Şimdi Ara

TTNet'ten yeni teklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. 16 mbit'e kadar 75 gb AKK 59.9 tl ücret ödüyorum.

Yeni teklife göre 35 mbit'e kadar hız, 100 gb AKK 69.9 tl ücret + 2 yıllık tahahhüt verirsem VDSL Modem vereceklerMİŞ.

Henüz bir cevap vermedim, yarın tekrardan konuşacağız.

Siz bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Bölgenizde vdsl var ve geçip geçmemeyi mi düşünüyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Vodafone süpernet tarifelerine bakın. TTnet almayın. hatta Mümkünse 4.5g gelen kadar almayın diyor insanlar. Tarifelerde değişiklikler olacakmış.
  • Çoğu tarifeler 31 Martta bitecektir.Ttnet almayınız.Vodafone son noktayı koyacaktır.

• Kasım 2015'de, 35Mbps 100GB AKN modemle beraber 59TL'ye anlaştım. O fiyata tavsiye etmem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TTNet'ten yeni teklif
  • Az once ttmetin 50 gb8 mgb 38 ttlik tarifesine abone oldum 24 ay modemi bedava iyigibi yeni aboneyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmmdır arkadaşlar teklifi kabul etmiyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone aynı fiyata 64 Mbps 240GB var. Ttnet'te durulmaz şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 1 Mart 2016; 8:42:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone net daha yüksek kotali daha hızlı daha ucuz

Çok kotali yüksek hızlı bedavadan biraz pahalı aacayip internet

• aynı fiyata vodafone'da hem daha hızlı internet hemde kota olarak ttnetten 2.5 kat daha fazla veriyor.

ttnetin verdigi vdsl modem zyxel vmg3312-b10b sana tavsiyem iyi bir modem değil. ttnet taathütü bozdurunca bu modemden 240 TL para istiyor. ama kullanırsan 24 ay sonra modem sizin olabilir.

ttnette şuanda yeni bir ikna kampanyası yok. bir çogu 2 yıllık kampanyalar. isterseniz nisan sonrası bekler , isterseniz vodafone'a da geçebilirsiniz.
  • hocam teklif ettikleri ücret fazla.
  • biraz bekleyin bende bekliyorum
    bende 8 mbps 50 akk var artı fiber altyapım var geçmiyorum akk yüzünden

bu aydan sonra yeni paketler gelecek fiyatların aşağı çekilmesi ve akk arttırılması kesin bence
    (kaldırılır mı? sanmam ama bir ihtimal)
  • trnet olan yerde vodafone var midir?

• cowcow kullanıcısına yanıt
    Heralde vardır.
  • Benim 50mpbs 200gb lik paketim 05.04.2016 da sonlanacak. Aradım TTNET i yeni teklifinin nedir diye. Mh aynı paketi 87 tl ye veririz dedi. Teşekkürler deyip TTNET den şimdilik umudumu kestim. Vodafone daha iyi. Ama onun kampanyası da 31.03 de biteceğinden yakalayamayacagim sanırım. Bakalım 4.5g gelince nasıl tarifeler gelecek. Belki benim. İcin daha iyi olur.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Hocam link verirmisiniz bulamadım
  • Katil olmamak için turk telekomdan uzak durmalısın .

• 27.03.2016 da 16mb 100 gb ultranetlimitsiz taahütüm bitiyor artık bir modem alıp taahütsüz bir paketle devam edeceğim hangisi iyi olur zamanla öğreniriz o zaman o na geçerim alıştırmayın Telekoma muhtaç hale düşmeyin onlar yalvarsın taahüt diye her ay 70 değilde 100 veririm ne olmuş isteyince gider kapatırım biter.

• TTNET fiber olan yerde Vodafone'unda var mıdır? Aynı alt yapıyı mı kullanıyorlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.