Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.759
Cevap
286
Favori
804.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vallahi bir kaç arkadaşa sordum..bizim burada oturan değil ama forumlarda da beğenmiyorlar..şaştım kaldım..belli bir sürede cayma hakkı var mı biliyor musunuz?
  • kaiser_1453 kullanıcısına yanıt
    10 gün mü 15 gün mü neydi. Ama tarife detaylarının sonuna yine de iyi bakın Hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea pro 600 tarifem bitti iptal yazıp yolladım 11 gün sonra bitiyor resmen indirim istiyorum vermiyorlar taşıyacam diyorum ilgilenmiyorlar 15 yıllık avea kullanıcısıyım eşimde aynı ne yapmalıyım
    internetli paket gerekiyor bana 4gb netli 47-39 tl arasında
    2gb li paket 32 tl dediler
    sizin önerebileceginiz paketler varmı faturalı
  • ailece tarifesine geçin 60tl+5tl eşiniz için.toplam 65tlye 6gb net,kendi aranızda sınırsız konuşma,hetyöne 3000 dak,sınırsız sms :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sec 500 ve 2gb sınırsız tarifesinde 1yıllık faturalı taahhüdüm eylül ayında doldu (sms yok). Aylık ort 18 tl fatura geliyordu.
    taahhüt bitince 3ay boyunca tarife ücretinden %40 indirim yaptıklarına dair mesaj geldi 3 aydır da fatura ort 29 tl geliyor . Şimdi o indirimde bitmiş oldu.Her ay sec baglan paketiniz 14 tl karşılığında yenileniyor . İptal için sınırsız iptal yazıp gönderin mesajı geliyor. Şimdi sec 500 ile sec baglan ayrı iki paket miydi .

Nasıl bir yol izleyelim . Müşteri hizm yeni indirim talebi oluyor mu? Hiç aramadılar.
    Alternatif operatör veya avea kampanyası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didim -- 14 Aralık 2014; 21:47:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: didim

Sec 500 ve 2gb sınırsız tarifesinde 1yıllık faturalı taahhüdüm eylül ayında doldu (sms yok). Aylık ort 18 tl fatura geliyordu.
    taahhüt bitince 3ay boyunca tarife ücretinden %40 indirim yaptıklarına dair mesaj geldi 3 aydır da fatura ort 29 tl geliyor . Şimdi o indirimde bitmiş oldu.Her ay sec baglan paketiniz 14 tl karşılığında yenileniyor . İptal için sınırsız iptal yazıp gönderin mesajı geliyor. Şimdi sec 500 ile sec baglan ayrı iki paket miydi .

Nasıl bir yol izleyelim . Müşteri hizm yeni indirim talebi oluyor mu? Hiç aramadılar.
    Alternatif operatör veya avea kampanyası var mı?

Ben de 3 senedir aynı tarifedeyim
    500 dk
    5000 sms
    2 gb net
    29 tl civarı geliyordu,tahhaütm bitince aradım,aynı tarifeye tekrar indirim veremiyoruz dediler,
    Ben de 1 ay sonra tekrar aradım,sistem size % 10 indşrim veriyor,bunu almanız için 12 ay sözleşme yapmanız lazım dediler,ben de kabul ettim
    Şimdi 26 tl geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

avea pro 600 tarifem bitti iptal yazıp yolladım 11 gün sonra bitiyor resmen indirim istiyorum vermiyorlar taşıyacam diyorum ilgilenmiyorlar 15 yıllık avea kullanıcısıyım eşimde aynı ne yapmalıyım
    internetli paket gerekiyor bana 4gb netli 47-39 tl arasında
    2gb li paket 32 tl dediler
    sizin önerebileceginiz paketler varmı faturalı

Ailecek Paketlerine Baktınız mı?Gayet Güzel Tarifeler..Eşiniz Hanımefendi ile geçebilirsiniz bence..
  • Bu ay Avea ile taahhütüm bitiyor. Öğrenci işi güzel bir paket var mı
  • Bana uyguladıkları indirim 1 hafta sonra bitiyor.Müşteri hizmetlerini aradım, indirim yapmayacaklarını, bunu sistemin tanımladığını söylediler.Numaramı en kısa sürede AVEA'dan taşıyacağım.
  • Arkadaşlar, hattımı Turkcell'den Avea'ya taşıyacağım.. Turkcell taahhüdüm 21 aralıkta bitiyor. Turkcell'e ceza ödememek ve taahhüt bitişi sonrası da yeni bir fatura da ödememek için en geç ne zaman başvurmalıyım Avea'ya?

Kimi bayii 5-6 gün önce diyor, kimisi de taahhüdünüz bitince başvurun diyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar, hattımı Turkcell'den Avea'ya taşıyacağım.. Turkcell taahhüdüm 21 aralıkta bitiyor. Turkcell'e ceza ödememek ve taahhüt bitişi sonrası da yeni bir fatura da ödememek için en geç ne zaman başvurmalıyım Avea'ya?

Hattinizi faturasiz yapip taşırsaniz supriz fatura gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netfriend

Bana uyguladıkları indirim 1 hafta sonra bitiyor.Müşteri hizmetlerini aradım, indirim yapmayacaklarını, bunu sistemin tanımladığını söylediler.Numaramı en kısa sürede AVEA'dan taşıyacağım.

Avea'dan ayrılmayın derim,
    Ne kadar eskiyseniz sistem o kadar avantajlı görüyor ve daha çok indirim veriyor,
    Sözleşme bitiminde en uygun başka bir tarşfe seçin,
    Sonra sizi arayıp veya mesajla,o tarifenize de güzel indirim veriyorlar.

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Cevabınıza teşekkür ederim.Avea şu ana kadar beni aramadı.İndirim dönemi bitince mi arıyorlar ? yoksa indirim döneminin sonlarına doğru indirim bitmeden mi arıyorlar ? indirim dönemin bu ayın 22.sinde bitiyor. Bir de sistem eski abonelerin tamamına bu indirimi veriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 19 Aralık 2014; 10:59:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netfriend

Cevabınıza teşekkür ederim.Avea şu ana kadar beni aramadı.İndirim dönemi bitince mi arıyorlar ? yoksa indirim döneminin sonlarına doğru indirim bitmeden mi arıyorlar ? indirim dönemin bu ayın 22.sinde bitiyor. Bir de sistem eski abonelerin tamamına bu indirimi veriyor mu ?

valla avea su an patlamıs durumda sıkayet var da onlarca sıkayet askıda
    arayıp dogru duzgun teklıfde sunmuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar, hattımı Turkcell'den Avea'ya taşıyacağım.. Turkcell taahhüdüm 21 aralıkta bitiyor. Turkcell'e ceza ödememek ve taahhüt bitişi sonrası da yeni bir fatura da ödememek için en geç ne zaman başvurmalıyım Avea'ya?

tahahutun bıtmesıne 5 gun kala gecısını yap dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

Arkadaşlar Hepinize İyi Akşamlar..Yarın Saat 4'de cevap vermem lazım..bir bakarsanız sevinirim..2007'den beri avea'dayım öyle böyle geldik bu zamanlara..bu kullandığım avea da 2.hatttım 2012 den beri kullanıyorum..geçen sene woops kullandık..26 aralıkta bitiyordu..MH ile konuştuk yok dediler..ama bugüne kadar..arkadaş aradı 1000 dk 1000 sms 2 gb internet 26 TL olsun gitmeyin dedi..sizce kalayım mı..vodafone'a geçmeye niyetim vardı..fakat nasıldır değildir bilmiyorum..görüşleriniz nedir?

Aynı teklifi banada yaptılar. Önceki faturam 43 tl olduğu için cazip geldi bende kabul ettim. Bu gün itibari ile geçmiş bulunuyorum.

Düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 23 Aralık 2014; 0:41:42 >
  • benim de dün bitti. ne araya var ne soran geçen hafta aradığımda bana dönüş yaptılar. 1000dk her yöne 1000sms 2gb 24,5 yapalım devam edin dediler.tamam ama taahhüdüm bittiğinde başlasın dedim .o zaman 1 hafta sonra arayın başlatalım dedi. Aradım başka bir müş. hiz. yetkilisi çıktı öyle bir bilgi yok görünmüyor dedi. Başka saçma bir tarife önerdi...Vodafone'da ya da Turkcell'de önerebileceğiniz bir tarife var mı?
  • Bugün mesaj geldi woopstan tarifeniz bitmiştir. 12 ay boyunca 5tl indirimle yararlanmak için mesaj atın demiş. 5 tl indirim sonrasi 23mu gelecek yine fatura ?

• benim taahüt bitti twitterdan şikayet yazdım bana bugune kadar hiç kişiye özel indirim gelmedi diye aradılar sistemde tanımlı indirim yok bana dedim heralde faturaları hep gününde otomatik ödemeyle ödüyoruz diye indirim yapmadınız cevap veremediler nasıl alınır bu indirim
  • Avea Bireysel Abonelik sözleşmesinde açık açık yazar,(Hak ve Yükümlülükler 4.2 maddesi), ABONE Bilgilendirilmek şartıyla sözleşme bitiminde tekrar yenileme yapılır.

Tüketiciye bilinçsiz demeden önce AVEA nın saygısız ,haraç alır tavrını kınayın bence.Aynı sorunu yaşayanlar sözleşmenin o maddesini hatırlatarak daha kolay haklarına kavuşur.Taahhüdü bitene AVEA kesinlikle bildirim yapmak zorunda ,mali koşullar değiştiği için ,bu aynı zamanda tüketici lehine çıkan son kanunda da var.

Kardeşimizin sonuna kadar haklı çıkacağı bir olay,resmen Avea'nın soyguncu bir zihniyeti ile karşı karşıya...
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.