Şimdi Ara

Ttnet teknik servisinden olanlar bir bakabilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam sağlam bir modem önerir misiniz acaba ?
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Paranız varsa Cisco diğer adı Linksys ama F/P ürün alim derseniz Airties 5650 üst modeli 5760 almanızı öneririm.Basit arayüz , torrent özelliği ,harddisk takılabilme sorunsuz olduğundan tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    wifi çekim güçü nasıl hocam ?
    Airties 5650 var hocam çekim gücü fena değil 230 m2 dublex var.gayet sorunsuz her yerde çekiyor.Torrent özelliği sayesinde harddiski bağlıyorum.Bilgisayarın açık olmasına gerek kalmadan indirme işlemini yapıyor tek sıkıntı 1 tb kadar harddiskleri okuyor.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    hocam modem güzelmiş öneri için teşekkür ederim
  • oktay811 kullanıcısına yanıt
    hocam en son 24 ay kalma sözüne 15 tl'ye 300 dk veriyordu Turk telekom
  • Bende airties almayı düşünüyordum ama usb3.0 iyi kullanamıyormuş asus aldım gayet güzel çalışıyor. Şimdilik acsses point olarak kullanıyorum ama gayet güzel ve özellikleride baya çok bi modem...

Bende bir öneri sunayım hocama :) ben zyxel vmg8924 kullanıyorum 1.5yıldır 5760 la aynı özellikeri var. Airties ın dışardan board alıp üzerine basması ve özellikle en ufak sorunda dahi garanti bitince PARA ile destek sunabiliriz hesabımıza aktarın demesi büyük bir sorun.
  • hocam modem güzelmiş öneri için teşekkür ederim zyxel arayüzü sevmiyorum hoşuma gitmedi nedense
    Ceviriciler ile cat6 ya cevirip mikrotik gibi cihazlar uzerinden kullanabiliyor olmaniz gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scatter kullanıcısına yanıt
    Daha açık anlatabilir misiniz?

Direk daireye kadar fiber kablo geliyorsa cat6 ya ceviren cihazlar var. Cat6 yi da mikrotik cihazina giriyorsunuz. Sonra vlan id kullanici adi ve sifre ile profil olusturup kullanabiliyor olmaniz lazim. Bence arastirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scatter kullanıcısına yanıt
    Fiber kablo binaya kadar geliyor, sonrasında dairelere cat6 kablo ile dağıtılıyor, daireme kadar gelmiyor. Altyapı gpon muş ve başka mpdem çalışmazmış. BTK ile tekrar bi yazı yazdım ttelekoma T11 e çevirsinler diye onu bekliyorum.

• 2-3 defa BTK üzerinden ttnet e yazmama rağmen hala geri dönüş yapmadılar. Böyle birşey olmaz yemin ederim😒😒

BTK üzerinden yazdığım şikayet:

Şu anda aktif olarak kullandığım internet hizmetimin gpon altyapısında olduğunu ve bundan dolayı tilgin modem kullanma zorunluluğu olduğu için altyapımın t11 olarak değiştirilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

NOT: eğer mevcut altyapıda istediğim modemi kullanma serbestliği verirseniz değiştirmenize gerek kalmaz. O altyapıda başka modem kullanamazsınız gibi saçma cevaplar vermeyiniz zira diğer servis sağlayıcılar sizin gibi düşünmüyor. Acaba ttnet müşterilerini yalan mı söylüyor gibi düşünceler aklımıza gelebilir. Bu konu ile ilgili yetkili kişilerden bilgi almak istiyorum. Sıradan müşteri temsilcisi değil YETKİLİ kişilerden, müşteri temsilcileriniz önündeki bilgisayarda yazanlardan başka bişey bilmiyor.

NOT-2: Ben müşteri olarak evimde istediğim modemi kullanma özgürlüğümün olması gerektiği kanaatindeyim, eğer bu konuda yanılmışsam beni uyarın. Hele ki tilgin modemi kullandırmayı zorunlu kıldığınız kişilerin başka modem kullanma istekleri daha çok, bu durum sizi düşündürmüyor mu? Gereğini yapmak için çalışmıyor musunuz? Yoksa al parayı müşteri istediği sıkıntıyı çeksin modunda mısınız? Ne biçim servis sağlayıcısınız?

Bakın ben 10 aydır ttnet kullanıyorum, ve bu gidişle taahütüm bittiği anda internet aboneliğimi kapatmayı düşünüyorum, hatta cayma bedeli istemezseniz hemen kapatın. Şuda bir gerçek ki çevremde bulanan ve internet aboneliği almak isteyen kişilere söyleyeceğim tek şey: "Türk telekomdan uzak durun" olacaktır, çünkü beni deli ettiniz!!!!!!

• Ulaştırma bakanlığına da başvurdum şimdi. Bakalım ne olacak...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.