Şimdi Ara

TTnet'in kafasına göre Paket değişikliği...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün TTnet ten eve paket değişikliği çağrısı geldi.
    2012 sonu aboneliğine geçtiğim 8Mbit sınırsız kampanyasını bana sormadan değiştirmişler.
    Eskisi Net Limitsiz idi.

Paketiniz:
    (Dönüşüm)FIBERNET LIMITSIZ - 2 AY UCRETSIZ 10 AY INDIRIM KAMPANYASI_ MODEMSIZ (NH)

Tabloya göre;
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Fibernet-2-Ay-Ucretsiz-10-Ay-Indirim-Kampanyasi.aspx

2 AY ücretsiz
    +
    10 AY 44TL
    +
    12 AY 69TL ödeyeceğim.

Kaçırdığım biyer varmı?
    Yani ayda 5 TL daha fazla ödeyerek 20 Mbit hıza erişeceğiz öyle mi? Sağ gösterip sol vurmaya çalışıyorlarsa söyleyin arkadaşlar.

• Gayet güzel bir kampanya. Modem alacaksınız sadece.
  • Eski kampanyanız 2 AY UCRETSIZ 10 AY INDIRIM KAMPANYASI ile NETLİMİTSİZ olmalı. Aboneliğiniz FİBERNET LİMİTSİZ'e dönüştürülmüş, taahhüt fiyatlarınız değişmeden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet bide adil kullanım kotası diye bişey çıkarmış sanki çok hızlıymış gibi şimdi hiç bir şey yapılamıyo internette ben limitsiz diye 69 lira para ödüyorum bana indirmeye kota koyuyolar
    bugün ttnet artık yeter etti filmimi izlemek için yarım saat dolmasını bekliyorum
  • beni de aradılar. Ek ücret vermeden bir ay önce 44 TL'den 1 sene taahhüt ettiğim 8 mbit sınırsız paketi fiberneti taşıdık vs. dediler.. Şimdilik hızımda bir değişiklik yok. Sanırım modem alacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.