Şimdi Ara

ttnet netbooklarından hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeğenime ttnet netbook bilgisayar kampanyası ile netbook almak istiyorum. hangisini tavsiye edersiniz?

24 ay 27 liraya lider marka Asus Netbook 1001HA yoksa daha iyi özelliklere sahip 2 lira farkla Casper Minibook CUG.N450-1H00M
    yerli mi?

http://www.ttnet.com.tr/web/236-2020-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/bilgisayar_kampanyasi

şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 28 Mayıs 2010; 19:55:50 >

• ben asus derim, aynı modeli kullandım, gayet kaliteli...
  • ben de asustan yanayım ama casperın özellikleri cezbediyo insanı.
  • Casper'ın özellikleri sadece sanal belleğin (RAM) veri yolunun üst model olması başka değil. Ayrıca dokunmatik alandaki yüzey de kısa ve kullanışlı değil; aynı model ofis arkadaşım da var ve artık 3 aylık normal kullanmada aşınmış bulunuyor.

ASUS, NetBook denilen olayı ilk çıkartan firma ve Alman teknolojisi her zaman güvenilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadike

Casper'ın özellikleri sadece sanal belleğin (RAM) veri yolunun üst model olması başka değil. Ayrıca dokunmatik alandaki yüzey de kısa ve kullanışlı değil; aynı model ofis arkadaşım da var ve artık 3 aylık normal kullanmada aşınmış bulunuyor.

ASUS, NetBook denilen olayı ilk çıkartan firma ve Alman teknolojisi her zaman güvenilir.

asus un tayvan merkezli bir firmadır alman değil
  • Tabiki Asus. Uzun vadeli kullanmaktan yanaysanız tabi. Neden TTNET ten alıyorsunuzki. Ürünün değeri zatenn piyasada 600 TL civarında gidin dışarıdan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 29 Mayıs 2010; 0:59:07 >
  • hocam zaten ttnet kullanıyoruz. taksit taksit sahip olacağız diye düşündük ama.

cevap veren forumcu arkadaşlara çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 30 Mayıs 2010; 10:39:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.