Şimdi Ara

Türk Telekom fiber altyapı ne zaman aktifleşir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sokağımıza fiber internet geldi ve sokaktaki telekom kuyusu ile binaya giren fiber kablo bağlantıları yapıldı. Bina içine fiber dolabı konuldu ve daire bağlantıları yapıldı. Dairelere fiber kablo çekildi ve sonlandırıcı kutuları takıldı.Caddeden sokağa olan hattın bağlantısıda yapıldı. Bundan başka yapılacak bir iş varmı acaba. Bir haftadan fazla oldu hala binada altyapı yok gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetyner -- 29 Haziran 2020; 22:47:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Projenin onaylanması lazım.
  • -Keyifleri ne zaman isterse-
  • sarumana kullanıcısına yanıt
    Proje onaylanmıştır onay almayan fiber projesi yapılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter dan tt müşteri hizmetleri ve tt cep sunu etiketleyerek sordum. Herşey tamam ne zaman aktif okur internet diye. Telefonla aradılar ve ilgili müdürlükle görüştük proje gözükmüyor ne zaman olacağının tarihinide veremiyoruz diyorlar. Dedim ne projesi iş bitti sadece aktif edilecek. Bağlı bulunduğunuz müdürlük bu cevabı verdi dediler. Kafayı yiyecem 4 sene altyapı bekle en sonunda gelsin şimdide açamasınlar

• chetyner kullanıcısına yanıt
    https://tuketici.btk.gov.tr/

Şuradan talep oluşturabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla dostum senin gibi bende bekliyorum Mayıs ayı başında yeni tip 23 dolap koyuldu.Mayıs sonu dediler yapmmadılar haziran dediler yapmadılar simdide 13 temmuza attılar bakalım ne zaman aktif edecekler..
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    benimkini niye yapmıyorlar ozaman
  • Biz de sizin gibi dört gözle fiber bekliyoruz.
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Sizinde benim gibi tüm bağlantı işleri tamamlandımı acaba. Tamamlandıysa ne kadar süredir bekliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetyner -- 3 Temmuz 2020; 7:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

benimkini niye yapmıyorlar ozaman
    Fiber projesi kolay kolay iptal olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Sizinde benim gibi tüm bağlantı işleri tamamlandımı acaba. Tamamlandıysa ne kadar süredir bekliyorsunuz.
    Bizim durum biraz daha farklı. çok yakından hat geçiyor.bizim evler 20 Metre uzakta. Yıllardan beri hat çekilecek.
  • Anladım hocam sizin daha hiçbir şey yokmuş ortada. Bizim herşey tamam daire içi fiber sonlandırmadan, saha dolabı bağlantısına kadar. Ama internet aktif değil aylardır. Altyapı yok gözüküyor.

• quote:

Anladım hocam sizin daha hiçbir şey yokmuş ortada. Bizim herşey tamam daire içi fiber sonlandırmadan, saha dolabı bağlantısına kadar. Ama internet aktif değil aylardır. Altyapı yok gözüküyor.
    var olan altyapınızı kullanmaya devam edebilirsiniz

sinyal testleri bitince apartmana fiber altyapısı dönüşümü yapıldı afişleri asarlar

çok çok merak ediyorsan her gün denemen lazım "altyapı sorgulama" sinyal testleri için belirli bir gün vermiyorlar diye biliyorum test zaman-süresi ile ilgili.
    sadece süresiz dondurulur
  • şikayet gelmesin diye öyle diyorlardır
    şikayet bombardımanı yapıyom ama
  • Ergenekun E kullanıcısına yanıt
    Ah keşke altyapı olsa bu kadar heyecan yapmam hocam 16 - 35 mbps ne gelirse şükür derdim 😀 ama sağolsun Türk Telekom tam beş yıldır binamıza altyapı veremedi. Ne bakır ne fiber hiçbişey yok. Birde hergün değil neredeyse her saat altyapı sorgulama yapıyorum. 😀 Türk Telekom sitesini şu aralar benden çok kullanan yoktur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetyner -- 4 Temmuz 2020; 0:37:46 >
  • quote:

Ah keşke altyapı olsa bu kadar heyecan yapmam hocam 16 - 35 mbps ne gelirse şükür derdim 😀 ama sağolsun Türk Telekom tam beş yıldır binamıza altyapı veremedi. Ne bakır ne fiber hiçbişey yok. Birde hergün değil neredeyse her saat altyapı sorgulama yapıyorum. 😀 Türk Telekom sitesini şu aralar benden çok kullanan yoktur herhalde.
    Altyapınızı müteahhit yapıp bitirip teslim etmek zorunda. Hiçbir kurum kuruluş altyapınız varmı yokmu diye sizin peşinizden koşmaz.
  • Bizim binaya TTNet and Kablonet fiber kabinler kondu biri 2 yıl diğeri 3 yıl önce ve dairelere cekilmediler. Apartman sakinleri onemsemedi heralde. Dsl devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 4 Temmuz 2020; 7:35:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.