Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :)

ttnet e lanet olsun hiç konuşmadığımız telefona 25 tl vergi alıyor.
    kampanyasıda batsın herşeyide batsın..benimde sözleşme bitsin kapatıcam komple internetide değişicem

TTnet gibi telekom dünyada yok resmen soyuyor insanlari bildigin soygun
  • sınırsız internette su an en uygun hangisi kullanılıyor,, yeni internet bağlatıcam
  • HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_Modemli_VDSL_Modem_gerektirir_İkna

paketine geçiş yaptık bakalım. 56TL çıkıyor fatura
  • Faturanın ne kadar çıkacağını önden görebiliyor muyuz. Fatura kesilmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Faturanın ne kadar çıkacağını önden görebiliyor muyuz. Fatura kesilmeden.

çıkacak derken orda 56TL dediler aylık ücret. Başka ek ücret olursa onun üstüne eklenir ilk ay.

Daha önce geçiş yapanlara sorayım. İnternet hız yükselişiniz ne kadar süre içinde gerçekleşti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 11 Aralık 2013; 16:29:44 >
  • 12 aylık taahhüt bitmeye yakın aradılar ve aynı fiyattan devam edebilmek için onay istediler ev arkadaşı başka bir kampanyaya geçebilmek için taahhüt olmamasını aksi takdirde onay vermeyeceğini buna karşın taahhüt kesinlikle olmayacağını ve başka kampanyaya geçebileceğini söylendiği halde verdiği onay 12 ay taahhütlü anlaşma içinmiş.Söz konusu ses kaydını dinlediklerini ve bize kampanya ile ilgili bilgileri ilettiklerini ve bizim buna onay verdiğimizi ısrarla arayıp söylüyorlar.İnanıyoruzki ellerinde herhangi bir ses kaydı yok veya olan ses kaydı bilinen yöntemlerle kes yapıştır işlemi yapılmış olabilir.Sonradan öğreniyoruzki ttnetin özel bi ekibi taahhütü olmayanları dolandırarak taahhüt yapıyormuş prim karşılığı.Bu dolandırıcılığa karşı ne yapılabilir ve karşı atak ne olabilir benim tavsiyem sözleşmesi bitecek olan arkadaşlar telefonlarında ses kaydı programını kesinlikle kursunlar ve aradıklarında taahhüt istemediklerini söylesinler,temsilci yinede hızlı konuşup anlaşılamyan bişiler söleyip onay alcaktır ve sizi sözleşmeli yapacak.Sizde bu kayıtla mahkemeye başvurun bakalım ttnetten kaç bin tl tazminat alıyorasunuz da bi görelim.Bunu artık herkezin yapması ve ttnetin haddinin bildirilmesi gerekmekte eğer siz ses kaydının peşine düşerseniz ya öyle bi kayıt yoktur yada dolandırıcılıkla ekle sil yapılmıştır.Adamlarda dolandırıcılık,iftira herşey var.Elimizde keşke ses kaydı olaydı dememek için önleminizi alın yoksa onlar değil siz yalancı,iftiracı oluyorsunuz.

Şehirde başka alternatif olmadığı için mecbur ttnet kullanacaktık zaten ama yaptıkları bu dolandırma ile üstte 30 40 liraya alınan bi hizmete biz 12 ay 63 tl ödemeye mahkum bırakılmamız...Eğer mecbur değilseniz kullanmayın kullananları uyarın.

• Arkadaşlar geçen sene 2 ay ücretsiz 10 ay 40 tl kampanyasına dahil olmuştum 2 sene taahhütle. 10 ay indirim sona erdi ve bu ay ki faturamda normal tarife fiyatı ile yansıdı. ( net limitsiz tarifesi )

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Daha 12 ay taahhüt var net limitsiz yeni yılla beraber 67 lira olacak. Ekstradan 30 lira telefon faturası geliyor. Telefona dokunan yok. Anlayacağınız neredeyse ayda 100 liraya internet kullanıyorum. Bu durumda gitsek tekrar herhangi bir indirimden faydalanma imkanımız var mıdır ? Yoksa bu taahhüt dolana kadar bu paraları ödeyecek miyiz ?

• Taahhüt devam ederken indirim alabilirsin, taahhütü bozmayan 44 TL ve 49 TL'lik kampanyalar var. Sabit telefonu da 12 ay taahhütle TTNET Alo Konuştukça Öde'ye taşıyıp sabit ücreti 5 TL olarak ödeyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemeln telefon u ttnet alo ya geçirdğin için 10 tl fark koydular.yada hipersen ondan olmuştur
  • printer87 P kullanıcısına yanıt
    telefon önceden de ttnet alodaydı. Sınırsız 8 Mb. internet taahhüdüm bittikten sonra hipernet 3'lü avantaj ikna tarifesine geçtim. İlk fatura dediğim gibi 63,25 TL geldi. TTnete mail attım bakalım.
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam bi ara gidip ayar çektirmek lazım o halde telefon + net e 100 ödemek cidden kasıyor
  • download yaparken hd kanallarda takılma yapıyor mu sizde de?

iptv değil mi bizim kullandığmız? bu ne böyle
  • Ekimde birçok sorun yaşadığım ve pahalı olması sebebi ile ttnet i kapatıp uydunet e geçtim.Kasımda Son bir faturam geldi 13 tl ödemeyi unutmuşum.Geçen eve kağıt geldi borcunuzu ödeyin diye.Bugünde 440375 den aradılar.13 tl borcunuz var ödemezseniz icra yoluyla alacağız artı avukat ve mahkeme masraflarını ödemek zorunda kalacaksınız dedi telefondaki bayan.Kahkahayı bastım telefonda koskoca ttnet 1 ay lık borç için hemde 13 tl için sabredememiş icraya verecek beni...8mbit 63 tl internet+12,90tl tivibu+15tl ev telefonu 90 tl ödüyordum ayda şimdi hepsini kapattım 20 mbit 50 tl ödüyorum ayda...Nasıl insanlarmış kurtulmuşum...İnsan borcunuzu ödeyin der hemen icra mahkeme falan insanları korkutmaya çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 11 Aralık 2013; 21:25:35 >
  • Arkadaşlar ilk konu karışık geldigi için soruyorum.

Ben geçen yıl bu zamanlarda 3'lü pakete geçmiştim. 1 yıl boyunca kullanmadıgım telefona ücret ödemedik. internet faturamızda 10 ay boyunca 42 TL civarı geldi.
    Buna benzeyen kampanya hangisi var ? veya bu devam ediyor mu ? ocak ayında 67 + 20 TL fatura gelecek
  • modem değiştikten sonra telefonun wifi bağlantısında kopmalar yaşıyor. Airties modemimde yoktu bu durum yeni verilen ZTE modemde telefonun wifi bağlantısı bir süre sonra kopuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Ekimde birçok sorun yaşadığım ve pahalı olması sebebi ile ttnet i kapatıp uydunet e geçtim.Kasımda Son bir faturam geldi 13 tl ödemeyi unutmuşum.Geçen eve kağıt geldi borcunuzu ödeyin diye.Bugünde 440375 den aradılar.13 tl borcunuz var ödemezseniz icra yoluyla alacağız artı avukat ve mahkeme masraflarını ödemek zorunda kalacaksınız dedi telefondaki bayan.Kahkahayı bastım telefonda koskoca ttnet 1 ay lık borç için hemde 13 tl için sabredememiş icraya verecek beni...8mbit 63 tl internet+12,90tl tivibu+15tl ev telefonu 90 tl ödüyordum ayda şimdi hepsini kapattım 20 mbit 50 tl ödüyorum ayda...Nasıl insanlarmış kurtulmuşum...İnsan borcunuzu ödeyin der hemen icra mahkeme falan insanları korkutmaya çalışıyorlar.

Bunlari kurumsal olan butun sirketler uygular. Normal bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeri burası heralde değilse kusura bakmayın şimdiden.Bizim internette bir kaç aydır sorun var.Evde 3 bilgisayar var ve wifi ile bağlanan 2 bilgisayar sürekli netten kopuyo modemi resetlememiz gerekiyor.Bazen kabloyla bağlanan da kopuyor.Aradık sorduk bu bölge komple fiber/hipere geçmiş modeminiz hızınızı kaldırmıyor olabilir dediler.Biz hala adsl kullanıyoruz 8mbit limitsiz.24 aylık sözleşme de imzalamıştık kaç ayı oldu açıkcası bilmiyorum.Şimdi sorum şu

-24 aylık sözleşmemizin rahat 16 aydan fazlası duruyordur.Biz fatura olarak 40-42 tl arası bir şey ödüyoruz.Yarın gidip hipernete geçmek istiyorum diyip tekrar bir sözleşme imzalayarak şu 49 liralık kampanyaya geçebiliyor muyum? Eğer o kampanyaya geçemiyorsam normal hipernete geçebiliyor muyum? Faturam 40 liradan fazla olacak ve tekrar sözleşme imzalıcam.Bunun için cayma bedeli almazlar heralde diye düşünüyorum gsm hatlarında almıyorlar faturadan fazla bir tarifeye geçince.Sözleşme bitimine kadar 1.5 yıl daha bekleyemem çünkü cidden şu an evde internet olmasa da olur durumuna geldi

• Başlıkları okudum ama kafam karıştı, ben tahattütsüz 8mbps tarifesi kullanıyorum şuanda, apartmana fiber bağladılar sanırım en alt katta ttnet-fibernet kutusu diye bişey koymuşlar. Acaba önerebileceğiniz bir fiber kampanyası var mı?. Ona geçiyim şuanda boşu boşuna 63 lira küsür ödüyorum bu dandik nete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Ekimde birçok sorun yaşadığım ve pahalı olması sebebi ile ttnet i kapatıp uydunet e geçtim.Kasımda Son bir faturam geldi 13 tl ödemeyi unutmuşum.Geçen eve kağıt geldi borcunuzu ödeyin diye.Bugünde 440375 den aradılar.13 tl borcunuz var ödemezseniz icra yoluyla alacağız artı avukat ve mahkeme masraflarını ödemek zorunda kalacaksınız dedi telefondaki bayan.Kahkahayı bastım telefonda koskoca ttnet 1 ay lık borç için hemde 13 tl için sabredememiş icraya verecek beni...8mbit 63 tl internet+12,90tl tivibu+15tl ev telefonu 90 tl ödüyordum ayda şimdi hepsini kapattım 20 mbit 50 tl ödüyorum ayda...Nasıl insanlarmış kurtulmuşum...İnsan borcunuzu ödeyin der hemen icra mahkeme falan insanları korkutmaya çalışıyorlar.

Bunlari kurumsal olan butun sirketler uygular. Normal bir durum.

Gelen kağıtlara yada borcunuzu ödeyin demelerine lafım yok zaten.Ama Telefondaki kızın ben ödeyeceğim dememe rağmen heyecanlı heyacanlı beni dinlemeyip mahkemeye vericez icraya vericez avukat masaraflarınıda size ödeteceğiz haciz işlemlerine başlıyacağız derken duysaydın pek kuramsallıkla alakaları olmadığını anlardın...

• quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

download yaparken hd kanallarda takılma yapıyor mu sizde de?

iptv değil mi bizim kullandığmız? bu ne böyle

tivibudan gelen ethernet kablosu sizde hangi porta takılı (eth0-4, wan)? fiber kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.