Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Limonen , altese Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.067
Cevap
588
Favori
2.051.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hat babamın üstüne, hiç uğraşmaz öyle imzayla falan filanla. Hiper net tekliflerini düşünüyorum.

Bugün mail geldi, ödediğiniz için teşekkür ederiz diyorlar. Düşmüş sistemlerine.
  • Müdürlük ile görüşme:

39 TL 16 mbps ye kadar 50 gb akk + 5 tl ev telefonu 12 ay sözleşmeli bu teklif güzel duruyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Müdürlük ile görüşme:

39 TL 16 mbps ye kadar 50 gb akk + 5 tl ev telefonu 12 ay sözleşmeli bu teklif güzel duruyor..

Biz de müdürlüğe gittiğimizde bu tekliften faydalanmak istiyoruz diyebileceğimiz teklifin herhangi bir ismi var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

quote:

Müdürlük ile görüşme:

Biz de müdürlüğe gittiğimizde bu tekliften faydalanmak istiyoruz diyebileceğimiz teklifin herhangi bir ismi var mıdır?

Ev telefonu olana internet 39 TL diye geçiyor sanırım tam bakmadım ne yazdığına.
  • quote:

quote:

quote:

Müdürlük ile görüşme:

Ev telefonu olana internet 39 TL diye geçiyor sanırım tam bakmadım ne yazdığına.

Hocam selamlar.Bizim de ev telefonumuz var.Turk telekoma her ay konuşsak da konuşmasak da 30tl ödüyoruz.Ttnet sözleşmemiz de 2 gün sonra bitiyor.Şimdi hem internet hem telefon böyle ikisi bi arada kampanya vs arıyorum.Nasıl yapabiliriz.Bu özel bi kampanya mı yoksa siz özel olarak mı görüştünüz ve teklif aldınız ? Bu aralar ttnet'ten de hiç memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

quote:

quote:

Müdürlük ile görüşme:

Hocam selamlar.Bizim de ev telefonumuz var.Turk telekoma her ay konuşsak da konuşmasak da 30tl ödüyoruz.Ttnet sözleşmemiz de 2 gün sonra bitiyor.Şimdi hem internet hem telefon böyle ikisi bi arada kampanya vs arıyorum.Nasıl yapabiliriz.Bu özel bi kampanya mı yoksa siz özel olarak mı görüştünüz ve teklif aldınız ? Bu aralar ttnet'ten de hiç memnun değilim.

İptal edicem diye gittiğinizde müdürlüğe bir kaç kampanya öneriyorlar. Beğendiğinizi seçiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Müdürlük ile görüşme:

İptal edicem diye gittiğinizde müdürlüğe bir kaç kampanya öneriyorlar. Beğendiğinizi seçiyorsunuz.

İlla müdürlüğe gitmek gerekiyor yani ? Geçen gün aradım 444 0 375 i iptal ettirmek istiyorum dedim.İptal için taahhütün bittiği gün aramanız gerekiyor dedi.Kampanya falan da önermediler.

• Merhaba arkadaşlar taahhütüm 2 gün sonra bitiyor. Müdürlüğe gittim bugün. Yalın internet kullanıyorum. Oradaki arkadaş bana sadece 1 adet kampanyadan bahsetti. 59 TL 24 ay taahhüt 24mbite kadar 75gb kotalı.

16 mbit olan ve adil kullanım kotası daha düşük olan bir paket sordum. Yalın internet için sadece 59 TL olan kampanyadan bahsetti. 16mbit olan da aynı fiyat dedi.

Sonuç olarak çok tatmin olduğum söylenemez. Hiçbir ikna etme çabası içine girmedi 20 dakika boşuna dil döktüm. Yalın internet kullanan arkadaşlar düşüncelerini ve yararlandıkları kampanyaları paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Müdürlük ile görüşme:

İlla müdürlüğe gitmek gerekiyor yani ? Geçen gün aradım 444 0 375 i iptal ettirmek istiyorum dedim.İptal için taahhütün bittiği gün aramanız gerekiyor dedi.Kampanya falan da önermediler.

Müdürlük daha iyi fiyat ve kampanya sunar bana sunmadılar bu teklifli arkadaşın bitiyordu forumda ona sunmuşlar geçmiş sayfalarda okudum. Ben sözleşme yapmam zaten.

• Yalın internet kullanıyorum, 54 tl'lik 50 gigabyte 16 bitlik tarifem 7 temmuzda bitiyordu, aradılar 59 tl'lik 75 gigabyte var bir de 64 tl'ye aktivasyon ve kurulum ücretsiz tivubulu yine 75 gigabyte'lik var dediler. Tivibulu paketi seçtim taahhüdümü yeniledim.

• tarifem 30 haziranda bitecek.75 gb 24 mbit lyk tarifeyi 49 tl ye kullanyyorum..numara byraktym ayny fiyattan alyrsam devam edecem yoksa kapatacam 2 tanede modem parasynyn ücretini vermeyi kabul edip yinede kaptacam.sizce en ucuz ayny tarife ne kadardan almalyyym
  • quote:

Orijinalden alıntı: wkend

tarifem 30 haziranda bitecek.75 gb 24 m****k tarifeyi 49 tl ye kullanyyorum..numara byraktym ayny fiyattan alyrsam devam edecem yoksa kapatacam 2 tanede modem parasynyn ücretini vermeyi kabul edip yinede kaptacam.sizce en ucuz ayny tarife ne kadardan almalyyym

modamleri ücretsiz vermiyormu zaten
  • Arkadaşlar internete yazın boşa para vermek istemiyorum. Yazlık evime taşıma istedim 25 tl dedi yaz bitince yeniden taşıyacağım bi 25 de o zaman isteyecek 50tl boşa vereceğim. Dondursam zaten saçma doldurduğun kadarını sonra ödüyorsun.yok mu bi yol gosterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekmez -- 27 Haziran 2016; 10:29:31 >
  • bursam B kullanıcısına yanıt
    maalesef ücretsiz değil..24 ay ttnette kalma sözünüze istinaden veriyolar modemleri..sen hiç bu ülkede bedava bişey verildiğini gördünmü bilader...
  • ben aveada blof yaptım indirdiler faturamı...

su an ciftetelli kampanyasındayım..65 tl veriyorum her ay...

arayıp iptal edecegim desem ne olur... teklif sunarlarmı...

yada guzel bi tarife varmı arkadasalr gecebilecegim.... 45 tl civarında bişey arıyorum ev telle birlikte.... ev teli zaten kullanmıyoruz...sadece dısardan arayan arıyor...
  • Selam arkadaşlar 8 mbit veya 16 mbit limitsiz akk olmayan paket kullanıp indirim alabilen oldu mu acaba
  • KuzeyRüzğarı Şu konuyu bi incele istersen. Bi arkadaşa teklif etmişler. Belki işine yarar.

http://forum.donanimhaber.com/m_117592571//tm.htm#117814656
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

Arkadaşlar internete yazın boşa para vermek istemiyorum. Yazlık evime taşıma istedim 25 tl dedi yaz bitince yeniden taşıyacağım bi 25 de o zaman isteyecek 50tl boşa vereceğim. Dondursam zaten saçma doldurduğun kadarını sonra ödüyorsun.yok mu bi yol gosterecek

yazlık evde telefon varsa oraya hazırnet bağlat....
    istediğin an sınırsız çevirip ayrılırken tekrar hazırnete çevirip bağlantı ücreti nakil v. s. ödemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün iptal için aradım başvuruyu aldılar bugun aradılar tam 5 kez ama anlaşamadık.şuan 24 mbit e kadar 75 gb akn olan hiperneti kullanıyorum aylık 49 tl..bana verdikleri teklif şu an için aynı tarife 51 tl 24 ay--aynı hızın 35 gb lık akn sı olanını 46 tl dediler...OLMAZ KABUL ETMİYORUM DEDİM..daha sonra aradılar 24 mbit hız 50 gb lık akn olanını46 tl ye verdiler yine olmaz dedim..yarın bi ttnet müdürlüğüne gidecem bakalım ordan ne gibi teklif alacam ayın 30 u son taahüdde.sizce bu teklifler nasıl arkadaslar daha düşük teklif vermiyolar en az 46 tl ye indiler..ev telefonum 2 senelik taahud karsılığı ücretsiz idi yani 2 sene hiç fatura gelmeyecekti..1 sene kaldı taahüdün bitmesine.bana teklif edilen bu fiyatları kabul edeyimmi yoksa direteyimmi dahadüşük fiyat almak için..adamlar yeni gelen üyeye 60 tl diyolar tivibu veriyolar,yalın internet veriyolar 75 gb akn lı 24mbit hızlı tarifeye..fikirlerinizi alabilirmiyim arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: wkend

dün iptal için aradım başvuruyu aldılar bugun aradılar tam 5 kez ama anlaşamadık.şuan 24 mbit e kadar 75 gb akn olan hiperneti kullanıyorum aylık 49 tl..bana verdikleri teklif şu an için aynı tarife 51 tl 24 ay--aynı hızın 35 gb lık akn sı olanını 46 tl dediler...OLMAZ KABUL ETMİYORUM DEDİM..daha sonra aradılar 24 mbit hız 50 gb lık akn olanını46 tl ye verdiler yine olmaz dedim..yarın bi ttnet müdürlüğüne gidecem bakalım ordan ne gibi teklif alacam ayın 30 u son taahüdde.sizce bu teklifler nasıl arkadaslar daha düşük teklif vermiyolar en az 46 tl ye indiler..ev telefonum 2 senelik taahud karsılığı ücretsiz idi yani 2 sene hiç fatura gelmeyecekti..1 sene kaldı taahüdün bitmesine.bana teklif edilen bu fiyatları kabul edeyimmi yoksa direteyimmi dahadüşük fiyat almak için..adamlar yeni gelen üyeye 60 tl diyolar tivibu veriyolar,yalın internet veriyolar 75 gb akn lı 24mbit hızlı tarifeye..fikirlerinizi alabilirmiyim arkadaşlar..

Ben de 2-- 3 hafta once yapılan teklifleri kabul etmedim. Kapattırmak ıcın verdiğim ıslak imzadan sonra tekrar aradılar. 1 yıl %50 indirim dediler. kabul etmedim.
    sanırın %50 sıze uyar. çunku ev tfl için de 1 yıl taahhutunuz kalmış.
    Baska bırıne devreder misiniz dediler hayır dedim ve hattım iptal oldu.
    Yeni muracaat yaptım eşım adına.
    Hipernet 24mbit hız, 75gb akk, yalın ev tlf yok, 24 ay taahhut, ilk iki ay 25lira indirim, ve orjinal Fenerbahçe forması hediyeli;

54.90 fiyat + 7 lira vdsl

= 61.90 toplam fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavigökyüzü -- 30 Haziran 2016; 2:23:16 >

• 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.