Şimdi Ara

TTNet. Hızım 2 mbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AKK geçmedim halde hızım 2 mbps ttneti arıyorum evet çok dusuk yapicaz diolar biz size ulasicaz tekrar diolar aradan 2-3 gün gecio size ulaşamadık DİE mesaj atıklar halbuki aradıkları yok :D hızınız duzelmediyse tekrar arayın diolar 5 kez aradım sonuç 0. Aradikca hızım dusuo aradikca fatura bana girio çile bülbülüm çilee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Modem arayüzünden adsl hat değerlerini at.
  • Hat değerleri?
  • Acayip bi firma olmuşlar. Birşey çözdükleri yok. İnternette sorun var diyosn. Pat hızını düşürüyolar. Ping yuksek diyosun pat hızını düşürüyolar. Sonra da 2 gün önce hızım normaldi diyosun yüzsüz gibi hat degerleriniz bu kadarı destekliyo diyolar.. Milletin gene internet le ilgili bi sıkıntısı olunca hızını düşüruyolar.. Ben apartman dışındaki telefon kabloları sarkıyor dedim.. O gündür saglikli internetimin içine ettiler. Kolay hemen pat hız düşür altyapı yok. Pat düşür kablo pat düşür. Baska yaptıkları bişey yok. He bide fiber reklamı çekiyolar süperler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğunuz ilçenin ptt yakınlarında türk telekom santrali var oraya gidip içeri girmek için izin isteyin içerdeki kişilerden orada sizin bulunduğunuz bölgeyle sorumlu kişiye internet hızı çok yavaş en son ne yapılabilirsiniz deyin olur biter ama giderken abone kodunu kaydet 1 yere onu da bildiğine şüpheliyim ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

Bulunduğunuz ilçenin ptt yakınlarında türk telekom santrali var oraya gidip içeri girmek için izin isteyin içerdeki kişilerden orada sizin bulunduğunuz bölgeyle sorumlu kişiye internet hızı çok yavaş en son ne yapılabilirsiniz deyin olur biter ama giderken abone kodunu kaydet 1 yere onu da bildiğine şüpheliyim ya

Dun kesinlikle bir sıkıntı vardı internette normalde pratikte hizim 14 mbittir ama ping 2-3 katına fırlamış hiz 1-2 mbitlerde surunuyordu. Yurtdışı tracert yapıyodum doğrudan ülkeden çıkış yapmıyordu turkiyeyi geziyordu önce
    Soylesen sorun yok diyip geçiştiriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

Bulunduğunuz ilçenin ptt yakınlarında türk telekom santrali var oraya gidip içeri girmek için izin isteyin içerdeki kişilerden orada sizin bulunduğunuz bölgeyle sorumlu kişiye internet hızı çok yavaş en son ne yapılabilirsiniz deyin olur biter ama giderken abone kodunu kaydet 1 yere onu da bildiğine şüpheliyim ya

Dun kesinlikle bir sıkıntı vardı internette normalde pratikte hizim 14 mbittir ama ping 2-3 katına fırlamış hiz 1-2 mbitlerde surunuyordu. Yurtdışı tracert yapıyodum doğrudan ülkeden çıkış yapmıyordu turkiyeyi geziyordu önce
    Soylesen sorun yok diyip geçiştiriyorlar

adsl başa bela hipernete geçsene :D tabi fiber varsa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.