Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HansGoyder

39+10 tl ye İkna oldum.
    Bulundugum yerde şuan hiper ve fibernet yok zaten. Eğer buraya fiber gelirse yada yada ben fiber olan yere taşınırsam ücretsiz emanet modem verip aynı tarifeden fiber kullanacakmışım.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

hız kaç hocam

• arkadaşlar fibernet kullanıyorum. taahhüdüm bitti. 24 ay için ttnet alo dahil 754 gb akn li 59,90 teklif ettiler. Binamda aynı zamanda superonline fiber var. ne yapsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB Akn 24 ay taahhütle modem dahil hangi ücretlerde makuldür arkadaşlar ?

TTnet Hızı keşfet kampanyası, 31 Ağustos'a kadar ve 24 ay taahhüt.
    ilk 12 ay 49,90 TL
    ikinci 12 ay 69,90 TL
    ortalama aylık 59,90 TL'ye geliyor ve yalın internet bu, fiyata dahil.
    Ayrıca 24 ay modem ücretsiz olarak veriliyor.
    Şu anda bundan daha iyisi yok.
    VodafoneNet'in benzer kampanyası var, hız 30 mbit'e kadar fakat modem ücretli, aylık 6 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 23 Temmuz 2015; 9:12:05 >
  • avea ve ttnet ortaklığı sonucu avealılara özel şöyle bir kampanya yapılmış. yalın fibernet ücreti 53 tl sizce nasıl.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/avealilara-hizli-internet-kampanyasi.aspx
  • iptal ikna masasından

1 ay ücretsiz 12 ay 59 tl
    12 ay telefon 11 tl

sanırım ortalama 65 tl geldi.

Çiftetelli vardı yakın 59,90 yani 60 tl ama oda 2 sene idi istemedim.

bilginize arkadaşlar
  • Telefon + 24mps + 75 gb akk önerisi kaç lira teklif gelirse kabul edilmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB Akn 24 ay taahhütle modem dahil hangi ücretlerde makuldür arkadaşlar ?

TTnet Hızı keşfet kampanyası var hocam.Ben de bunu kullanıyorum.
  • Beni geçen hafta aradılar , yalın netlimitsiz tarifem bitiyormuş 55 tl den 75 tl ye çıkıyordu..
    Giderim şubeden ikna alırım dedim o ikna kampanyası 1 kere alınıyor artık alamazsınız dediler, var mı böyle bir şey acaba?
    Yalın olarak neyi alabilirim en ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Telefon + 24mps + 75 gb akk önerisi kaç lira teklif gelirse kabul edilmeli ?

59,90 dan aşağı bulamadım.
  • bu ttnet'in (yalın adsl için) 12 ay taahhütlü kampanyası yok mu arkadaş yahu! 24 ay diye dayatıp duruyorlar. aktarma/dondurma işimize yaramıyor diyoruz hala bıkbık ediyorlar.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Kasım ayında bitiyor sözleşme bakalım neler olucak
  • başka isslerden ttnete geçmek istenirse hangi kampanyalar var
  • Arkadaslar suan en avantajli kampanya hangisi bende bugun gidip baglaticam yalin ve limitsiz olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sözleşmede hızım 16mbps ama aldığım hız 8mbps. müşteri hizmetleri ile görüştüm ücretli teknik servis gönderebilirim diyor. Başka da çözüm önermesi. Ne yapabilirim konuyla ilgili olarak?

• Beni az once Aradilar 50 gb akk dan sonra 5 tl fark ile 75gb yada 10 tl fark ile 100gb akk verelim diyorlar sizce nasil teklif

• bir arkadaş ttnet alo dan türk telekoma taşımıştı hattını. Nasıl bir yol izledi acaba. Ya da taşıyan var mı?
  • arkadaşlar dsmart üyesiyim, ttnete geçmek istiyorum, hipernet var oturduğum yerde, hızlı geniş kotalı hangi paket var uygun fiyatlı?bi de şu telefon parasını nasıl azaltıyoruz?haybeye para vermekten sıkıldım telefona.
  • Ben böyle bir kurum görmedim iptal istedim 249 lira fiyat çektiler modemin 200 liralık ücretini istiyorlar hemen BTK'ya başvurdum Soyguncular. Daha 1 ay oldu ancak bu kadar kötü hizmet verilir yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Ben böyle bir kurum görmedim iptal istedim 249 lira fiyat çektiler modemin 200 liralık ücretini istiyorlar hemen BTK'ya başvurdum Soyguncular. Daha 1 ay oldu ancak bu kadar kötü hizmet verilir yani.

Modemi iade edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Ben böyle bir kurum görmedim iptal istedim 249 lira fiyat çektiler modemin 200 liralık ücretini istiyorlar hemen BTK'ya başvurdum Soyguncular. Daha 1 ay oldu ancak bu kadar kötü hizmet verilir yani.

Modemi iade edin.

Bende öyle dedim iade edilemez diyor beyefendi. Yok ya. 49 lirayı da vodafone'a ödetirim çıkarım geçerim hizmeti daha iyidir diye 10 lira fazla niye veriyorum ki salaklık bende.
  • 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.