Şimdi Ara

TTNET'İN İNTERNETİNİN YAVAŞLIĞI@SANSÜRÜDURDUR! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
6.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan sorun devam ediyormu sizde bende herhangi bir sorun yok bölgesel mi oldu yine acaba.
    edit:izleme uygulamaları neti yavaşlatacak bişey değil onu bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadmanku -- 27 Ocak 2014; 21:46:03 >
  • Çıldıracam yav bf4 oynayamıyoz sorun devam ediyo bölge iç anadolu benim kayseri
  • Hocam komplo ne ya :) benim amacım bizi keriz yerine koymaları karşısında sesimizin çıkması.Bunu nasıl başaracağımızıda bilmiyorum aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedeni ne olabilir ya kardeş bu kesilmenin paramızla bile zülüm çekiyoz
  • arkadaşlar bende hiç sorun olmadı, sadece az yavaşladı o kadar. yurtdışı çıkışları da sağlıklıydı.
  • bf4 serverlarında bugün pingim 150 önceden 80 di.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VuLTuRe* -- 27 Ocak 2014; 22:34:37 >
  • Bazı yerlerde yavaşlama yok zaten,bölgesel olarak internet felç durumda

• Bütün siteler yavaş açılıyor. Download yapılamayacak durumda.

Rezalet tek kelimeyle. Hem AKK diye bi saçmalık getir, hem 20mbit, 50mbit interneti bu saçmalıklarla 3mbite düşür. Hem fahiş fiyatlar iste hemde böyle hizmet ver.

Şu ülkede batsa üzülmeyeceğim tek kurum bu Turk Telekom dur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 27 Ocak 2014; 22:36:50 >
  • Yeni paketle hızımı yükselttirdim. Bu gün bu yavaşlığı ben de çok fark ettim. Google bile çok geç açılıyor.

Resimdeki hız bahane !

TTNET'İN İNTERNETİNİN YAVAŞLIĞI@SANSÜRÜDURDUR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 27 Ocak 2014; 22:42:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Youtube an itibari ile can çekişiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Aynı sorun bende de var, google açarken bile düşünüyor.

8 Mps sınırsız internet kullanıyorum hesapta, değerlere bakın.

TTNET'İN İNTERNETİNİN YAVAŞLIĞI@SANSÜRÜDURDUR!

sorun google da sanırım, arama falan yapmadı birkaç kere, yandexte sorun olmadı

• Superonline'a geçtim rahatım
  • Espa kullanıcısına yanıt
    önerirmisin ? Bide fiyatı hizmeti falan nasıl

• Aynen ya nedir bu ttnetten çektiğimiz.Yıllardır aynı şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaakadir

önerirmisin ? Bide fiyatı hizmeti falan nasıl

Ttnette 85 + 25 telefon verdiğim pakete superonline'da 65 tl telefon vs her şey dahil kullanıyorum. Neredeyse %50 tasarruf ettim. Kullandığım paket 16mbps'e kadar limitsiz.. Kalitesi gayet iyi online oyunlarda TTnet e göre daha düşük ping alıoyrum bu da çok iyi.
  • varsa fiber optik daha iyi... kendi alt yapısını kullanıyor... akk dışında hız düşmesi sadece modem bozulursa olur...
  • TTnet ile takılarak izleyemediğim bir youtube videosunu hotspot shield açtıktan sonra çok rahat bir şekilde izledim.Ayrıca site yüklenme hızları gözle görüşür arttı.Malesef internetimiz berbat şuanda
  • Bana net normal geliyor. Zaten TTNET ile Eylül'den beri çok iyi bir ilişkimiz var Allah nazarlardan saklasın :) Eylül'de bakım yapacağız diye 3-4 gün neti kestiler. O günden sonra eski yaşadığım kopmaları hiç yaşamıyorum. Hat değerlerim stabil ve gayet iyi. 8 Mbit aşağısına düştüğümü hatırlamıyorum. Hatta 1.5 MB/sn ile veri indirdim dün. Şu anda da hızım 14 Mbit, ping 0; speedtest'e göre. Fatura olarak da 44 lira ödüyorum sınırsız 8 MBit'e. Türkiye'de bu hizmete bu fiyatı zor bulurum.

Kısaca TTNET altyapıyı düzeltene kadar mecbur çekeceksiniz, ya da başka bir servis sağlayıcıya geçin. Altyapıyı adam etmeden önce her arayışımda(sık sık problem yaşardım); yok kablo değiştir, yok splitter değiştir, yok modem değiştir bla bla laflarını duydum. 4 aydır tek görüşmem olmadı, maşallahı var internetin; inşallah bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Az önce okudugum haberde filtreleme yazılımı yüzünden yavaşladıgı belirtilmişti. Hemen vpn açtım internet hakikaten hızlandı. İzledigim dizi 720p takılıyordu 480 izliyordum. Şimdi ise vpn ile 720p hiç takılmadan ve hızlı bir şekilde dolmaya başladı.

Merhabalar.. Cahilliğime verin ama VPN açmak ne demek ? Vpn nedir nasildir ne işe yarar VPn açarak mevcutta sorunlu yavaş olan interneti nasil hizlandiriyorsunuz nasil nerden ne şekilde açilir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'u komple fibere geçiyorlar o yüzden böyle oluyor arkadaşlar.
  • Türkiye'nin internet altyapısının nerdeyse tamamı TTNET'e ait adamlar bu işte tekel ne yaparsak yapalım AKK ve bu tür sorunlar ortadan asla kalkmaz istedikleri gibide hükümlerini sürerler bu zamana kadar kaç bin kişi ses çıkardıda ne oldu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.