Şimdi Ara

Tudor Kalmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray bu akşam oynadığı oyunla bu sezonun sinyallerini verdi.

Bu takıma iyi oyuncularda gelse bu Başkan ile takımın moralinin yüksek olması imkansız. Çünkü adamın vizyonu yok. Sezon ortasında basketbolda küçüleceğiz dedi, takım demoralize oldu. Şimdi basket sahası yapmaya kalkıyor. Ergin Atamanı gönderdi.

Futbolda iyi oyuncular gönderip yerlerine kötülerini aldı. Sneijder kendisine karşı başlatılan psikolojik savaşa cevap verdi. Eğer durum düzeltilmez ise buradan da bir zarar olacak.

Takım kötü olmasa bile, alınan oyuncular iyi olsa bile, sene sonu başarı beklememek lazım. Bu türü geçebiliriz sonraki turlarda da oyun farklı olmayacak.

Konularda yazdığım gibi bu sene büyük bir başarı bekleyip sonra üzülmeyin. Takımını sevdiği için çok karşı çıkanlar oldu, onları da anlıyorum ama gerçek bu. Bu başkan olduğu sürece böyle...

Umarım en kısa zamanda yerine adam gibi biri gelir.

Tudor kalabilir belki ama Dursun hemen istifa etmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalmali

• Aylarca başında olduğu takımın yeni sezon başında daha ilk maçından tutup adamı başka başka konular üzerinden savunmaya başladıysanız siz de bundan bir cacık olmayacağının farkındasınız demektir.

Tudorun başarılı olduğunu düşünseydiniz, başarılı olacağına inansaydınız konu bu başlıkla bu içerikle olmazdı.
  • sorunun hala td'de olduğunu sanan gsliler var. denemediğiniz teknik direktör kalmadı sorun başka işte
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum sana...

• Tudor gitmeli net. Neden peki 433 oynanacak oyuncu yok hala ısrarla bunda diretmenin anlamı yok

Eren madem oynabilecek bir durumda 442 dönsene hala İtalyan mantığ.ı sinan yok sahada dakika 80 değiştirdi. 442 dönsek en azından berabere biterdi pafla çık gene yenerdik

• recep1905 R kullanıcısına yanıt
    Takımın uyduğu bir taktik var mıydı ki :)

• En iyisi Tudor kalsın, dursun dursun, biz gidelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

En iyisi Tudor kalsın, dursun dursun, biz gidelim..

• hep hoca gs taraftarına göre turdormuş mudormuş kaç hoca değişti gs sonuç aynı tas aynı hamam gs kaç yıldır birşey oynamıyor hoca filan hikaye fatih terimden beri gs izlemedim,

gs de diyorum bu oyuncular çoçuk gibi türkler herhalde abdulrahim gibi sırtlarını sıvazlıyan fatih hoca gibi gaz verici vs etkili birşey oynamassa adamlar sürünerek oynamaya başlıyor kadro kaliteside kötü o ana göre gerçi melo felan az buz değil di drogba elmander ebue ismi vardı hep şimdi bak çöpler topluyorlar yok norveçten yok brezilden yok fransa 2 den adam alıyorlar hep boş beleşh bu takımda ruh yok ölü toprağı atılmış oyuncularda sallamıyor pek belli mevlan çayıra serdim çayıra para cepte nasılsa boş
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Kardeş, keşke Türkçe yazaydın da, biz de anlasaydık ne demek istediğini

• Sorun tudor değil pafla çıksak yeneceğimiz takımdan 2 yiyorsak sahada ki adamları sileceksin maicon ahmet ikilisi resmen kazma çoook ağır hareket etmeye acizler 2.gol gösterdi bunu maicon tutar vs derken 2.golde anladım adam kocaman bir çöp o parayı veriyoruz sözde hazır ama ağırlığına bak gs transfer yapan bunları izleyen bruma sneijder yollayan derhal gönderilmeli tudor efendi zaten teknik direktör değil dk 87mi ne oyuncu değiştiriyor 3lü orta saha oynamalı eldeki kadro anca böyle sırıtmaz. Sinanı nerde oynattı ne yaptı sinan anlamadım garry ise brumanın sol ayağı etmez ah ulan dursun ah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.