Şimdi Ara

Tüp beyni Acil Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1991 model mercedes 190 e 2.0 aracım var
    tüp beyni arza yapmıstı motor devri 2500 ü geçtiği zaman araç teklemeye baslıyordu. sanayiye gittim tüp beyni arzalanmıs. atiker Tüp beyni taktırdık. buraya kadar herşey normaldi Ama araba aşırı derecede fazla yakmaya başladı sabahları cok zor çalısmaya basladı. 141 km de 65 tl lik Lpg aldı litre fiyatı 2.400 düşünün artık. ustaya geri götürdük tüp ayarı yaptı. Tüp beyni kusma yapıyormus. ama araba yine düzen tutmadı. Tüp beynini değiştirmek istiyorum ama tavsiye edeceğiniz bi marka varmı. VOLTRAN ı öneriyorlar ama emin değilim. tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekürler.

• ne voltranı hacı brc falan taktır benim unoda voltran vardı durdugu yerde gaz kaçırıyodu.
  • bence brc ;) taktırmalısın bende atiker taktırmıştım fakat çok yaktığını farkedince gittim direk brc ile değiştirdim gerçekten farkediyor bıraz pahalı brc kafalar ama değer diye dusunuyorum uzun vadede o farkı çıkartırsın zaten ben 140-150 tl civarına almıştım brc kafayı
  • Bugüne kadar 2 tane LPG'li aracımız oldu, ikisinde de BRC kullandık. Bence BRC.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.