Şimdi Ara

Tuhaf takıntıları olanlar !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda hep nedense tedirgin yürürüm. Araba filan geliyorsa arkadan durup geçmesini beklerim, bir iki kişi geliyorsa dönüp bakarım yavaş yürürüm geçsinler diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

genelde bende de oluyor ayağımı bir yere sürtsem diğerini de sürtesim geliyor mesela ya da pc de gta oynuyorum arabanın yan tarafı bir yere çarpıyor eziliyor diğer tarafını da çarptırasım geliyor bu tip şeyler var ama şükür fazla rahatsız etmiyor.

simetri hastalığı. fazla ayrıntılara takılan bir beyin yapısı. gayet normal ama fazla üzerinde kafa yormayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

genelde bende de oluyor ayağımı bir yere sürtsem diğerini de sürtesim geliyor mesela ya da pc de gta oynuyorum arabanın yan tarafı bir yere çarpıyor eziliyor diğer tarafını da çarptırasım geliyor bu tip şeyler var ama şükür fazla rahatsız etmiyor.

simetri hastalığı. fazla ayrıntılara takılan bir beyin yapısı. gayet normal ama fazla üzerinde kafa yormayın.

yok hocam fazla kafayı takmıyorum zaten de bazen rahatsız ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

İcimden iddiaya tutusurum. Arkadan gelen araba beni gecmeden onumdeki elektrik diregine ulasmak gibi. Veya alarm calana kadar suyu bitirmek gibi. Buzdolabinin agzi kapanana kadar siseyi alip dolaba koymak gibi.

Bir de dolapta her sey cifttir benim. Mp3'un sesi cift rakamlarda. Tv'nin sesi de cift rakamlarda olmali.

Ha bi de uzerime yag dokunce tuz dokerim o sayilir mi

İddia olayı ile çift ses olayı bendede var Gülsemmi ağlasammı bilemedim hem başkalarındada varmış diye gülüyorum hemde böle saçmalık mı olur ? diye üzülüyorum

• yolda giderken elimde bozuk para varsa illa gördüğüm bi kıza yavşamam gerekiyor.

mesela geçen yolda yürürken sarışın bi kıza fotoğrafını çekebilir miyim diye sordum. gülümseyerek niye dedi. benim bi arkadaş var ilk görüşte aşka inanmıyo da çekip ona göstericem dedim. daha önce duymuş heralde birisinden bunu. 2 3 sn durdu ve sen çekmeye devam et diyip gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zespıra

quote:

İcimden iddiaya tutusurum. Arkadan gelen araba beni gecmeden onumdeki elektrik diregine ulasmak gibi. Veya alarm calana kadar suyu bitirmek gibi. Buzdolabinin agzi kapanana kadar siseyi alip dolaba koymak gibi.

Bir de dolapta her sey cifttir benim. Mp3'un sesi cift rakamlarda. Tv'nin sesi de cift rakamlarda olmali.

Aynen hocam dediğim gibi sayılarlada sorunum var . Bazen yatarım babam tv sesini açar kaça kadar açtın hangi sayıda diye bile sorarım

bu iyiymiş de 14 yaşımdayken falan bende de vardı. üç saniye de bi yere gitmek, bi binaya 3 kere bakmak gibi. bende de 3 takıntısı vardı. ama yapmazsam kötü şeyler olacağını düşündüğüm için yapıyordum onu da yendim zamanla.

• O dediklerinin aynısını bendede vardı ama artık pek yapmıyorum.
  • quote:

Bende de tekli sayilarda birakma hastaligi var. Her seyi tekli yaparim mesela bir sarkiyi iki kez dinlediysem mutlaka bir kez daha dinler oyle birakirim, fotograf cekmeye ciktigimda ayni yeri iki kez cektiysem bir kez daha cekmeden oradan ayrilmam illa tek sayili olacak

• Yaptığınızı söylediğiniz çoğu şey obsesif-kompulsif bozukluk olabilir gibi geldi.. Belki de değildir.. Ya da ne derece bilinmemekle birlikte bu durumla alakalı olabilir..

http://www.uzmantv.com/obsesifkompulsif-bozukluk-nedir

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time2Die -- 22 Ocak 2013; 1:46:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar19694

Yolda hep nedense tedirgin yürürüm. Araba filan geliyorsa arkadan durup geçmesini beklerim, bir iki kişi geliyorsa dönüp bakarım yavaş yürürüm geçsinler diye

Hocam sizinki biraz şey korkusuna giriyor sanırım

Bende gece yürürken arkamdan biri geliyormuş gibi hissederim. Mesela gece evin kapısını anahtarla açarım kendimi çok seri şekilde içeri atarım arkamdan birl enseme vuracakmış gibi hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Steso

yolda giderken elimde bozuk para varsa illa gördüğüm bi kıza yavşamam gerekiyor.

mesela geçen yolda yürürken sarışın bi kıza fotoğrafını çekebilir miyim diye sordum. gülümseyerek niye dedi. benim bi arkadaş var ilk görüşte aşka inanmıyo da çekip ona göstericem dedim. daha önce duymuş heralde birisinden bunu. 2 3 sn durdu ve sen çekmeye devam et diyip gitti.

Allah da seni guldursun

• Gunde duzenli olarak parmaklarimi kutletirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

quote:

Bende de tekli sayilarda birakma hastaligi var. Her seyi tekli yaparim mesela bir sarkiyi iki kez dinlediysem mutlaka bir kez daha dinler oyle birakirim, fotograf cekmeye ciktigimda ayni yeri iki kez cektiysem bir kez daha cekmeden oradan ayrilmam illa tek sayili olacak

Ev arkadasim olsan ya herro ya merro

• quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

yanımdan bırı yuruyorsa yanımdakı ınsana kesınlıkle carparım.elimde degil

+1 arladaşlarım sürekli lan düzgün yürü diye azarlarlar

• bir zamanlar bende de vardı aynı renk taşlara basma fln manyak manyak şeyler
  • saçımı yıkadıktan sonra saçımla çok oynarım, saçlarım o kadar uzun olmamasına rağmen. özellikle bi yere giderken kendi kendime konuşurum ama çok sessiz, abartılı derecede değil. yatarken ayaklarımı tamamen uzatarak yatamam illaki kendime doğru çekmiş bi şekilde yatarım. hiç ayaklarımı uzatarak yattığımı hatırlamam mesela. uyuduktan sonra belki değişiklik gösteriyordur. lan acaba psikolojim bozuk mu ?
  • Yollardaki arabaların plakalarının son hanelerini 2'ye 3'e 5'e bölerim. Durduramıyorum kendimi.
  • Evde tek başımayken veya sadece ailemden birileri varken, suratımı abuk subuk şekillere sokup, "aaaueueeee" "işte buuuuaaaaavv" tarzı bağırırım. Neden yapıyorum hala çözemedim, bi anda oluşuveriyor. (Yaptıktan sonra ki verdiği rahatlık hissi, benim için ereksiyon olmakla eşdeğer.)

Ailem beni bu yüzden deli diye çağırır, haklılar mı tartışılır aaaaueueee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 22 Ocak 2013; 6:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: caglar19694

Yolda hep nedense tedirgin yürürüm. Araba filan geliyorsa arkadan durup geçmesini beklerim, bir iki kişi geliyorsa dönüp bakarım yavaş yürürüm geçsinler diye

Hocam sizinki biraz şey korkusuna giriyor sanırım

Bende gece yürürken arkamdan biri geliyormuş gibi hissederim. Mesela gece evin kapısını anahtarla açarım kendimi çok seri şekilde içeri atarım arkamdan birl enseme vuracakmış gibi hissediyorum

çok filim izlemişsin

• Takip edilme takıntısı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.