Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atespare , atespare Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
16.175
Cevap
875
Favori
2.486.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba almak istiyorum bu ara 13 bin tl lazım Bayram kredisi çeksem mi yoksa bayramdan sonra oranlar düşer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Merhaba ,

5000 TL bir kredi çekicem.. Motor almak için.. 12 ay vade yeterli.

En uygun nereyi önerirsiniz ?

5000 tl 12-15 ay için en uygun hangi banka var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Araba almak istiyorum bu ara 13 bin tl lazım Bayram kredisi çeksem mi yoksa bayramdan sonra oranlar düşer mi ?

Kişisel tahminim ;

Bayramdan sonra bu oranların yükseleceği yönündedir. Şu dönemde (Bayram dolayısıyla) verilen faiz oranları nispeten makul bir seviyede durmaktadır. Değerlendirmek gerekir.

Bayram sonrası ( Hele ki yeni seçimlerin olacağı söylentilerinin dolaştığı) bir dönemde bu oranları bulmak zor olacaktır. Erken seçim kararı alınırsa zaten oranlar da yukarı uçacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feedbackx

30.000 36 ay vade dün halkbankasından çektik. Oran 1.03

77 tl tahsis ücreti 123 tl de sigorta ödedik.

29800 tl elimize geçen aylık ödemeler 1037 tl

bu kredi size özelmi? maaş müşterimisiniz?
    kredinin ismi nedir?

faiz oranı çok uygun.
    bende halkbankası ile çalışıyorum.
    30-40 bin çekmek istiyorum.
  • Kampanya vardı benim kredi kullandığım dönem.

Genel bir orandı bize özel değil. Şu anda 1.13 olması lazım aynı kredinin faiz oranı.

Diğer masrafları bilmiyorum bir görüşün isterseniz.
  • evet 1.13 olmuş. % 0,10 puanlık bir fark var.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2727

30 bin için
    1,03 ise 1,037
    1,13 ise 1.059

fark: 22 tl x 36 ay = 792 TL.
  • Yeni kampanya var mı?

• akbanktan aman uzak durun
  • ozgunce O kullanıcısına yanıt
    ben şunu merak ediyom nuvodan çeken varmı hiç şartlarda sigorta gözüküyor.. diyelim nuvodan çektik 3-4 gün sonra kapadık yada caydık ne faiz öderiz geri acaba bide sigorta ücreti örneğin 5-10bin de ne tutar, geri alamazmıyız bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 22 Temmuz 2015; 5:45:52 >
  • Geçen hafta enparadan 10.000 tl 18 ay vadeyle cektim 1.20 oranla sigorta ve dosya masrafı yok şube imza bekleme yok iyi oldu. Aylık 634 tl ye denk geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Geçen hafta enparadan 10.000 tl 18 ay vadeyle cektim 1.20 oranla sigorta ve dosya masrafı yok şube imza bekleme yok iyi oldu. Aylık 634 tl ye denk geldi

Şu an oran 1.25. Kötü oldu.

• Şu an 30 bin tl için hangi bankayı tavsiye edersiniz , hiç araştırmış olan var mı ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 30 bin çekeceğim, oranlar yüksek uygun bir banka bulamadım.
  • Akbank kişiye ozel 1.13 verdi. 30.000 36 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

ben şunu merak ediyom nuvodan çeken varmı hiç şartlarda sigorta gözüküyor.. diyelim nuvodan çektik 3-4 gün sonra kapadık yada caydık ne faiz öderiz geri acaba bide sigorta ücreti örneğin 5-10bin de ne tutar, geri alamazmıyız bunu

kimse yokmu nuvodan para çeken?

• Yakın zamanda kredi ceken olduysa guncel bilgileri paylasabilir mi lütfen? Internette gösterilen oranla bankalarda verilen oranlar çok farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Merhaba ,

5000 TL bir kredi çekicem.. Motor almak için.. 12 ay vade yeterli.

En uygun nereyi önerirsiniz ?

ben de 5000 tl çekeceğim kredi kartı ile toplam tutar 325 tl gibi bir maliyeti var %1,25 faizle uygun mudur dersiniz?
  • Bankalar baskı yapıp altına takside sınır getirdi. Ne güzel 18 ay vadeli altın alıp az zararla satıyordum. Bu faizci kalleş bankalara sigorta masraf vs ödemiyorduk. En son 20 binlik almıştım 18 aylık bide nasip altın artmıştı 22500 e satmıştım. Tabi kart limitleriniz düşükse mecbur bankaya gidersiniz. Yalnız şu an nakit ihtiyacımı karşılayamıyorum artık 4 taksit birşeye yaramıyor. Milleti bankakara mahkum ettiler. 1000 lira altın alsanız 50-100 lira zarar etmessiniz. Ama 1000 lira kredi alın 150-300 liranı gidiyor. Artık bankalar söğüşlüyor işte.

• Finansbankdan 28 bin liraya 36 ayda 37 bin küsür istedi. Vahki ne vah. 28 bin liralık altın alaydım 18 taksitle en fazla %5 zarar ederdim. Yani 28 bin için 18 ayda 1500 lira gibi bir rakam. Gözünüzü açın ey ahali bu bankaların altın oyununu anlatın herkese. Hem taksit sınırlaması hemde altına ekstra sınırlama.

• 1,13'den 35 bin çektim işbankasindan (12 ay). Faiz ve masraflarla 38bin küsürü buluyor.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.