Şimdi Ara

TÜKETİCİ HAKLARI REHBERİ ve ARAÇ DEĞER KAYIPLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Detaylı şekilde bu şekilde bir sorun yaşadığınızı belirtir dilekçeyi tüketici hakem heyetine verin; en azından şansınızı denemiş olursunuz.
  • Bu gün tüketici hakem heyetine gittim. Bana delil getirmemi söylediler. Yani "telefonun sim ağ kilidi olduğunu gösteren bir belge veya fotoğraf gerekli" dediler. Ben ne bileyim fotoraf isteyeceklerini fotoraf veya öyle bir delil yok tabiki. Fakat "IMEI kayıt tarihi ile Fatura tarihi arasındaki farktan bu delil oluşurmu " dedim. "olabilir" dedi. Ben nerden bulacağım şimdi telefonun IMEI kayıt tarihini. Uğraş dur. 5-6 ay sürer sonuçlanması dedi memur. Şakamı bu ya. 5 - 6 aya zaten taksit borcu biter. Ne anladım ben bu işten
  • Selamlar bundan iki ay öncesine kadar note 8 için hakem heyetine başvurdum.Bugün bilirkişi beni aradı yanına gittim telefonu görmek için buraya kadar herşey olumlu ama şöyle bi sorun ile karşılaştık, bugün farkettim ürünün fiyatı faturada 3500 tl ama hakem heyeti formunda 3025 tl yazıyor? yani bizim ücret eksik sehven ibaresi konularak düzeltilebilir mi yoksa baştan mı başvuru yapacağız?bu durumu yaşayan var mı?
  • sagropa kullanıcısına yanıt
    3025 TL 'lik hatalı girişi kim yaptı?
  • Düzeltirrdim hocam, paramı da geri aldım. S10e kullanıyorum 4 aydır. Gayet de memnunum. Bu modelde ekran yanığı olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 12 Nisan 2020; 22:32:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagropa kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.