Şimdi Ara

Türk Telekom ilk kez adam gibi iş çıkardı.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla arkadaşlar yurtdışı yurtiçi çatır çatır..Rapidden 112kb/s ile çekiyorum sayfalar çatır çatır açılıyor sizdede öylemi..Acaba telekom yurtdışı ile ilgili kapasite arttırımımı yaptı ne dersinz?

• zaten 114 ile çekebiliyordum.Artış olduğunu zannetmiyorum ama 1 haftadır modem olmadığı için de deneyemiyorum şu an.Ayrıca ttyi çok yakından tanıyoruz.Bunu yapması için telekomda darbe olması lazım. :D
  • Çatır çatır çatlar birazdan bağlantılar merak etme. Hayıra alamet değil bunlar.
  • Evet bende de bir artış var gibi ama bu seferde Donanım Haber yavaş açılıyor.
    Diğer sitelere bağlantı gayet iyi yurtiçi ve yurtdışı
  • 112 kb hız dediğiniz eğer 1 mbit bağlantı için ise zaten teorik olarak 128 kb hıza sahip olmanız gerekir. Yani adam gibi bi iş yok ortada. Hem telekom iyi bişey yapsa beş yıl bunun reklamını yapar ve zamları bindirir hemen.
  • 1 mbit bağlantıda gayet normal neyi şaşırtıcı ben onu anlıyamadım
  • Tabi tt nin normal seviyede bir hizmeti kullanıcıları böyle dumur ediyor
  • daha dün msnde milletin mesajları gitmiyordu bir iki gün içinde normale döner merak etmeyin
  • auahuah normal telekomun "normal"i nedir biliyoruz tabi.
  • Ben de hakikaten iyi bir iş yaptı sandım da konuya baktım
  • yani yeni bi olay değilki.bende sevindim başlığı görünce indirim felan mı diye acaba..ne varki bunda..normal yani o hızlarla çekmeniz..düzgün ana denk geldiniz..5 gündür bu seviyelerle dl yapıyorum yani şaşırtıcı bişey değil bu.5 gün üst üste olması şaşırtıcı olabilir belki.
  • ilginç... Benden alıp size mi download yaptırıyor nedir? Çünkü benim internetim sürünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: arda909090

Valla arkadaşlar yurtdışı yurtiçi çatır çatır..Rapidden 112kb/s ile çekiyorum sayfalar çatır çatır açılıyor sizdede öylemi..
    Acaba telekom yurtdışı ile ilgili kapasite arttırımımı yaptı ne dersinz?

bu kadar iyimser olmaTT'ye karşı.. aksi taktirde arkası gelmez tepkilere maruz kalabilirsin burda...
    üstelik senin sevindiren durum da verdiğin paranın karşılığında alman gerektiği gibi bir hizmet...
    bunda TT'yi övecek bi durum yok...
  • rofl bende birsey sandim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anime

ilginç... Benden alıp size mi download yaptırıyor nedir? Çünkü benim internetim sürünüyor...

aynen yaa.... 256 bağlantı ile ortalama 9 kb\sn indirme yapabiliyorum. 27 olması gerekirken 9. ne diyim bilmiyorum ki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vvv_com

auahuah normal telekomun "normal"i nedir biliyoruz tabi.

İşte sevinenler bu yüzden seviniyor ya
    Aylardır hakkıyla kullanamazsan interneti kullanınca böyle oluyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

Tabi tt nin normal seviyede bir hizmeti kullanıcıları böyle dumur ediyor

evet tt aynen bizi bu duruma sokktu

buna yapanlar utansın
  • TT bu 1 hafta sevindirir 3 hafta deli eder güven olmaz.
  • Başlığı okuyunca ben de adam gibi bişey yaptı sandım, bildiğimiz telekom bu tarife, bu hızlarla nasıl adam olacak. Yanıltıcı başlık açmayalım lütfen.
  • zaten yapmalari gerekeni yapinca,
    bir kiyak yapmislar gibi seviniyoruz..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.