Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheGladio Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fotoğraf bu, numara ne alaka hocam? ben kimsenin numarasını vermedim biz zaten ttnet alo kullanıyorduk taahhüd bitmişti iki yıllık verdik interneti ve telefonu birlikte işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

fotoğraf bu, numara ne alaka hocam? ben kimsenin numarasını vermedim biz zaten ttnet alo kullanıyorduk taahhüd bitmişti iki yıllık verdik interneti ve telefonu birlikte işte.

İyiymiş. Bize niye yüksek fiyat çektiler?

Napmak gerek şimdi? Nasıl zıplarız bu kampanyaya?

Benle aynı dönem kampanyaya katılanlar 44 liradan aldılar aynı hizmeti. Şimdi 39'a aldım diyosun sen. Telekom müdürlüğüne gidelim o zaman bizde deneyelim şansımızı.

Ne dersin @sonurakar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 19 Haziran 2015; 8:59:42 >

• Arkadaşlar selam,

YENİ eve geçtim. internet yok telefon yok. telefon istemiyorum zaten

Modem de yok dolayısıyla, ne alayım internet? Modemi de verip gelip bağlıyorlar mı?
  • Yakın zamanda yalın interneti sözleşmesi biten fiyat alan sözleşme yapanlar fiyat ne kadar acep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adil kullanım kotası olmayan bir kampanya var mı adsl için? 1 ay sonra taahhüt bitiyor. Arayışa geçtim.
  • 24 ay taahhüt kısmını sevmedim; ama 39 TL iyi fiyat, zaten taahhüt vererek daha uygun fiyat alamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali63

En uygun tarife şuan yalın internet olarak vodafon var, 49 TL sınırsız 16 MB yalın ücreti veya herhangi bi ekstra ücret yok, tavsiye ederim sitesinden bakin

Siz kullanıyor musunuz bu vodafone adsl 49 TL lik sınırsız interneti?Eğer kullanıyorsanız memnun musunuz?Olumsuz yorumları gördüm birçok yerde bende başvuracaktım vazgeçer gibi oldum beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Taahhütsüz sınırsız internet 70'ten aşağı yok sanırım, ülkemizdeki kan emicilerde? 3 ay sınırsız interneti en uygun hangi servis sağlayıcıda bulurum?

Mevcut aboneler iptal sonrası verilecek kampanya ile telefon+interneti 51,5 TL ye taahhütsüz olarak alabilir. Kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Taahhütsüz sınırsız internet 70'ten aşağı yok sanırım, ülkemizdeki kan emicilerde? 3 ay sınırsız interneti en uygun hangi servis sağlayıcıda bulurum?

Mevcut aboneler iptal sonrası verilecek kampanya ile telefon+interneti 51,5 TL ye taahhütsüz olarak alabilir. Kullanıyorum.

Tarifenizin adi ve ozellikleri neler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet kampanyalı, taahhütsüz 6 ay %50 indirim kampanyası.
    Telefon TTNET Alo, standart 15 TL.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Ben 3 aylık kullanacağım yaz için sadece
  • Yalın fibernet ttnet kampanyalarindan kullanan var mı? Şuanda genç kampanyasiyla 35gb aknli tarife 12 ay kalma sozu ile 60 lira istiyorlar. Faturaya farkli ucret yansitiyorlar mi? Daha uygun fiyata kullanan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

24 ay taahhüt kısmını sevmedim; ama 39 TL iyi fiyat, zaten taahhüt vererek daha uygun fiyat alamayız.

Ne yapsak gitsek mi büroya? Yoksa telefonla alabilirmiyiz sence bu indirimi? 5 lira 5 liradır :)
  • bende bugün türk telekom müdürlüğüne gideceğim bakalım ne teklif edecekler.
  • 4440375 den iptal bölümüne bağlat. Belki verirler. 😃

• Superonline 8mbit limitsiz (50 GB AKK) 35 TL 2 yıl taahhüt ile. Eskişehir Kızılay iş merkezindeki Aktif AŞ Superonline'dan aldığım fiyat. İyi mi?
  • Kampanyanın tam adını biliyor musunuz ? Bir de modem için ücret ekstra mı ?
  • yibo90 Ev telefonu olana 24 ay indirim kampanyası olması gerekir.
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    hocam ikna kampanyası sanırım bu, biz yeni geçmedik ttnet'e. modem vardı zaten.

online işlemlerde ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB (ADSL)_EvTelefonu_olana_24"
    ttnet alo için de "TTNET Alo 250_TTNET Alo 24 Ay 250 Dk Ücretsiz_ikna"

yazıyor.
  • DOSTLARIM;

16 MBİT sınırsız tarifem bu ay sonu doluyor..demin aradılar aynı hız ve tarofede 24 ay taahüde 56,9 tl mi ne dediler..en uygunu nedir..deneyimli arkadaşlardan yorum istiyorum..lütfen acil yardım..
  • 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.