Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a-f-h Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türk telekom da ben de form doldurarak konuştukça öde kampanyasına geçtim 12 ay boyunca dakikası 10 kuruşluk olan nerden bakabilirim bu kampanyaya geçip geçmediğime sizin yüklediğiniz fotoğrafta ben de sadece 6 ay %50 indirim yazıyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

türk telekom da ben de form doldurarak konuştukça öde kampanyasına geçtim 12 ay boyunca dakikası 10 kuruşluk olan nerden bakabilirim bu kampanyaya geçip geçmediğime sizin yüklediğiniz fotoğrafta ben de sadece 6 ay %50 indirim yazıyor :/

Ne zaman geçtiğinizi bilmiyorum ama bende ttnet aloya yeni geçtiğimde görünmüyordu. En sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
  • başvuruyu dün gerçekleştirmiştik de neyse müşteri hizmetlerini arayım en iyisi
  • Şöyle bir göz gezdirdim de arkadaşlar, 12 ay sınırsız net + telefon + tivibu çok iyiymiş. Akıllı evim 3'lü paket heralde adı. Bunun için illa ki müdürlüğe gitmek gerekiyor mu ?

Ya da böyle bir paket için ne yapmam gerek ? Güncel bilgi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: QNURi

Az önce İstanbul Gayrettepe Telekom Müdürlüğü'ne giderek İnternet+Telefon+TiviBu paketini 39 TL ye aldım.
    Görüştüğüm bayan sadece Gayrettepe Telekomda yetki olduğunu söyledi. Kampanya bitene kadar ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

Başvuru formunu tarayıp ekledim.

TiviBu ve internet paketi 25 TL (Telefobn sabit masrafı 13 TL) Toplamda 39 TL yapıyor.

İnternet için üç seçeneğiniz var. Binanızdaki bir numarayı söylerseniz hangisini desteklediğini öğrenebilirsiniz.

1. TTNet Fiber İnternet Limitsiz 20 Mbps
    2. FiberNet Limitsiz 20 Mbps
    3. Hipernet Limitsiz 20 Mbps
    4. Net limitsiz 8 Mbps

Bu yukardakilerden hangisinin uygun olduğunu altyapı belirliyor. Bizim bina için Hipernet uygunmuş.

Başvuru formunu BURADAN inceleyebilirsiniz.

lınkı acamıyorum.Ttnetın hangı kampanyası soyolersenız ve ttnet resmı sıtesınden lınk verırsenız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Şöyle bir göz gezdirdim de arkadaşlar, 12 ay sınırsız net + telefon + tivibu çok iyiymiş. Akıllı evim 3'lü paket heralde adı. Bunun için illa ki müdürlüğe gitmek gerekiyor mu ?

Ya da böyle bir paket için ne yapmam gerek ? Güncel bilgi nedir ?

Müdürlüğe gitmek gerekir herhalde. Gerekmesede gidip işlemleri oradan yaptırmak her zaman daha iyi. Hem kafanızdaki bütün soruların cevabını alırsınız hemde ellerindeki en iyi modem ve tivibu cihazını alırsınız. Genelde telefon ve internet başvurularında en dandik cihazları gönderiyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Az önce İstanbul Gayrettepe Telekom Müdürlüğü'ne giderek İnternet+Telefon+TiviBu paketini 39 TL ye aldım.
    Görüştüğüm bayan sadece Gayrettepe Telekomda yetki olduğunu söyledi. Kampanya bitene kadar ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

TiviBu ve internet paketi 25 TL (Telefobn sabit masrafı 13 TL) Toplamda 39 TL yapıyor.

İnternet için üç seçeneğiniz var. Binanızdaki bir numarayı söylerseniz hangisini desteklediğini öğrenebilirsiniz.

4. Net limitsiz 8 Mbps

Bu yukardakilerden hangisinin uygun olduğunu altyapı belirliyor. Bizim bina için Hipernet uygunmuş.

lınkı acamıyorum.Ttnetın hangı kampanyası soyolersenız ve ttnet resmı sıtesınden lınk verırsenız ?

TTNet üçlü paket kampanyası. Resmi sitesinde ben görmedim bu kampanyayı. Sitede 24 ay taahhütlü olan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

quote:

quote:

Tama dostum siz haklısınız.

http://i.imgur.com/eGHbD.jpg

Hala yav hehe dıyerek kull anımasyonlar koyarak ustunluk saglamaya calısıyorsunuz.Onun yerıne keske dogru bilgi vermeye calıssanız.

Alo pakete gectım dıyorsunuz orda net limitsiz yazıyor.Yani zaten benim dediğim gibi ektra ya 15 tl yalın yada fahıs fıyatlardan en az 20 tl telefon faturası oduyorsunuz.

Arkadaşım bir kusurumuz olduysa affola. Fakat yanlış anlama ama bişey içtiniz mi siz?

Tamam dostum kimse anlamadı senin ttnet çalışanı olduğunu .Bu kadar kasmaya ; laf sokma çabalarına girmene gerek yok.

Sen soruma cevap veremıyorsun, lafı degıstırmeye calısıyorsun.

Sen bana once dıyorsun 40 tl telefon dahil, link atınca telefonu olanlar ıcın soyledım dıyorsun.

Sonra alo pakete gectım dıyorsun ama net limitsız yazıyor bunada cevap veremıyorsun.

Konusmada bedava dıyorsun fakat o verdigin yanlıs olan resimde bile bedava telefon yazmıyor.

Asıl ben sana soruyorum ? Amacınız nedir ?

Birader kafanmı iyi senin?
    Bu arkadaş sayesinde tam isabet kampanyasından bende faydalandım.
    Kayıt bölümündeki elemana telefona herhangi bir sabit ücret veya başka bir şey ödeyip ödemeyeceğime dair defalarca soru sordum ve telefondan hiç bir ücret alınmayacağını söyledi. 12 ay boyunca 39 tl ödeyeceğim. Problem?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

bu linke bakarmısınız ?

Siz telefon faturası oduyorsanız tabıkı sadece adsl ıcın 40 tl odersınız. Bırde ektra telefon faturası olur.

Arkadas baslıkta ınternet + telefon sınırsız 40 tl yazmıs ?

Kampanyaya dahil tüm internet paket seçenekleri için tıklayın.

Kampanyaya dahil tüm Yalın İnternet paket seçenekleri için tıklayın.

Yanı burda dıyor kı ya telefonun olacak yada yalın ınternet ucretı 15 tl odıyeceksın.Yanı gorevlının dedıgı gıbı hıcbırsey odemeden oluyor.Ya tel olcak ya da yalın ınternet ucretı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 1:50:59 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4. Net limitsiz 8 Mbps

TTNet üçlü paket kampanyası. Resmi sitesinde ben görmedim bu kampanyayı. Sitede 24 ay taahhütlü olan var.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/akillievim/sayfalar/3-lu-akilli-evim-paketleri-yedek.aspx

burda sızın belırrtıgınız telefon + ınternet = 39 tl bulamadım.

Acaba ttnet resmı sıtesınden tıkla dırek lınk verebılırmısın?

• bugün net limitsiz+ttnet alo konuştukça ödeye geçtim ama sorunlar bitmedi..zamanında avea hattı olan türk telekomlulara 500 her yöne sabit hatlarla 1000 dak 10 tl ye anlaşmıştım..ttnet alo geçtiğim için sözleşme sona ermiş ve bundan sonra avea hattıma 29 ödemem gerektiği ile ilgili mesaj aldım moralim bozuldu..bi yeri düzeltelim diyoruz başka yerden sorun çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

bugün net limitsiz+ttnet alo konuştukça ödeye geçtim ama sorunlar bitmedi..zamanında avea hattı olan türk telekomlulara 500 her yöne sabit hatlarla 1000 dak 10 tl ye anlaşmıştım..ttnet alo geçtiğim için sözleşme sona ermiş ve bundan sonra avea hattıma 29 ödemem gerektiği ile ilgili mesaj aldım moralim bozuldu..bi yeri düzeltelim diyoruz başka yerden sorun çıkıyor

İlk mesajda şöyle bir not vardı;

quote:

NOT: Avea'nın cepte bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNet'e taşımasınlar.

Biraz dikkatli okusaydınız menfaatiniz için iyi olurdu.
  • quote:

quote:

bugün net limitsiz+ttnet alo konuştukça ödeye geçtim ama sorunlar bitmedi..zamanında avea hattı olan türk telekomlulara 500 her yöne sabit hatlarla 1000 dak 10 tl ye anlaşmıştım..ttnet alo geçtiğim için sözleşme sona ermiş ve bundan sonra avea hattıma 29 ödemem gerektiği ile ilgili mesaj aldım moralim bozuldu..bi yeri düzeltelim diyoruz başka yerden sorun çıkıyor

quote:

NOT: Avea'nın cepte bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNet'e taşımasınlar.

az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm mağduriyeti gidermek için yardımcı olacaklarını söyledi..sözleşmemin bitmesine 5 ay kalmış...olmadı tarife değişikliğine gidilebilirmiş...hele bir sabah olsunda bakalım

• quote:

quote:

quote:

quote:

az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm mağduriyeti gidermek için yardımcı olacaklarını söyledi..sözleşmemin bitmesine 5 ay kalmış...olmadı tarife değişikliğine gidilebilirmiş...hele bir sabah olsunda bakalım

peki paketinize yansıyan bir ceza tutarı yokmu? 4 aylık aboneyim benim 3 adet hattıma 87şer tl ceza yansımış. türktelekomdan iş akti belgesi aldım yapılan işlemin abonelik iptali degil tarife degişikligi olduguna dair. mhye fax çektim umarım düzeltilir yoksa hakem heyetine başvuracagım....

Bu arada gelişmeler hakkında alıntı yaparak bilgi verirsen sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLabTek -- 29 Kasım 2012; 3:51:18 >

• Bu kampanyami yoksa limitsiz+ tel+tivibu 39,90 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buradaki pdf taramasını doldurup telekom müdürlüğüne götürsem kabul etmeme ihtimali var mıdır? Yarın bende uğrayıp bu işi halletmiş olacağım. İzmir bahçelievlerdeki telekomda işini halletmiş arkadaşlar vardır tekrardan buradan bilgi paylaşırlarsa sevinirim. Bizdeki klasik hat ev telefonunu taşımayıp sadece internet için tam isabeti yapmak daha mantığıma yatıyor. Ama pdfdeki 3lü kampanya sadece 12 ay taahhüt verirlerse alırım hatta netlimitsizden hipere geçerim nede olsa mtu sağolsun.
  • Yeni abone olacağım, Manisa merkezdeki müdürlükte ne 3.kampanyaya ne de 4. kampanyaya geçişime izin verildi. bu kampanyaların Manisa için geçerli olmadığını söylediler.
    üniversiteli kampanyasından yalın nete başvuracağım gibi bu şartlar altında
  • Öncelşkle bu işler boyle olmaz. Ordaki pdf bırsey ıfade etmez.

Mevcut ve yenı musterı ılk once bu taahhutler farklı.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ttnet_alo_12_ay_mevcut_musteri.pdf

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ttnet_alo_12_ay_yeni_musteri.pdf

Mevcut musterıde aylık 44 yenı musterıde 46 lira.

TTNET Alo Konuştukça Öde paketinde konuşma ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit Ücret (vergiler dahil TL15) alınır.

Yani bu ucrete telefon ucretı dahıl değil.Ayllık 13.90 tl telefon ucretı verılır.Ve içerisinde bedava dakıka yoktur.Konusmanız bu 13 tl nın uzerıne eklenır.

toplam malıyet : 44 + 14 = 58 tl

Ayrıca gidip 24 aylık taahhutu dolmadan bu yeni tarifelere gecenler umarım basınız agrımaz.Hiçbir kampanyada oncekı kampanya suresı dolmadan gecemezsınız.Her ne kadar mh deki eleman yapıyor desenızde onun te yapabılecegı oncekı taahhutu ıptal edip yenı kampanyaya dahıl eder.Bu durumda sonrakı faturalarınıza taahhut ıptalınden dolayı ceza yansın.Umarım bu durumdan yakınanlar olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

Yeni abone olacağım, Manisa merkezdeki müdürlükte ne 3.kampanyaya ne de 4. kampanyaya geçişime izin verildi. bu kampanyaların Manisa için geçerli olmadığını söylediler.

Su anda en avantajlısı o zaten.Gerısı tamamen karmasa.Diğerlerınde ınternet ustune ya 14 tl telefon yada 15 tl yalın ınternet ucretı oduyorsun ve bunların ıcınde konusma paketı olmuyor.Yanı 60 tl yalın adsl ıle aynı ucrete gelıyor.Ama o kadar bılgı karmasası var ki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

Yeni abone olacağım, Manisa merkezdeki müdürlükte ne 3.kampanyaya ne de 4. kampanyaya geçişime izin verildi. bu kampanyaların Manisa için geçerli olmadığını söylediler.

Su anda en avantajlısı o zaten.Gerısı tamamen karmasa.Diğerlerınde ınternet ustune ya 14 tl telefon yada 15 tl yalın ınternet ucretı oduyorsun ve bunların ıcınde konusma paketı olmuyor.Yanı 60 tl yalın adsl ıle aynı ucrete gelıyor.Ama o kadar bılgı karmasası var ki.

acaba yalın internet kullandığım zaman 12 aylık taahhüt bitiminde telefon hattım olmamasına rağmen ilave indirim alabilir miyim bende?

• Arkadaşlar ilk faturaya yansıyacak ücretler diyor.. Ben bir şey anlamadım. Var mı aslı - astarı

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.