Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
578
Favori
2.028.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakınınızdaki telekom müdürlüğüne müşteri hizmetleri bölümüne gidiyorsunuz , iptal için sıra alıyorsunuz.
    Sıranız geldiğinde görevliye internet ve telefom faturam çok geliyor diyorsunuz. O da teklifini sunuyor.
  • 4ever_aJ kullanıcısına yanıt
    Tivibu icin 10 tl istiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fibernet değil. ADSL 8 mbit sınırsız. Ama şimdi hipernet olayı çıktı. Plan değişti. 22 Nisanı bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersai

quote:

Orijinalden alıntı: Odyseuss

Taahhüdüm 29 Mart'ta bitmiş. Dün 444 0 375 den aranmışım sonra farkettim. Burayı okudum onlar beni aramadan ben iptal servisini aradım. Direk ikna kampanyasından faydalanmak istediğimi söyledim 39 TL Limitsiz İnternet + 5 TL Telefon + 9.9 TL Tivibu 24 ay olarak taahhüt verdim işlemi yaptılar. Haber verenlere teşekkürler.

Hocam simdi bende arayarak deneyecegimde hat sahibinin bilgileri isteniyormu ?

E tabii ki isteniyor, hat sahibi taahhüt verecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    kızmayın hocam hiç taahhüt yapmadımki
  • Yok estağfurullah, kızdığımdan değil... Abonelikle ilgili tüm işlemleri (taahhüt/başvuru/iptal vs.) zaten hat sahibi yapmalı, hat sahibinin bilgileri sorulunca da bir sorun olmaz; değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yillardir apartmanda ortak kullanıyorduk interneti.Artik ayrilma vakti geldi neyse....
    Su anda yalin ADSL limitsiz en uygun hangisi.Tel hatti yok.. Kamulular için var gözümecarpti.66 tTL herşey dahil. Daha uygunu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Bu 8mb'e kadar limitsiz + ttnet alo 39 + 5 tl lik kampanya devam ediyor mu yoksa zam falan mı geldi hocam ? Hızlar 16mb'e çıktı diye okudum ortalama fiyatlar 5 er lira mı artacak bir bilginiz var mı ?

• 2 yıl taahhüt 8mbit net limitsiz 39 + 5 telefon devam ediyor. Biraz önce yaptırdım

• Netlimitsiz 8mb'e kadar tarifesinden kullanıyorum.
    TTNET'le 9 Ay İndirim Kampanyası (Taahhütsüz)_İkna 16/07/2013 15/04/2014 ikna kampanyası yarın bitiyor hızımdan hiç memnun değilim 6mb civarında hız alıyorum. Şimdi bir kaç sorum olacak sizlere.

Bulunduğumuz yerde TELEKOMUN yerleştirdiği 4 adet beyaz dolaplardan var sanırım DSLAM dolabı oluyor bu.
    En uzağı yaklaşık 100mt en yakını ise 25 30mt yakınımızda bu yüzden HİPERNETE geçmeyi düşünüyorum.

Telekom müdürlüğüne gidip iptal bölümünden HİPERNET paketlerinden ikna kampanyası alabilirmiyim ?
    Abonelik annemin üzerine bu aboneliği iptal ettirip kendi üzerime HİPERNET HIZI KEŞFET KAMPAYASINDAN yeni bi abonelik açtırabilirmiyim ?
    Yeni abonelikten HIZI KEŞFET KAMPANYASI herşey dahil aylık sabit ne kadar ücret öderim ?
    Mevcut abonelik ne kadar sürede kapanır yeni aboneliği hemen yaptırabilirmiyiz ?

Vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkhero

2 yıl taahhüt 8mbit net limitsiz 39 + 5 telefon devam ediyor. Biraz önce yaptırdım

kardeş bu kampanyadan nasıl yararlanacağım
  • acaca kullanıcısına yanıt
    türk telekom bölge müdürlüğüne gidip kapattırma kısmından ikna paketinden yararlanmak istiyorum diye belirtceksin tamamdır
  • 3yuq'un dediği gibi telekom bölge ofisinden yapıyorlar. görevli bizde seni bekliyorduk hemen yapalım der gibi yaklaşıyor, uğraşmıyorsun atıyorsun imzayı o kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhero

3yuq'un dediği gibi telekom bölge ofisinden yapıyorlar. görevli bizde seni bekliyorduk hemen yapalım der gibi yaklaşıyor, uğraşmıyorsun atıyorsun imzayı o kadar :)

Alternatifim de olmadığından bende ikna olacam gibi . Fakat soracağım iki konu var, aboneliğimin bitmesine 20 gün var ve müşteri hizmetleri
    tarafından arandım. Görevli telefonda indirimli olarak 49 TL netlimitsiz ve 9,9 konuştukça öde verebiliriz dedi. Telekom ofiste 44+5 TL önerilirmi?
    İkincisi 20 gün önceden gidsem olurmu?
    Selamlar,
  • Arkadaşlar fiber için ne teklif ediyorlar en son? Olmazsa 39luk adsl teklifine geceyim diyorum.

• @dizzy kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yalın istiyorsanız doping internette 49.99 muş sanırım, fırsatlara yazmışlar. Dilerseniz o firmayla iletişim kurun derim.
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar hakkında bilgim yok ama yüksek ihtimalle devam ediyor, mevcut abonelere sen artık bunu kullanma diyemezler

• naapsak şimdi?2 yıl taahhüt 8mbit net limitsiz 39 + 5 e mahkum muyuz?çıkış yolu yok mu gençler
  • 24 ay internet sınırsız 8 mbit 39
    12 ay telefon konuştukça öde 5 tl
    iyi kampanya
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    adsl taahhüt verip fiyat farkını vererek fiber'e geçebiliyorsun. fiyat farkı da 10tl civarıydı sanırım, net hatırlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.