Şimdi Ara

Türk Telekom 1 Gündür İnternet Yok [Geldi Ama Değerler Alt üst Olmuş] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne alaka imiş siz tekrar gidin müdürlüğe konuşun sinyalini değişirsinler veya müşteri hizmetlerini arayın ama onlara dert anlatmak evdeki duvarla konuşmak gibi birşey.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefon üzerinden 24 mbps'e kadar fibere geçmek istediğimi söylemiştim. Karşımdaki adamda paketimin değiştirlmiş olduğunu söyledi telefonunuza sms gelmiştir dedi. Ama bilgim olmadan bana taahhüt imzalatmış adam 2 yıllık. Ayrıca bu paket fiber değil. Şu an çıldırıyorum resmen. Müşteri hizmetlerini aradım kayıtlar incelenecekmiş bana daha sonra dönüş yapılacakmış. Ben bu kadar beceriksiz ve tabiri caizse şerefsiz müşteri hizmetleri görmedim. Adam benimle oyun oynamış resmen.

Bu arada şu anki değerlerim bunlar. Hızımı yükseltin dediğimde yükseltemiyorlarmış arıza kaydı sayfasına yönlendiriyormuş.
     Türk Telekom 1 Gündür İnternet Yok [Geldi Ama Değerler Alt üst Olmuş]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPT-76 -- 8 Mart 2016; 17:20:43 >

• Bir paket değişikliği için müdürlüğe mi gittiniz?
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    Müdürlüğe ekibin neden evime gelmediğini (2 kez randevu almıştım gelmemiştiler çünkü)internetimdeki problemler ve vdsl port bilgileri için gittim. Boşta port var mı diye vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.