Şimdi Ara

Türk Hardcore oyunculara destek [Hardcore Wizard LiveStream]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar en geç 1 hafta sonra yeni başlamıs başlıyacak olan veyatta oynıyan arkadaşlara crafting yapıp item dağatacagım hardcore bildiğiniz üzere her level item para ediyor özellikleri iyise 5 problu planlardan itemler yapılıp dağıltılcaktır farm devam ediyor canlı yayınlarda invite yolu ile dağıltılcaktır itemler ilerde para dağıtımıda olabilir takipte kalınız

Yayın : tr.twitch.tv/eolomorpheus/

Geçen yayın işlemci fazla ısınması yüzünden 60 level wizardımı kaybettim ama sorun yok param ve itemlerimin coğu duruyor kasmaya devam türk arkadaşlara yardım destek ve eventlar yapılcaktır takipte kalınız (bilgisayara bakım yaptım fanları fln temizledim 1 tane takviye yaptım artık ısı değerleri normal inş bidaha aynı sorun çıkmayacak gibi gözüküyor)

Desteğinizi bekliyorum (morpheus#2213)

• hardcore'a dün başladım ben de ama ne dediğini anlamadım hocam.

craft dağıtcam demişsin, yardımlarınız bekliyorum demişsin.
  • öle bişi yazmadım hocam türk arkdaşlara yardım destek ve eventlar yapılcaktır dedım (Sizden sadece yayını takip edip desteğinizi istiyorum başka herhangi bi isteğim yok yorumun için teşekkürler)
  • bu krippin nasıl bitirdi hardcore da hala aklım almıyo !
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacegoat

bu krippin nasıl bitirdi hardcore da hala aklım almıyo !

İyi oynadığı için :)

Itemları o kadar ahım şahım bir şey de değildi ama Wizard arkadaşı ile bitirdi. Artık sadece softcore oynuyor galiba, geçen hafta GW 2 oynuyordu ama oyunu satın almayacağım falan diyordu.

Geçen günlerdeki Wizard bug'u ile bir çok kişi HC Diablo'yu bitirmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Itemları o kadar ahım şahım bir şey de değildi ama Wizard arkadaşı ile bitirdi. Artık sadece softcore oynuyor galiba, geçen hafta GW 2 oynuyordu ama oyunu satın almayacağım falan diyordu.

aslında iyi oynadığından değil her olecegı zaman esc basıp modem fişini çekip diğer bilgisayardan login olarak kurtarıyordu charı tamda bitirmiş saymıyorum böle yaptıgı için livestreamdada çok sait oldum bu olaya inş biz illegal bi yola başvurmadan biterebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrsCraix -- 28 Temmuz 2012; 21:39:53 >

• Evet pek çok wizard bitirmiştir dogru söyluyosun.Diğer handikap ise ah'da itemde yok dogru düzgün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrsCraix

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

aslında iyi oynadığından değil her olecegı zaman esc basıp modem fişini çekip diğer bilgisayardan login olarak kurtarıyordu charı tamda bitirmiş saymıyorum böle yaptıgı için livestreamdada çok sait oldum bu olaya inş biz illegal bi yola başvurmadan biterebiliriz

Vay çakal :) Vallahi hiç rastlamamıştım böyle yaptığı zamanlara ama yine de iyi gitti adam.

• 29/07/2012 Livestream Online
  • selamlar hocam stream devam ediyor mu ? bende bi kaç gündür hardcorun zevkine varmış bulunmaktayım. :D yardımlar açığız saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.