Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben burdaki pek çok ark.gibi 24 aylık bir tarifeye geçmiştim.39 lira ödüyorum..ANt.aralık ayında bitecek ama beni sürekli arıyorlar.İşin kötü tarafı bana birşey söylemiyorlar.Hat sahibine deriz diyorlar.Devlet sırrı ya...Neyse ne için diyorum.Benim daha ant.bitmedi diyorum.Yine de indirimler hakkında bilgi vereceğiz diyorlar..Sizce ne gibi bir indirim yada paket olabilir ki...HAT sahibi de aradıklarında olmuyor tabiki..
  • Az önce aradım mevcut abone olarak yaklaşık 3 haftalık taahhüt sürem kaldı;

Hipernet 24 Mbps, 75 Gb AKK, vdsl modem hediye 56.90 TL
    Hipernet 35 Mbps, 100 Gb AKK, vdsl modem hediye 76.90 TL

tekliflerini alabildim, her iki tarife de 24 aylık söze istinaden veriliyor ve zorlamama rağmen üstteki tarifenin 49 TL'den alınamayacağını öyle bir tarife olmadığını belirttiler. İşin komik yanı sitelerinde 24 Mbps hız 100 Gb AKK olmasına rağmen öyle bi tarife yok dediler.

Aşağıdaki ekran görüntüsü de sitelerindeki fiyatlar;
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekimbebesi -- 27 Temmuz 2016; 23:07:28 >

• arkadaşlar gecen ay turk nete hattımı taşıdım 60 megabit 150 gb akk 60tl
    imkanınız varsa bence düşünmeden geçin
  • Fibernet taahhütüm bugün sona erdi. Telefonla müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebinde bulundum. 59 lira yalın teklif ettiler kabul etmedim. Kapatma işleminizi onaylıyor musunuz dedi evet dedim fakat eve geldiğimde internetim hala kapanmamış durumdaydı. Hala da açık. Yarın modemi götürüp teslim edeceğim. Müdürlükte iptal için gerekli evrakı imzalayacağım. İyi bir teklifte bulunurlarsa ne ala. Yoksa kapatır mobille idare ederim bir süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

Fibernet taahhütüm bugün sona erdi. Telefonla müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebinde bulundum. 59 lira yalın teklif ettiler kabul etmedim. Kapatma işleminizi onaylıyor musunuz dedi evet dedim fakat eve geldiğimde internetim hala kapanmamış durumdaydı. Hala da açık. Yarın modemi götürüp teslim edeceğim. Müdürlükte iptal için gerekli evrakı imzalayacağım. İyi bir teklifte bulunurlarsa ne ala. Yoksa kapatır mobille idare ederim bir süre.

Islak imza vermediğiniz sürece kapanmaz hocam internetiniz. Tamamen kapanması için müdürlükten ıslak imza vereceksiniz o belgeyi sisteme girecekler daha sonrada internetiniz kesilecek tamamen iptal olması 7-10 gün sürüyor yani portunuzun falan sökülüp kullanıcı adınızın vs. iptali..

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Fibernet taahhütüm bugün sona erdi. Telefonla müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebinde bulundum. 59 lira yalın teklif ettiler kabul etmedim. Kapatma işleminizi onaylıyor musunuz dedi evet dedim fakat eve geldiğimde internetim hala kapanmamış durumdaydı. Hala da açık. Yarın modemi götürüp teslim edeceğim. Müdürlükte iptal için gerekli evrakı imzalayacağım. İyi bir teklifte bulunurlarsa ne ala. Yoksa kapatır mobille idare ederim bir süre.

Islak imza vermediğiniz sürece kapanmaz hocam internetiniz. Tamamen kapanması için müdürlükten ıslak imza vereceksiniz o belgeyi sisteme girecekler daha sonrada internetiniz kesilecek tamamen iptal olması 7-10 gün sürüyor yani portunuzun falan sökülüp kullanıcı adınızın vs. iptali..

Cok teşekkür ederim bilgi icin. Herhangi bir pazarlik yada teklif yapmamalari ilginç. Doymuslar demek ki artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Cok teşekkür ederim bilgi icin. Herhangi bir pazarlik yada teklif yapmamalari ilginç. Doymuslar demek ki artik.

Islak imza vermeden adam akıllı teklif gelmez hocam sizin verdiğiniz bir ön talep ve müdürlükten ıslak imza vermezseniz ön başvuru 1 hafta içinde falan kapatılır. Müdürlüktende teklif verebiliyorlar bilginiz olsun güzel teklifler gelebilir yani.

• Cok teşekkür ederim

• Ttneti aradım.15gün sonra tahahüt doluyor.Çiftetelliyi önerdi 50tl hipernet 16mbit +10tl telefon ancak 12 ay telefon tahahütü olduğu için 55tl internet olan tarifeye geçebiliyorum.Sadece internet için 55tlden daha ucuz teklif alabilen varmı? Müdürlüğemi gitmek gerekiyor.
  • Yeni üyeliğe neden güzel teklif sunmazlar anlamıyorum.
    Var mi bildiğiniz bir şirket yeni uyelik için guzel teklif veren

• Beni 4 ayrı kişi aradı. Şu an 57 lira ödemekte olduğum 75 gb akk'lı 24 mb hızlı fibernet için 60,63 ve 72 gibi 3 farklı fiyat önerdiler. Taahhütümün bitmesine daha 6 ay var. Şimdilik düşünmüyorum diyip reddettim. Çiftetelli kampanyası zaten 60 lira ve kampanya yıl sonuna kadar devam ediyor. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun iptal talebimi yazili olarak da verdim. Musteri hizmetlerinin verdigi 59 liralik teklifi yineledi muduriyet baska bir teklifte bulunmadi. Ben de istemedigimi soyledim. Formu ve fiber modemi teslim ettim. Turktelekom sayfasi boylece kapandı benim icin. Onumuzdekk ISS lere bakacagiz:)

• arkadaşlar merhaba,

18 eylül itibariyle üyeliğim (ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKK / 16 mbps - YALIN) bitecek, 2 yıl önce 24 ay taahhüt vermiştim 54 TL idi.

yine YALIN İNTERNET istiyorum ve 50 GB kota yetiyor
    şimdi nasıl bir yol izlemeliyim, hangi teklifler daha uygundur.
    yardımcı olursanız sevinirim,
  • 50akk 16 mbit ttnet kullandım son iki yıl 54tl fiyattan. geçen hafta bitti. ttnet 59.90dan aşağıya fiyat vermedi. bende doping internete geçtim. aynı özelliklerde ilk 3 ay 41.90 sonrası 51.90 iki gün içindede geçtim. müşteri hizmetleri de gayet ilgili. ama bana sormayın lütfen detaylarını. kendiniz araştırın.
  • 4 senedir yalın internet kullanıyorum. Şuan 24 mgbit 50 gb adk limitsiz internet 4 senedir 60 tl ödüyorum.
    20 eylülde dolacak
    --- Ttnet yalın internette aynı şartlarda 50 tl ye internet koparamazmıyım.
    ---Tahaatütün dolmasına kaç gün kala internetimi kapatmak için başvurayım.
    ---- Başka İSS lerde cazip yalın internet kampanyası varmı.
    ---Ttnetten cazip bir indirim için nasıl bir pazarlık yapayımda indirim koparayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chackall

Az önce aradım mevcut abone olarak yaklaşık 3 haftalık taahhüt sürem kaldı;

Hipernet 24 Mbps, 75 Gb AKK, vdsl modem hediye 56.90 TL
    Hipernet 35 Mbps, 100 Gb AKK, vdsl modem hediye 76.90 TL

tekliflerini alabildim, her iki tarife de 24 aylık söze istinaden veriliyor ve zorlamama rağmen üstteki tarifenin 49 TL'den alınamayacağını öyle bir tarife olmadığını belirttiler. İşin komik yanı sitelerinde 24 Mbps hız 100 Gb AKK olmasına rağmen öyle bi tarife yok dediler.

Aşağıdaki ekran görüntüsü de sitelerindeki fiyatlar;
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

57 tl lik olanı iyiymiş bende onu isteyim. Bunlar yalınmı. Modemde bedavaymış . Acaba bu kampanyanın adı neymiş.

• Bunlar yalın değil sanırım, paket adı olarak esnek paket demişlerdi tam adı o mu bilmiyorum ama internet sayfalarında böyle bir paket görünmüyor. Yalnız aynı paketi üst yorumlarda 49 TL'ye alanlar olmuş hatta biri 44 TL yazmıştı diye hatırlıyorum.

Edit: Düşününce bazı yerlerde modem ücreti için ek 7 TL alınıyor deniliyordu, modem ücretini düşünce fiyat 49.90'a geliyor belki bu şekilde de anlaşmış olabilirler sözleşme bitmeden bi ara arayıp bunu da sorayım bakalım ne diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekimbebesi -- 4 Ağustos 2016; 9:03:54 >
  • Arkadaşlar bir yardımınıza ihtiyacım var.
    Arayıp işlem talebinde bulundum ama internetim hala kesilmedi o yüzden yine de bir sorayım dedim.

İl değiştireceğim için mevcut taahhütlü yalın internet hattımı taşınacağım evime aldıracağım. Bana dışarıdaki ankastre kutusuna kadar hat çekileceğini ve bunun 24 TL olduğu söyledi müşteri hizmetleri. Ev içi kurulum isterseniz 96 TL ücreti dendi. Şimdi ben evde eğer telefon hattı için kablo yoksa aşağıdan kablo çekecek gibi görünüyorum. Muhtemelen evde hat var fakat yine de şöyle bir fikir de var aklımda.

Ben şuanki hattımı açık tutup oturduğum eve yeni taşınacak olan arkadaşıma hattı devredip gittiğim ilde yeniden taahhüt vererek bu paketi indirimli olarak modem ve kurulum ücretleri de içinde olacak şekilde abonelik alırsam daha mı karlı olurum? Dış ve iç kurulumu o zaman ücretsiz yapıp ekstra bir de modem mi veriyorlar yoksa bu kurulum ücretlerini ay ay faturada yine bize iteliyorlar mı? Ne yapsam kararsız kaldım. Hem sıfır modem almak da istiyorum açıkçası şuanki modem sanki biraz sıkıntılı gibi geliyor sık bağlantı kopması yaşamaya başladım ayrıca anten de kırıldı her ne kadar etkilemese de bağlantıyı hoş görünmüyor ve sağlamlığını yitirdi sonuçta.

Bilemedim bir yönlendiren olursa sevinirim.

• ultranet mi fibernet mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ultranet mi fibernet mi ?

Ultra
  • 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.