Şimdi Ara

TTNET SAPITTI. KOTAYI ŞİŞİRDİ HIZIMI DÜŞÜRDÜ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ay gireli 4 gün oldu ulan gündüz pc de sadece 1 kaç el LoL oynurum geceden indirdiğim dizileri izliyorum vs. yani toplasan Mayıs ayı 2-8 dışında 5 gb lık şey yapmamışımdır ama kotam şimdi 42 gb.. 2-8 arasını dahil etmek lazım öyle bi rakam çıkması için.. Kaldı ki normalde ayın 10-15. günü 50gb kotayı bitiriyordum. He şunu da hatırlatayım her gece 1:45 - 6:00 da modeme reset attım..
    Benim hesabım ortada %100 eminim gece 2-8 arasını kotaya kakıtmışlar.

OLAY (2)

Hızım 16 mbit olmasına rağmen bugün internet git gel yapıyor. Bi 8 e düşüyor bi 16 ya çıkıyor..

Bu duruma nasıl itiraz edebiliriz..TTNET SAPITTI. KOTAYI ŞİŞİRDİ HIZIMI DÜŞÜRDÜ..TTNET SAPITTI. KOTAYI ŞİŞİRDİ HIZIMI DÜŞÜRDÜ..

• Öncelikle itiraz etmene gerek yok.

Online işlemlerde 2-8 arası kullanımlar ile normal kullanımlar ayrı şekilde gösterilmiyor.

2-8 arası indirdiklerin akk sayılmıyor. Orda göstermemesine rağmen işlemez. 42 GB olduğuna bakma. Dediğin gibiyse 5 GB civarıdır akk şuan.

Net hızının 8 e düşmesi altyapın ile alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 5 Mayıs 2017; 19:33:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Altyapıda sıkıntı yok hocam aylardır 8 kullanıyodum paketim 16mbps olmasına rağmen. Benim için önemsizdi ha 8 ha 16 nasıl olsa 10 günde kota bitecek 3 e düşecekti :)24 mbit hipernet bile destekliyor altyapı ona geçicem yakında.. İnş dediğin gibidir yarın kota biterse saçmalık olur..

BTK kararı çıkınca bu konu önemli oldu benim için.. Şuan durum bu..TTNET SAPITTI. KOTAYI ŞİŞİRDİ HIZIMI DÜŞÜRDÜ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.