Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılbaşından sonra fiyatlar artar mı acaba?Zira benim tahattüt sürem 8 ocak ta bitiyor.Bu fiyatlara yani 40-50 lirası olan fiyatlara zam gelir mi emin değilim.O yzden bu ay bitmeden aramak istiyorum ama;yine uygun bir fiyat verirler mi bilmiyorum.Birde bana göre de en güzeli 2 yıllık bir ant. yapıp 2 sene bunlarla uğraşmamak en iyisi galiba...
  • Acaba yılbaşından sonra fiyatlara zam gelir mi?Benim sürem 8 ocak ta bitiyor.Bende acaba bu ay bitmeden arasam mı diyorum ama uygun birşey derler mi onu da bilmiyorum.Birde 2 yıllık ant.yapmak en iyisi sanırım.2 sene bunlarla uğraşmamak büyük keyif olsa gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

sade 10 tl kardeşim. 24 ay tahahütle tabi.

3 aydır bundayım çok menunum en azından ev telf kullanılabiliyor rahat rahat 250 dk kafi standart akraba grşmeleri için..
  • 2.5 ay önce internet+Tivibu uyeligimi ikna kampanyasıyla 59 liraya düşürdüm ama bugün birde ne göreyim; 2 aydır faturam 99TL geliyormuş. (Faturalara bakmamistim) bugün gittim ttnet b.duzu müdürlüğüne aldigim cevap şu; 'siz 59Tl ikna internet aboneliği yapmışsınız 40 TL de Tivibu ücretine anlasmissiniz'

Şikayet ettim bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Höh 40tl lik tivibu nun normal paketimi varda iknası 40olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • makine07 M kullanıcısına yanıt
    1 Ocak 2015 tarihinden itibaren tüm paketlere zam gelecek. 8 Aralıktan itibaren yeni kampanyaya geçiş yapılabilir. Ocak ayına girmeden bir kampanyaya dahil olursan zamdan etkilenmezsin. Eğer kapatma gibi bir ihtimal yoksa, 2 yıllık yapmak daha avantajlı oluyor indirimler açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

1 Ocak 2015 tarihinden itibaren tüm paketlere zam gelecek. 8 Aralıktan itibaren yeni kampanyaya geçiş yapılabilir. Ocak ayına girmeden bir kampanyaya dahil olursan zamdan etkilenmezsin. Eğer kapatma gibi bir ihtimal yoksa, 2 yıllık yapmak daha avantajlı oluyor indirimler açısından.

daha ne zam yapıcaklar ben çok merak ediyorum. en sonunda asgari ücrete eşitlenir bu hızla.
    39 du 49 oldu 59 ocaktada 69 olsun. ikna olayı falanda kalmadı artık.
  • bugün türktelekom ikna masasından yeni müşteri olduğum için özel kampanya sunamadığını belirtti ancak aleni olan hızı keşfet kampanyasından bahsetti. İlk 12 ay 39+3 sonraki yıl ise 62 artıları vdsl modem vermesi 24 mbps olması dezavantajı ise akk35.
    Yeni müşteri olunca firmalar pek iyi kampanya sunmuyor şuan gördüğüm en iyisi bu . Yoksa vodafone net akk50 16 mbps modemsiz 24 ay mı?????
  • bugün türktelekom ikna masasından yeni müşteri olduğum için özel kampanya sunamadığını belirtti ancak aleni olan hızı keşfet kampanyasından bahsetti. İlk 12 ay 39+3 sonraki yıl ise 62 artıları vdsl modem vermesi 24 mbps olması dezavantajı ise akk35.
    Yeni müşteri olunca firmalar pek iyi kampanya sunmuyor şuan gördüğüm en iyisi bu . Yoksa vodafone net akk50 16 mbps modemsiz 24 ay mı?????
  • 49 a üçlü paket kullanıyordum. taahhüdüm 2 ocakta bitiyor. bakalım şimdilik ses yok teklifte de bulunmadılar. ancak bu fiyata yok deniyor. doğru mu. 49 tl ye üçlü paket yeniden verilmiyor mu. verilmiyorsa ful kapatacağım hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Ttnet ultranet 16 mbps 50 akk ve 250 dk heryöne ttnet alo 49 tl x 24 ay yaptırdım. Çok huzurluyum şu an.

hocam bu fiyata ttnet alo dahilmi yoksa sadece netmi 49 tl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zykon -- 11 Aralık 2014; 17:31:17 >
  • ankarametinerr A kullanıcısına yanıt
    49 a net le alo veriliyo.tivibu 49 a alan okumadım
  • Selam arkadaşlar torrent ve Online oyun için ttnet tavsiyelerini formdan okudum ve ttnet fiberler karar kıldım. Tivibu da olursa hangi tarifeyi tavsiye edersiniz. Hız olarak 25 mbt işimi görür. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

abi heryerde var mı superonline..

Benim bulunduğum yerde fiber yok, ama turk telekom altyapısı ile normal adsl bağlantısı ile superonline kullanıyorum.

TTnet'e aylık 68 lira bayıldıktan sonra daha kaliteli hizmeti 29,90 a almak paha biçilemez.

Hocam peki hala kullanıyor musunuz? Taahüd bitiyor benim, taciz ediyorlar durmadan ev tel+ sınırsız internet (dsl 8 mb) 59 lira diyorlar

• taahhüt bitti gecen hafta direk telekomun iptal masasına gittim. 44tl internet 35 akn li. 7 tl telefon ve 7 tl tivibu. akn düşük ama 75 de yetmiyor. tivibu yu almassanızda oluyor ama telefonu almayınca cok oluyor. iptal edierseniz 1 2 hafta sonra arayıp 35 tlye kadar düşüyorlarmıs. bi arkadaş iptal edip süperonline geçmişti onu aradılar ama iş işten geçtikten sonra
  • Benim de taahhüdüm geçen ay bitmiş ve koskoca Eyüp-Rami'de fiber-hiper hiçbirisi yok, sadece 8 mbps'ye kadar Adsl var.

Yazık sanki dağ başı.
  • Taahhüttüm 12/12 (bugün bitti. Ataköy şubeye uğradım..)

istemeyerekten olsa da "FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_12Ay_%30_İndirim__VDSL_Modem_gerektirir_ikna" + "Alo konuştukça öde"
    52+5 toplam 57TL 12 ay uzattım.

Bu arada ben aksam 7 sabah 7 3000dk bitti zannediyordum.!!!

İkna paketlerinde bu konuşma hakkı devam ediyormuş !!!!! 31/12/2014 kadar .. fakat bu hiç bir yerde yazmıyor. Büyük ihtimal uzatılabilirmiş de.

Ben bitti diye hiç konuşmuyordum... Akşam 7 den sonra test edeceğim... benim gibi bilmeyenlere duyurulur

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• quote:

Orijinalden alıntı: B.E

Taahhüttüm 12/12 (bugün bitti. Ataköy şubeye uğradım..)

istemeyerekten olsa da "FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_12Ay_%30_İndirim__VDSL_Modem_gerektirir_ikna" + "Alo konuştukça öde"

İkna paketlerinde bu konuşma hakkı devam ediyormuş !!!!! 31/12/2014 kadar .. fakat bu hiç bir yerde yazmıyor. Büyük ihtimal uzatılabilirmiş de.

Ben bitti diye hiç konuşmuyordum... Akşam 7 den sonra test edeceğim... benim gibi bilmeyenlere duyurulur

Bana da ttnet alo akşam 7 sabah 7 bitti dediler devam mı ediyor ki anlamadım online işlemlerden baktım orda da gözükmüyor dk falan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Bana da ttnet alo akşam 7 sabah 7 bitti dediler devam mı ediyor ki anlamadım online işlemlerden baktım orda da gözükmüyor dk falan :)

Ataköy de çalışan öyle dedi hatta nasıl olup ta bilmediğime şaşırdı.. kendilerinin kullandığını vs.. ben ısrar ettim.. cep ten ttnet sayfasını açtım.. bittiğini gösterdim..
    o da kendi bilgisayarından birşeyler gösterdi.. "ikna" kampanyalarında 31/12/2014 kadar devam ettiğini belirtti.
    KİMSEYİ YANILTMAK İSTEMEM ama akşam bir deneyeceğim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Ataköy de çalışan öyle dedi hatta nasıl olup ta bilmediğime şaşırdı.. kendilerinin kullandığını vs.. ben ısrar ettim.. cep ten ttnet sayfasını açtım.. bittiğini gösterdim..
    o da kendi bilgisayarından birşeyler gösterdi.. "ikna" kampanyalarında 31/12/2014 kadar devam ettiğini belirtti.
    KİMSEYİ YANILTMAK İSTEMEM ama akşam bir deneyeceğim..

Dene bakalım hocam benim hiç dk falan yok sadece sabit hat öyle duruyor hiç kullanmıyorum cep ten konuşuyorum hep.

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.