Şimdi Ara

Türk Telekom Fibernet Modemi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 35mbps 100gb akn lı İnternet paketi aldım evime dün geldiler kurdular ama ben böyle bir sistem görmedim çift modem var gibi bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni aydınlatsın.
    Türk Telekom Fibernet Modemi hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daireye kadar fiber (FTTH) sistemde kullanılan cihazlar bunlar. Soldaki GPON terminal veya ONT denilen, fiber sinyali ethernet sinyaline dönüştüren cihaz. Sağdaki de modem olarak bildiğimiz router cihazı. Bu iki cihazın kombine edildiği modeller mevcut ama nedense bizde kullanılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 6 Ekim 2017; 10:39:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Daireye kadar fiber (FTTH) sistemde kullanılan cihazlar bunlar. Soldaki GPON terminal veya ONT denilen, fiber sinyali ethernet sinyaline dönüştüren cihaz. Sağdaki de modem olarak bildiğimiz router cihazı. Bu iki cihazın kombine edildiği modeller mevcut ama nedense bizde kullanılmıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. 35mbps hız istedim sağlıklı alır mıyım sizce bu hızı bu şekilde ?

• uku_03 U kullanıcısına yanıt
    1000 mbit bile alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

1000 mbit bile alırsınız

Teşekkürler

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 16:55:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.