Şimdi Ara

Tüm hizmetler bir yıl içinde e-Devlet'e geçiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • e-devletten muayene de olabilsek tam olacak.

• Akp nin en büyük icraati edevlettir. Dunyada ornegi yok. Avrupada devlet isleri hala posta yoluyla yuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edevlet konusunda hükümeti destekliyorum. Şuanki hizmetlerden farklı ne olacak peki yeni gelişmelerle?

• hazır konusu açılmışken sorayım benim aile hekimim bilecikte gözüküyor e devletten ikametgah sorguladığımda ise 2 tane adres çıkıyo bunlardan ilki yerleşim yeri şuan oturduğum yer(istanbul) 2. diğer adres kısmında ise bilecik gözüküyor ben şimdi istanbuldaki aile hekimine gitmek istiyorum askerlik için nasıl değiştirecem aile hekimini ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu gidişle memur almayacaklar devlete kpss ye boşuna girmeyin
    Bazı kurumlarda bunu yapmaya başladılar zaten. Örneğin TRT artık KPSS ile alım yapmayacağını ve bütün personelin sözleşmeli olarak görev yapacağını duyurdu. Artık kamuda bile hiç kimsenin işi garanti olmayacak bu gidişle.
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaki aile hekimine gidince onlar değişim işini hallediyor. Sağlık bakanlığına dilekçe gonderiyorlar sanirsam.

• Süper bir sistem e-devlet.Bütün işlerimizi hallediyoruz eskiden 100 tane evrak toplardık.Şu an üni kaydında bile sadece kimlik veriyosun yetiyor.Ayrıca reçete falan meselesi çok iyi

• Oguz_Cole kullanıcısına yanıt
    yahu kardesim cok safsiniz gercekten
    senin dunyadan haebrin yok galiba, once bi gorun sonra yorum yapin

kalkip turkiyeyi Estonyaya karsilastimak abeslik olur cunku adamlar almis basini gitmis, her sey digital hersey, dunyanin en digital ulkesi

ama be kardesim herseyini sistemini, tammiyle digitale ceviren Kazakistan bile almis basini gitmis, siz geliyorsunuz bir cok ilerideyiz diyorsunuz

evet tabi

bence bu sundan dolayi, halk o kadar ezilmis ki, bunaltilmis ki en ufak hizmeti nimetten sayiyor

• RichardB kullanıcısına yanıt
    Siz yorumu anlamamışsınız ben daha ilk girişte belirtmiştim zaten şuan ülkenin berbat bir yerde olduğunu ve halkın koyunlardan farkı olmadığını eski yorumlarda da belirttim. "bir çok ileriyiz" demişsiniz herhalde biz demek istediniz orada, bunu o yorumdan nasıl çıkardınız çok merak ediyorum. Doğrusu bu üslubunuzla böyle bir sonuç çıkarmanız normal. Benim tek demek istediğin hakkı olanın hakkını vermek bu kadar, gidilen yol bu örnekte doğru. Hiçbir ülke ile de karşılaştırmadım oda nerden çıktı bilmiyorum. Neyse fazla uzatmayacağım sadece yorumunuzun yanlış olduğunu belirtmek için yazdım. İyi günler.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    SSD daha güvenilir ve ucuz değil... boşuna bekleme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yobaz-yakici

SSD daha güvenilir ve ucuz değil... boşuna bekleme...
    nasıl güvenilir değil? hdd e göre 10 kat daha güvenilir. şimdiye kadar bozulan bir sürü hard diskim oldu ama kaç yıldır ssd kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.
    kullandıkça yıpranıyor çok ısınıyor aniden uyarı vermeden arıza sonucu komple gidiyor... en azından patlayan yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yobaz-yakici

kullandıkça yıpranıyor çok ısınıyor aniden uyarı vermeden arıza sonucu komple gidiyor... en azından patlayan yok...
    o dediğin SSD nin marka ve modeli ne? ısınan ssd ilk defa senden duydum.
  • Çok güzel bir haber, almamız gereken evrakları hemen alabileceğiz nihayet.
    Donkey, SAMSUNG v.s. hatta MSata ve MSata II içinde pek iyi yorum yok... unuttun heralde HDD markalarındada ısınma sorunu vardı...
  • yobaz-yakici kullanıcısına yanıt
    benim bilgisayar şuan 10 saattir açık ve ssd ile çalışıyor. şuan dokundum baktım SSD buz gibi soğuk nasıl bir ısınma sorunu varmış SSD lerin anlamadım.
    30 derecenin üstünü sıcak sayan çok hddlerde belli değerlerde tutmazsan ölüyordu ya... belki ondan o tarz paronaya yapıyorlar... bir kaç kişi şikayetçiydi...https://www.google.com.tr/search?q=ssd+a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1+%C4%B1s%C4%B1nma&oq=ssd+a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1+%C4%B1s%C4%B1nma&aqs=chrome..69i57.12050j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

30 derecenin üstünü sıcak sayan çok hddlerde belli değerlerde tutmazsan ölüyordu ya... belki ondan o tarz paronaya yapıyorlar... bir kaç kişi şikayetçiydi...https://www.google.com.tr/search?q=ssd+a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1+%C4%B1s%C4%B1nma&oq=ssd+a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1+%C4%B1s%C4%B1nma&aqs=chrome..69i57.12050j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.