Şimdi Ara

Türk insanının en kötü huyu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir şekilde zor durumda, ortada çaresiz kalmış bir kadın-kız fark ettimi sırtlan gibi başına üşüşüp ondan faydalanmak istiyor Türk'ler.

Evet Türk insanının en iğrenç hareketi budur.

• Amaç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onlar büyük ihtimalle yardım için gelmişlerdir de sen yanlış anlamışındır
  • daha çok yabancı filmlerde görüyorum
  • Kuzenine bile aşık olacak, hatta cinsel ilişki yaşayacak, evlenecek kadar sapkın oldukları halde, otobüste el ele tutuşan, sokakta öpüşen bir çift gördüklerinde burası müslüman ülke hülooooööğğ diye atarlanması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

Amaç ?

Gaziantep'te suriyeli aile kirasını geciktirince ailenin kızını isteyen namussuzu bilmeyen bu konuyu anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bothrops -- 17 Ağustos 2014; 12:43:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bothrops

quote:

Amaç ?

Gaziantep'te suriyeli aile kirasını geciktirince ailenin kızını isteyen namussuzu bilmeyen bu konuyu anlamaz.

Hadilen ordan kaçgündür Türk halkını aşağılıyosun olmayan şeyleri var gibi lanse ediyosun.Kaynak göster diyorum göstermiyosun malum ırktan olduğunu bildiğim için pekte unursamıyorum seni var git yoluna..

Irkımı biliyormuş. Benim kismeyi aşağıladığım yok. Tam tersi kendini lafla dünyanın en iyisi yapan, kendini yüceltip diğer ırkları kendinden aşağı gören bir ırk'a mensup olduğum için utanıyorum.

• Surekli kendini ezmesi. Berbere saci temiz olsa bile yikar gider. Disciye curugu var diye utanip gitmez. Misafire ayip olmasin diye ustu pisse iceri girmez vs. Yabancilar boyle seylere pek takilmiyor. Kendilerini karsisindakinden daha cok onemsiyor. Biz cogu seyde saygisizlik etmemeye calisiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solarkk

Surekli kendini ezmesi. Berbere saci temiz olsa bile yikar gider. Disciye curugu var diye utanip gitmez. Misafire ayip olmasin diye ustu pisse iceri girmez vs. Yabancilar boyle seylere pek takilmiyor. Kendilerini karsisindakinden daha cok onemsiyor. Biz cogu seyde saygisizlik etmemeye calisiyoruz.

Ben sadece gözüme çarpan kötü bir huyu söyledim. Genel'de diğer milletlerin insanlarına göre daha iyi bir yapıya sahiptir. Ama her iyinin içinde bir kötülük vardır.
  • baskalarinin nasil yasayacagina karar vermeye calismasi

• Blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

Blok

sağol qnq 199'du ağzı düz 200 oldu.
  • bence inatçılığı ve azgınlığı neden türkler bu kadar azgın lan?
  • TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!11
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.