Şimdi Ara

Tüm Kodları Almak İçin Yöntem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
15
Favori
15.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam.
  • olum ben niye bulamıyom lan deliricem. riot blitz ilk çıktığından beri nadirde olsa aramaya çalıştım yok aga. (varusu kendim almıştım.)
  • Biz geç kaldık herhalde.
  • Beyler yardım edebilcek biri varmı ya bende istiyorum da :D bu arada dh chatroom un adı nedir
  • Beyler varus kodunda sadece skinmi veriyo heroda geliyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Olur mu hocam ne geç kalması hala dağıtıyorlardır illaki.

technique24: Dostum lol'e giriyorsun arkadaşlarının yanında sohbet simgesine basıyorsun hemen üstünde sohbet odasına katıl yada oluştur çıkıyor oraya dh yazıyorsun ve giriyorsun.
  • Twitch plz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30dk içinde abime ve kendime tüm kodları buldum nasıl vakit kaybı? Ha tabi 6-7 gibi girerseniz tabii alamazsınız giriceksin gece kafa rahat hiç kasmadan topladık.

• Heroda geliyor.
  • West zor yav
  • Dün 2.5 saat aralıksız kalkmamıştım başından, en son tam ee yeter diyodum adamın teki paylaştı 2 saniyede copy paste yapıp kaptım varusu. Tamamen şans ve hız işi. Kolay gelsin valla

• Bugün 5 saat demedim nafile. Gece girin deneyin beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fastidious kullanıcısına yanıt
    Merak etme gece 3 de girdim
  • O zaman daha hızlı olmalısın ^.^ Bana batının en hızlı copy paste yapanı derler mesela
  • Hocam sayende Riot Blitz ve Arcade Hecarim aldım, çok teşekkürler
  • Riot Ward aldım sağolasın bi de varus alsam tamamdır
  • varus hariç hepsini aldım
  • Cidden çok hızlıyım ama kodu yapıştırdığım an iki saat bekliyor hem denediğim kodu alamıyorum hem diğer kodları kaçırıyorum herhangi bir kodu atabilecek olan olursa çok makbüle geçer arkadaşlar.
  • burdan çıkmayacak bize ekmek sanki.dh chat rooma nası giriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drmel

Arkadaşlar aslında kodları almak biraz sizin hızınız birazda bu yöntem ile oldukça kolaylaşıyor.

İlk olarak bu siteye giriyoruz:https://tweetdeck.twitter.com/ (güvenilir)

Daha sonra sol seçeneklerden en üstteki renksiz büyüteçe tıklıyoruz. Varus için: Varus yazıp arıyoruz. Add column diyoruz. Daha sonra Arctic ops varus yazıyoruz gene add diyoruz. Daha sonra #arcopsvarus yazıyoruz add diyoruz.

Ekledikten sonra normal twitterdan daha hızlı bir şekilde yenileniyor ve 3 tarafı aynı anda takip edebiliyorsunuz. Hecarim, blitz, ward içinde bu tür aradığınız şeyi içeren kelimeler kullanarak alabilirsiniz. Bu yöntem ile kendime ve abime toplamda 4 kod aldım. Kolay gelsin.

İşinize yararsa bir teşekkür ederseniz sevinirim.

Lol içinden dh chatroom katılın yardımcı oluyoruz.

yok hiç bulamadık ya o şekilde denedim gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.