Şimdi Ara

ttnet yeni paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merabalar ben 2 gün önce 8mbps olan internetimi 16mbps olan başka bi paketle değiştirim. Aslında 70 lira ödediğim internetin daha hızlısını 51 lira vererek kullanmak cazip gelmişti. +yanın kablosuz bide modem aldım. Speedtest yaptığımda hızım 3.57 çıkıyor. Tamam 16 ya kadar dediklerinde 16 olacağını düşünmedim ama 3.57 de çok az. ttneti aradığımda hızımı yükseltileceğini söylediler birazdan aricam aramadan buraya yazmak istedim konu ile ilgili bilgisi olanlar lütfen yardım etsin
    http://www.speedtest.net/my-result/3875639908

ttnet yeni paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan92912 -- 1 Kasım 2014; 16:01:50 >

• Modem arayüzündeki değerleri görmeden ne dememizi bekliyorsun çok merak ediyorum.
  • Yahu şu arama fonksiyonunu bir kullanın lütfen. Foruma üye olup soru sormayı gayet güzel beceriyorsunuz, bir de aynı şey daha önce sorulmuş mu (ki 5 milyon kere soruldu) diye aratsanız öyle güzel olacak ki.
  • sanırım modem arayüzündeki değerler bunlar yanlışım yoksa... yok forumda gerçekten araştırdım bazılarına modemden yada altyapıdan kaynaklandığını söylemişer ben de ttneti aramadan buraya yazmak istedim kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan92912 -- 1 Kasım 2014; 16:07:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.