Şimdi Ara

TTNET NAKİL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
10.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 13 gün oldu hala gelen giden yok bugün dediler sizin nakil işlemini iptal etmişler yeniden yapıyorum diye bide onun içinde nakil parası alacaklarmış kiminle kavga edebilirim? Taahhütlü olmasına rağmen ağustosta 77 eylülde 61 tl fatura var soruyorum bilgi de vermiyolar yetti artık kazıkladıkları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quppas

13 gün oldu hala gelen giden yok bugün dediler sizin nakil işlemini iptal etmişler yeniden yapıyorum diye bide onun içinde nakil parası alacaklarmış kiminle kavga edebilirim? Taahhütlü olmasına rağmen ağustosta 77 eylülde 61 tl fatura var soruyorum bilgi de vermiyolar yetti artık kazıkladıkları

Bende 1 aydir bekliyorum nakil icin.

Bos port yokmus deyip basvurular gozukmuyor diyor musteri temsilcisi. 1 ay ulan 1 ay yahu. İnsanlari niye bu kadar magdur ediyorsunuz, lanet olsun yahu !

• quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

quote:

13 gün oldu hala gelen giden yok bugün dediler sizin nakil işlemini iptal etmişler yeniden yapıyorum diye bide onun içinde nakil parası alacaklarmış kiminle kavga edebilirim? Taahhütlü olmasına rağmen ağustosta 77 eylülde 61 tl fatura var soruyorum bilgi de vermiyolar yetti artık kazıkladıkları

Bende 1 aydir bekliyorum nakil icin.

Bos port yokmus deyip basvurular gozukmuyor diyor musteri temsilcisi. 1 ay ulan 1 ay yahu. İnsanlari niye bu kadar magdur ediyorsunuz, lanet olsun yahu !

Müşteri hizmetlerini arayıp bağırıp çağırasım geliyor ama onlar da hazır scriptlerden konuşuyor yetkili biriyle görüştürseler en iyisi olacakta olmuyor

• Benimde 20.gun bugun. Modemi taktilar 2 gun once modemde internet isigi kirmizi yniyor hla bekliyorum baglanti tamamlansin diye musteri hizmetlerine firca attim turk telekom mudurugune gdip mudurle konustm sikayetvar a sikayette bulundum hla acilmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Raphaeljoe

Benimde 20.gun bugun. Modemi taktilar 2 gun once modemde internet isigi kirmizi yniyor hla bekliyorum baglanti tamamlansin diye musteri hizmetlerine firca attim turk telekom mudurugune gdip mudurle konustm sikayetvar a sikayette bulundum hla acilmadi

Gelip bağladılarsa 48 saat içinde açılıyor, daha bana bağlamaya gelmediler

• Persembe gunu modemi getirdiler baglantiyi yaptilar isiklarin bazilri yanmiyodu bazilari kirmizi yaniyordu cuma gunu gittim mudurle konustm diger evdeki baglantilari kesmemisler fln dediler aradilar onu hallettiler. Eve geldm isiklarin hepsi yaniyor internet isigi kirmizi yaniyordu dedim heralde modem ayarlari yapilmamis yapinca yesil yanar modem de fiber oldugu icin ip adresine grsem bile ayarlar kapali musteri hizmetlerinden yapilcakmis aradim sordum hala tamamlanmamis baglanti santralin acmasini bekliceksiniz dedi ayrica hafta sonu da calisiyormus bu elemanlar. 48 saati gecti dostum acilmadi hala

• quote:

53 gün oldu nakil yapılamadı.
    kapattıracağım artık.
    taahhüt var ama yapacak birşey yok sorun benle alakalı değil.
    başka bir servis sağlayıya abone olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

53 gün oldu nakil yapılamadı.
    kapattıracağım artık.
    taahhüt var ama yapacak birşey yok sorun benle alakalı değil.
    başka bir servis sağlayıya abone olacağım.

En iyisini yaparsın hocam, bende kapattırayım diyorum ama bilemedim telefonda soruyorum cayma hakkım var mı taahhütten hiçbir bilgi verilmiyor diyorum bilen birine bağla sen ezberindekileri söylüyorsun diyo başkası yok benle konuş

• Bugün gelip bağlamışlar akşam geldim eve baktım adsl ışığı da yanıyor net yoktu modem kurulumu yapacaktım adsl kullanıcı adı şifre kabul etmedi aradım ttneti adam dedi daha açılmamış bir kaç saate ya da yarın güm içinde açılır açıldığında kullanıcı adı şifre sms gelir dedi

İnşallah sizinde en kısa sürede açılır çok çektirdiler

• Alt yapıya göre değişiyor bu sorunun cevabı. Kullandığınız yerde hiper kullanıp yeni taşınacağınız yerde fiber alt yapı varsa taşıtmayın kapatıp tekrar açtırın bu kadar net söylüyorum. Tam 14 gün boyunca uğraştım hiper'i fibere geçirebilmek için. Çok vasıflı! personelleri olduğu için taşıma işlemini 2 sefer beceremediler, genel merkeze kadar gitmek durumunda kaldım buda benim 8 günüme mal oldu.
  • Pazartesi günü saat 9 da internet geldi dostum darısı sana. 21. günde geldi. Şuan Tivibu'nun bağlantılarının yapılmasını bekliyorum. İşlerimden dolayı evde olmadığımdan dün aradılar babamın telefon numarasını istediler aramışlar güya ulaşamamıslar verdim. Dönüş yapılmadı hala onıı bekliyorum şimdide :) Saçmalık. Sms in fln da geldiği yok yalan dolan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raphaeljoe -- 8 Ekim 2015; 10:20:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Alt yapıya göre değişiyor bu sorunun cevabı. Kullandığınız yerde hiper kullanıp yeni taşınacağınız yerde fiber alt yapı varsa taşıtmayın kapatıp tekrar açtırın bu kadar net söylüyorum. Tam 14 gün boyunca uğraştım hiper'i fibere geçirebilmek için. Çok vasıflı! personelleri olduğu için taşıma işlemini 2 sefer beceremediler, genel merkeze kadar gitmek durumunda kaldım buda benim 8 günüme mal oldu.

Altyapı falan hikaye hocam eski evime geri taşındım yine o adresten nakil yapılmıştı kısa sürer dedim 21 eylülden beri beklettiler

Alt kata eniştem taşındı aynı adresteydik o bayramdan sonra nakli başlattı 7 gün içinde açıldı yaklaşık 5 gün sürdü galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Raphaeljoe

Pazartesi günü saat 9 da internet geldi dostum darısı sana. 21. günde geldi. Şuan Tivibu'nun bağlantılarının yapılmasını bekliyorum. İşlerimden dolayı evde olmadığımdan dün aradılar babamın telefon numarasını istediler aramışlar güya ulaşamamıslar verdim. Dönüş yapılmadı hala onıı bekliyorum şimdide :) Saçmalık. Sms in fln da geldiği yok yalan dolan.

Aramışlar bugün açıldı kullanabilirsiniz diye kullanıcı adı şifre için aramanız lazım demişler, az önce hallettim şu anda kendi internetimi kullanıyorum çok şükür

• D-smart interneti nakil yaptırdım yine ttnet ekibi gelip yapıyor ekip ertesi gün geldi ancak aktivasyona girmesi 4 5 gün daha sürdü
  • Çok şükür güle güle kullan. Şuan memnunum Tivibu da bağlanmış dün 2 itibariyle. İnternet hızı 20 mbps lerde oyunlarda ping olmuyor aynı anda torrent den oyun indirsem bile.
  • 6 mayısta naklettirdim modem bağlandı bir tek internet ışığı yanmıyor aradığım her gün aciliyet bildiriyorlar bugün gittim ilçe merkez binasına gelmezlerse iptal ediyorum.

• Bendede internet isigi hic yanmiyor
    Bekliyorum masum masum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakil için başvuru yaptım
    Akşamı adresle alakalı sorun çıktı
    Nakili iptal ettirdim, şikayet dilekçesi hazırlandı
    Bu seferde mevcut bağlatıyı kestiler
    Her gün 2 defa arıyorum
    Aynı şeyi diyip duruyolar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.