Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KayıtsızKayıtlı , KayıtsızKayıtlı Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
578
Favori
2.028.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vira Bismillah Telekoma gidiyorum şuan gelişmelerden sizlere de haberdar ederim : Telefonla bu teklifleri alamam diye şansımı orada deneyeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Vira Bismillah Telekoma gidiyorum şuan gelişmelerden sizlere de haberdar ederim : Telefonla bu teklifleri alamam diye şansımı orada deneyeceğim...

Haydi birazdan bende gidiyorum. Eğer 16 mbit e çıkacaksa 39+5 en güzeli.
  • quote:

Vira Bismillah Telekoma gidiyorum şuan gelişmelerden sizlere de haberdar ederim : Telefonla bu teklifleri alamam diye şansımı orada deneyeceğim...

quote:

Orijinalden alıntı: Atalay35

quote:

Haydi birazdan bende gidiyorum. Eğer 16 mbit e çıkacaksa 39+5 en güzeli.

Sonuç ve şehir bilgilerinizi dört gözle bekliyorum arkadaşlar,

• Telefonu kapattırmayı düşünüyordum ama vazgeçtim ikna kampanyası iyi gibi geldi. Bu arada ben üni nedeniyle şehir dışındaydım yeni döndüm de bizim tahahhüt biteli neredeyse 1 sene olmuş. Babamlar pek fazla anlamadığı için kalmış öyle. Yine de geçebilirim değil mi?
  • Türk Telekoma gittim. İptal masasına yönlendiriyorlar.
    Ben direk 39+5 dedim. Onlar 39+7 dediler. Bugün yaptıranlar var diyorum. 39+5 . Olmasına imkan yok diyor. 5 derler ama fatura 7 gelir diyorlar. O yüzden gelecek parayı söylüyoruz diyorlar. 5 desem yarın bana gelip niye 7 geldi diye soracaksınız dedi. Daha önce bunu yaşadığımız için direk 39+7 diyoruz dediler. Ayrıca 10 TL de telde geçiş ücreti varmış
    Yarın tekrar gelirim dedim çıktım.
    Ne diyorsunuz arkadaşlar? Daha önce 39+5 e geçip fatura dedikleri gibi 39+7 mi geliyor? + 10 TL geçiş parası alıyorlar mı?
  • Hali hazırsa abonemesiniz. Bitince mi yaptırmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 22 Nisan 2014; 17:00:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün dolmuştu. Daha önce gittiğimde 21 Nisanda doluyorsa 22 Nisanda gel demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutlugKagan

quote:

fatura kesim tarihi ne zamandı arkadaşlar? yeni pakete o güne yakın zamanda geçelim de fazladan 1 aylık ücret istemesin ttnet bizden :) Şimdi aklıma geldi.Bu ttnet bizi çok oyuyor nasıl olsa.Hiç olmazsa bir nevi bu yöntemlerle kendimizi tatmin edelim

Tahahhütünüz bittiği an gitmenize gerek yok. Son 1 ay kala işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca ben bu kampanyayı bilmiyordum. Hipernet için gitmiştim. Sağolsun memur bey iyi niyetli idi herşeyi açıkladı. Beni 39+5 için İKNA etti :D

Dostum merhaba,

sana danışmak istiyorum. ben evde telefon kullanıyorum ek olarakta adsl aynı hatta bağlı.

şuanda 50tl ödüyorum.

geçenlerde konuşmuştum 2 sene daha 50 tl den yaparız dediler telefonda.

ama senin aldığın kampanya yı bende alabilir miyim ?

yoksa sen telefon hattı kullanmıyor sadece internet için mi kullanıyorsun hattı ?

umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir

• quote:

İnternet Paket Bilginiz NETLIMITSIZ_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut)
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler

WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    NETLIMITSIZ (NH)
    Aile Koruma Sifresi

TTNET Alo Paket Bilginiz TTNET Alo Konuştukça Öde_Sabit_Ucret_5TL_(12 Taahhütlü)_ikna
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler

TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    THK Erişim Ücreti
    12 Ay Ind + Cezalı

Ben de bu şekilde görünüyor. Yani 5 TL olduğu online işlem merkezinden de görülüyor..

Net paketimde seninkiyle aynı şeyler yazıyor ama TTNET Aloda farklı şeyler yazıyor.

TTNET Alo Paket Bilginiz: TTNET Alo Konuştukça Öde_ İndirimli TTNET Alo Kampanyası_(12 Taahhütlü)

Sende sabit ücret 5 TL ve ikna kampanyası olduğu yazıyor. Bende ise sadece "TTNET Alo Kampanyası_(12 Taahhütlü)" yazıyor. Sanırım benim Ttnet alo paketim hali hazırda herkesin faydalandığı 7 TL olan paket. Bu paket ikna kampanyası değil sanırım.

Kısacası bana 39+7 TL yapmışlar.

• Eğer ki daha önce telefon ve adsl kullanıyorsanız ve sözleşmeniz yoksa veya bitmek üzere ise geçebilirsiniz.
  • Atalay35 kullanıcısına yanıt
    İmzalayacağınız sözleşmede ne kadar ücet olacağı yazar. Ben imzalarken bakmadım ama memur bana 5 TL dedi. Üzerine basa basa sordum. Aylık bana maliyeti 39+5=44 TL den daha fazla fatura gelecek mi diye. Hayır demişti. Valla 1 ay sonra anlarız kaç geleceğini :)
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Daha önce telefon ve ADSL abonesiydim 12 aylık tahahhütüm 1 hafta sonra bitiyordu. Bu kampanyadan yararlandım.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Evet bu kampanyadan yararlanabilirsin. 39 + 5 kampanyasından yararlanmak istiyorum demeniz yeterli.

Ama tüm bunları telekomdan yapmanız lazım. TTnet satış noktaları bu kampanyayı yapamıyorlar.
  • Rebeel R kullanıcısına yanıt
    Aradaki fark şu olabilir.. Ben daha önce ADSL + telefona TEK PAKET olarak 54.50 TL ödüyordum. Bu durumda telefon hattım Türk Telekom'a ait değil TTNET'e ait olmuş oldu. Eğer ki Türk Telekom'a ait olmuş olsaydı bana her ay 2 fatura gelecekti. 1 ADSL - 2 Telefon.

Benim yararlandığım kampanyanın 5 TL olmasının sebebi de bu. Yani telefon hattı TTNET üzerinde olan kişiler TELEFON için ikna kampanyasından yararlanıp aylık 5 TL ödüyorlar. Ama hattı Türk Telekom'a ait olan kişiler ise TELEFON için TTNET müşterisi olmadığı için ikna kampanyasından yararlanamıyor. Bu sebepeten aylık 7 TL oluyor.

Telefon için 5 TL ile 7 TL olması arasındaki neden bu...
  • Geriye dönük mesajlara baktım fakat bulamadım. Yalın 3 lü fırsat bitti benimde, ikna kampanyasından yalın şekilde fiyat alan var mı?

• ya bu tarifeler kafamı karıştırdı..geçen yıl 3 lü fırsatla tel+tivibu+hipernet sınırsız 39 idi(ıvır zıvırla 45 geliyordu)..taahütüm bitti,hangi tarifeye geçeceğim? 39+5 muhabbeti için sayfa var mı?
  • Arkadaşlar hiç aboneliği olmayan yeni abonelikler için öneriniz nedir? Ne yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

ya bu tarifeler kafamı karıştırdı..geçen yıl 3 lü fırsatla tel+tivibu+hipernet sınırsız 39 idi(ıvır zıvırla 45 geliyordu)..taahütüm bitti,hangi tarifeye geçeceğim? 39+5 muhabbeti için sayfa var mı?

39+5 normal adsl icin sanirim.
    hiper ve fiber 49+5 24 ay tahattutlu oda ikna bolumunde baskada yok sanirim.

• quote:

Aradaki fark şu olabilir.. Ben daha önce ADSL + telefona TEK PAKET olarak 54.50 TL ödüyordum. Bu durumda telefon hattım Türk Telekom'a ait değil TTNET'e ait olmuş oldu. Eğer ki Türk Telekom'a ait olmuş olsaydı bana her ay 2 fatura gelecekti. 1 ADSL - 2 Telefon.

Benim yararlandığım kampanyanın 5 TL olmasının sebebi de bu. Yani telefon hattı TTNET üzerinde olan kişiler TELEFON için ikna kampanyasından yararlanıp aylık 5 TL ödüyorlar. Ama hattı Türk Telekom'a ait olan kişiler ise TELEFON için TTNET müşterisi olmadığı için ikna kampanyasından yararlanamıyor. Bu sebepeten aylık 7 TL oluyor.

Telefon için 5 TL ile 7 TL olması arasındaki neden bu...

Az önce yine TT net ile görüştük. İlk etapta internet paketini 39 TL olarak değiştirdiler. İnternet paketi tamam. 16 mbit olayını da sordum tekrar. Yeni müşterilere 16 mbit ultranet paketi veriyorlarmış. Bizlerin durumu ise daha belli değil. Bugün TTnette söylenen 2-3 lira farkedebilir dediler ultranete geçişte. Modemi sordular vdsl2 diye söyledim problem yok ozaman dediler.

İşin ikinci kısmı telefon. Ben 5 TL diyorum onlar 7 TL. Bunun içinde ttnet alo ya aktardılar. Telekomdan geçiş yapılması söylendi ama evrakların gidip gelmesi 5+6 günü geçeceği için bağlı bulunduğunuz yerde türk telekom a veya bayilarine müracat edip ttnet aloya geçmem gerekiyormuş. İlk ücret 15 TL. Geçtikten sonrada Tekrar ttnet alo iptal bölümünmü arayıp 5 TL olan kampantadan 1 yıllık olarak yararlanabileceğimi söylediler. Ama Gene 7 TL dediler. Ben 5 te diretiyorum saplantı yaptı bende Belkide nasıl ki müşteri temsilcileri 39 TL veremiyorlar, ttnet aloda 7 tl veremiyor. Buda yarın geçişten sonra tekrar ttnet alo iptal bölümünü aradığımda netleşecek.
    Ne işlerşe uğraşıyoruz ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: meganers

Geriye dönük mesajlara baktım fakat bulamadım. Yalın 3 lü fırsat bitti benimde, ikna kampanyasından yalın şekilde fiyat alan var mı?

49+5 TL ile internet ve telefon ..
  • 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.