Şimdi Ara

Turbo'da aranan özellikler nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otomobile turbo takılacak olsa, o turboda aranan özellikler nelerdir? Turbonun kalitesi ve kullanışlılığı hangi etkenlere göre değişim gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: echalon

Arkadaşlar otomobile turbo takılacak olsa, o turboda aranan özellikler nelerdir? Turbonun kalitesi ve kullanışlılığı hangi etkenlere göre değişim gösterir.

Sen onu bi geccen turbo turbodur zaten yaptigi basiclar farklidir abi turbo aldim sunu bi tak demekke olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonradan takılanlarda da aynı durum söz konusu mudur bilmem ama turbonun devreye girdiği devir aralığı önemlidir.
  • Araca turbo takacağım veya kullanacağım için sormadım zaten. :)

Lakin; satıcı gözü ile bakıldığında evet, sizin dediğiniz doğru. Ama alıcı gözü ile bakıldığında nelere dikkat edilmeli. Aynı güçte, aynı statüde olan 2 farklı turbo markası olsa elimizde, bunların aralarındaki kalite farkını belirleyen etkenleri kastetmiştim ben.
  • techturkeyde bu işten anlayanlar mevcut burada zor
  • Markasi asiri onemli, Greedy veya Garrett oneririm. Piyasada bircok cakma turbo bulunmakta, o yuzden bu tur islere kalkisicakasn arabanda iyiyse parana kiyicaksin, ben amerikada yasiyorum arabama turbo taktirmayi hic dusunmuyorum, sonucta motoru yipratiyor belli bir sure sonra rebuilt gerektirir ancak custom turbolu civic'i olan arkadaslarim var, aklinda sorular varsa sor cevaplayabiliriz
  • Bende bu forumda bu konuda bilgili birinin olacağını sanmıyorum çünkü sorduğunuz soru rastgele bir soru değil bunu cevaplamak için bunu tecrübe etmiş biri lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.