Şimdi Ara

TTNet'i İptal Etmek İçin İllaki Müdürlüğe mi gitmek lazım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
24.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxelll

quote:

Orijinalden alıntı: aglarm

şimdi arkadaşlar internet eşimin üzerine ben dilekçeyi eşime evde doldurup imzasını atsa sonra ben götürüp teslim etsem olmuyormu diyorsunuz

kendisini cagırabilirler kimligi ile.

biraz önce iptal ettirdim eşime evde imza attırdım dilekçeye gittim verdim fotokobi ile kabul ettiler

zaten yapmamaları enterasan olurdu çünki ordaki memur başından atmaya yer arıyor hemen versede gitse diye yani birde tutup eşimi çağırmayla felan ugraşacağını hiç sanmıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

quote:

şimdi arkadaşlar internet eşimin üzerine ben dilekçeyi eşime evde doldurup imzasını atsa sonra ben götürüp teslim etsem olmuyormu diyorsunuz

kendisini cagırabilirler kimligi ile.

biraz önce iptal ettirdim eşime evde imza attırdım dilekçeye gittim verdim fotokobi ile kabul ettiler

zaten yapmamaları enterasan olurdu çünki ordaki memur başından atmaya yer arıyor hemen versede gitse diye yani birde tutup eşimi çağırmayla felan ugraşacağını hiç sanmıyorum

yukarıdaki mesajda bulunan pdf dosyasını esinize imzalatıp esinizin kimlik fotokopisi ile mi gittiniz ?

• evet aşadakini doldurup verdim 10 gün içinde tekrar size dönülecek ikna etmek için dendi tahüt vardı toplam tutarıda 2 ay içinde ödemeniz gerek dedi zaten fibere geçtiğim için oraya verecem mahbuzu

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ADSL-VDSL2-YALIN_iptal_formu.pdf

@maxelll
  • quote:

evet aşadakini doldurup verdim 10 gün içinde tekrar size dönülecek ikna etmek için dendi tahüt vardı toplam tutarıda 2 ay içinde ödemeniz gerek dedi zaten fibere geçtiğim için oraya verecem mahbuzu

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ADSL-VDSL2-YALIN_iptal_formu.pdf

@maxelll

iptal ettiklerine dair bir belge vermediler mi . normalde internete uzerinden on iptal yapınca 10 gun icerisinde gidip ıslak imza vermezsen iptalini reddediyorlar. fakat siz ıslak imza vermisssiniz 10 gun icinde tekrar aramamaları lazım iptal olmussa o zaman nasıl aktif hale getirecekler ki 10 gun icinde aradıklarında ben vezgectim iptalden derseniz direk acılırsa hattınız baglantı ucreti vs odemeden iptal olmamıstır o zaman. onu iyi arastırın cunku ttnet hemen iptal etmiyor . abone olurken anında heryerden yaparken iptalde durum oyle degil. yeniden arayın ttnet mh yi olmazsa ofise gidebilirseniz tekrardan sorun.

• Hala gitmek mi gerekiyor iptal ettirmek için? Bunu hala değiştirmediler mi?
  • ttnet bayilerinden yapabilirsin

iptal yapmıyoruz derlerse btk ya şikayet ederim baynizi falan de

btk düzenleme yapmıştı bu konuyla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

ttnet bayilerinden yapabilirsin

net üzerime değil iptal edebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

quote:

iptal için onlarca zorluk çıkaran bir şirketten bahsediyoruz

zor yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

quote:

iptal için onlarca zorluk çıkaran bir şirketten bahsediyoruz

zor yani

Devletimiz bizi düşünüp yerinde yasalar çıkarsaydı hiçbir şekilde iptal talebini yokuşa sürme imkânları olmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline fibernet kurdular modemimi, internetim açıldı.
    TTNET iptal içinde en yakın bayiye gittim formu doldurdum, nüfus cüzdanı suretini çıkardılar .Aralık sonuna kadar taahattüm vardı onun içib 180 küsur ayın 12 sine kadar da kullandığım içinde toplam 230-240 lira ödeme yapıcam peşin.

Bonus ve yapıkredi için taksitlendirme de yapıyorlar.

1 hafta sonra ikna için arayacaklar dedi,ondan sonra ödememi yapıp ttnetden kurtulucam.

Yalnız şöyle bişey var ben şimdi ttnet kullanırken 100 mbs adil kullanım kotasını aşmıştım.

Bugün kurdurduğum superonline fiber de akk devam ediyor mu

ilk 3 ay 50 mbs sonra 25 mbs dediler ama ben pek hız göremedim

Hızımı ölçtüm 307.2 çıktı indirme hızı çıktı ama indirmeler çok hızlı değil

Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyduman73 -- 12 Ağustos 2013; 16:07:00 >
  • Merhaba arkadaşlar bugün hem interneti hemde telefonu kapattırmaya gidicem taahattüm ekim'in 10 bitiyor 2 ay var ne kadar ücret alırlar 1 yıl indirimli kullandım 41 tl ödedim 1 yılın sonunda 63 tl ödemeye başladım tahmini ne kadar ücret alırlar kapattırma için bu ayın faturasının gelmesine de 12 gün var onunda ücretini alırlarmı toplamda ne kadar öderim bilgisi olan
  • Bugün TTNET DEN aradılar.4 ay için 230 lira istediler

ayda 15 lira 4 ay 4gb teklif ettiler 230 lira ödemeyin dediler 4 ay sonunda kapatırsınız dediler kabul etmedim.

yalnız benim hız 280 falan çıkıyor ama indirmede 400 mb lık bir film partı için 30 dk falan çıkıyor bu nasıl hız anlamadım

50 mbs dediler bir de 3 ay için uçması lazım değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyduman73 -- 13 Ağustos 2013; 12:49:16 >
  • evet 2 ay için 250 tl ile 300 tl arası bir ödeme alicaklar önümüzdeki ayın 15 de böyle saçmalık görmedim siz siz olun sözleşmeli internet almayın
  • şu iptal olayı okadar saçma ki .. neyse
  • yazılanlara baktım ama başka yazan var mı göremedim, müdürlüğe gitmekle iptal olayı bitmiyor asıl macera bundan sonra başlıyor.
    az önce başıma geldi boynumun borcu yazayım.
    ttnetten aradılar çok hızlı konuşan çakal bir arkadaş bana uzun uzun bişeyler anlattı, ne anlattı hiç bi fikrim yok, en sonunda da "bu anlatılan şartları kabul ediyor ve onaylıyor musunuz?" diyo o kesin.
    tekrar tekrar dedim, iptal ettirmek istiyorum ama kendisi iptal kelimesini fatura gelişini iptal ediyoruma çevirip durdu, hakikaten salağım, demek böyle oluyo diye uzun uzun anlamaya çalışma çabalarımdan sonra yine anlayamayıp kabul ettim ve kapattık. 1 dk. geçmeden adsl hattınız kullanıma açılmıştır mesajı geldi.
    sonuç olarak benim hattımı kapatmak yerine yanlışlıkla kullandığım taktirde faturalandırılacak, sabit ücreti olmayan bir pakete geçirdiler.
    modemi kutusuyla kaldırmış olmam bile içimi rahatlatmıyor.
    daha sonra yine müşteri hizmetleriyle uzun bir görüşme yaptım, kandırılmışlığımın acısını başka bi temsilciden çıkardım ama bu tekrar gayrettepe yollarına düşmem gerektiği gerçeğini değiştirmiyor.
    adsl iptali yapan/yapacak olan arkadaşlar gelen ikna telefonunda çok dikkatli olsun ve hiç bir şeyi onaylamasın der, kendi eşşekliğime yanarım

• quote:

Orijinalden alıntı: uçanspagetti

yazılanlara baktım ama başka yazan var mı göremedim, müdürlüğe gitmekle iptal olayı bitmiyor asıl macera bundan sonra başlıyor.
    az önce başıma geldi boynumun borcu yazayım.
    ttnetten aradılar çok hızlı konuşan çakal bir arkadaş bana uzun uzun bişeyler anlattı, ne anlattı hiç bi fikrim yok, en sonunda da "bu anlatılan şartları kabul ediyor ve onaylıyor musunuz?" diyo o kesin.
    tekrar tekrar dedim, iptal ettirmek istiyorum ama kendisi iptal kelimesini fatura gelişini iptal ediyoruma çevirip durdu, hakikaten salağım, demek böyle oluyo diye uzun uzun anlamaya çalışma çabalarımdan sonra yine anlayamayıp kabul ettim ve kapattık. 1 dk. geçmeden adsl hattınız kullanıma açılmıştır mesajı geldi.
    sonuç olarak benim hattımı kapatmak yerine yanlışlıkla kullandığım taktirde faturalandırılacak, sabit ücreti olmayan bir pakete geçirdiler.
    modemi kutusuyla kaldırmış olmam bile içimi rahatlatmıyor.
    daha sonra yine müşteri hizmetleriyle uzun bir görüşme yaptım, kandırılmışlığımın acısını başka bi temsilciden çıkardım ama bu tekrar gayrettepe yollarına düşmem gerektiği gerçeğini değiştirmiyor.
    adsl iptali yapan/yapacak olan arkadaşlar gelen ikna telefonunda çok dikkatli olsun ve hiç bir şeyi onaylamasın der, kendi eşşekliğime yanarım

Suç sizde değil. Devlet telefon üzerinden yapılabilecek her türlü sözlü manüplülasyonu başta TTNET olmak üzere tüm GSM operatörleri ve ISP'lere yasal boşluk bırakarak sağlamış durumda. Ben sizin yerinizde olsam konuşmayı kaydederdim ve kaydettiğimi söyleyip tabii ki. Ayrıca "bana ileteceğiniz birşey varsa yazılı iletin, çünkü konuştuğunuzu anlamıyorum" diyerek 4-5 kere vurgulaman ses kaydına itiraz etme noktasında sana fayda sağlayabilirdi. Neyse geçmiş gitmiş. İnşallah kurtulursun bunlardan.

• Beyler tt neten adılar fakat numara 053 bilmem kaçlı 30 TL sınırsız d samar falan patırdandı dedim adil kulanım falan varmı yok falan hatta fiyatta bile indire gitti 25 bağlatalım tabi tt bi nane olmaz kapadım telefonu doğrumu acaba böyle kampanyamı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Beyler tt neten adılar fakat numara 053 bilmem kaçlı 30 TL sınırsız d samar falan patırdandı dedim adil kulanım falan varmı yok falan hatta fiyatta bile indire gitti 25 bağlatalım tabi tt bi nane olmaz kapadım telefonu doğrumu acaba böyle kampanyamı var

İşgüzar bayi veya çözüm ortağının biri aramıştır. Kampanyanın tam adını isteseydin hemen kontrol ederdik.

• Gecen gun aradim ipt ettirmek istiyorum dedim hat benim degil dedemin üstüne 10 gun icinde iptal edilir dedi musteri hizmetleri iyi hos guzelde biIm borcumuz vardi ve ay once kapandi gecen ay ve bu ay kullqnmadigim internet icin fatura gonderdiler 10 neden 10 gun onumuzdeki ay icinde para koparmak icinmi sizede oyle dediler mi yoksa kapandimi hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Beyler tt neten adılar fakat numara 053 bilmem kaçlı 30 TL sınırsız d samar falan patırdandı dedim adil kulanım falan varmı yok falan hatta fiyatta bile indire gitti 25 bağlatalım tabi tt bi nane olmaz kapadım telefonu doğrumu acaba böyle kampanyamı var

geçen yıl doping adsl bu yolla çok kişiyi kandırdı dikkat edin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.