Şimdi Ara

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı: 'Kesintiler nedeniyle GSM operatörünüzü dava etme hakkınız var' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
8.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Turkcell iyi bi halt sanki en ucuz TL yüklemesi 30 TL bi ara marketlerden bile TL yükleme olayını kaldırmışalardı bende sinir başkasına taşıdım hattımı şuan ne durumda bilmiyorum. TT den daha kan emici bir firmadır Turkcell

• @Kanatlandırmayan_Redbull dün sormuştun bu başlıktaki soruyu dostum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıvanç Tatlıtuğ ile resim çektiren ve TikTok hesabına video koyan hakimlere denk gelme ihtimali korkutuyor.

• Vatandaşın hakkını devlet koruyacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

@Kanatlandırmayan_Redbull dün sormuştun bu başlıktaki soruyu dostum :)
    Eyvallah onur hocam
    En mantikli olan bu lakin kazanma oranin ne yani mutlaka bublar bir kilifina uydurmasin
    Gerci simdilik tek derdim cayma bedeli odemeden T. Telekomdan ayrılmak

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Ne güzel. Şükretmek önemlidir. Şu şikayetlerle de bir ilgilenirseniz iyi olur. Şikayetim 1 gündür bekliyor. Bir önceki şikayetim 5 gün beklemişti. Sonuç sadece mesaj silmek. Yok yani platformunuzda hakaret/küfür serbest ise belirtin ona göre çözüm arayalım. Bu konuda bile üst mesajlarda biri diğerine hakaret etmiş. 10 artı oy almış. Sizlerin umrunda değil gibi.
  • Kimi kime şikayet ediyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahüdüm bitsin türkcele geçeceğim çekme sıkıntısı yok oh mis 10 lira fazla olsun kafam rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    AİHM için tüm iç hukuk yollarının tüketilmesi gerekiyor. En son Anayasa Mahkemesinin karar vermesini bekleyeceksiniz. Sürecin ne kadar süreceğini kısa bir google araştırması ile bulabilirsiniz.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    İsterseniz 44 tane taşıyın tüm iç hukuk yolları tükendikten sonra AYM bireysel başvuru yapmanız gerekir. AYM kararı çıkana kadar AİHM davanızı kabul etmez.https://www.aa.com.tr/tr/dunya/aihm-hak-ihlali-iddialarini-kabul-edilemez-buldu/1442221

• Bu sözleşmeye göre pek sanmıyorum...

https://eksiup.com/p/zc202955jcxn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum en büyük sorunu yaşayan firma siyasilerle doluymuş yandaş gazeteciler dedi bunu muhalifler değil.Yandaş yandaşı iyi tanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İmzanızı yeni fark ettim. Polemiğe girerek hata yapmışım iyi forumlar.
  • Şahsen Ankara’da yaşayan birisi olarak ve Türk Telekom kullanıcısı olarak asansörlerde, kapalı otoparklarda, yangın merdiveni gibi yerlerde telefonumun ve internetimin çekmemesinden şikayetçiydim. Oralarda neden ihtiyacın olacak demeyin, illa ki oluyor. Ve diğer operatörler taş gibi çekiyor. Depremde de diğer operatörler çok başarılıydı. Bu sebeplerden dolayı Türkcell’e geçiyorum.

• Ne farkeder?

• Tabii dava edebilecek kadar yaşarsanız.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.