Şimdi Ara

TTNET CASPER KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnetin casper ile kampanyasi var ve almayi dusunuyorum.Sizce bu model benim isimi gorur mu? Casper cn ttd4200

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Updullah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al al sonra kafanı taşlara vur. Güzel kardeşim önce bir bu forumun casper bölümünü araştır. Sonra sikayetvar.com a bir bak sonra da git teknoloji marketlere casper ile diğer markaları yan yana koy bir kasa kalitesine bak sonra karar ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

Al al sonra kafanı taşlara vur. Güzel kardeşim önce bir bu forumun casper bölümünü araştır. Sonra sikayetvar.com a bir bak sonra da git teknoloji marketlere casper ile diğer markaları yan yana koy bir kasa kalitesine bak sonra karar ver.

Hocam bundan onceki pc de casperdi bakimli kullaninca sikinti cikmiyor.Masadan dustu kirildi ben de sattim.Benim amacim marka degil ozelliklerine gore yorumlamaniz.Yorumunuzu bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Purewashington

quote:

Al al sonra kafanı taşlara vur. Güzel kardeşim önce bir bu forumun casper bölümünü araştır. Sonra sikayetvar.com a bir bak sonra da git teknoloji marketlere casper ile diğer markaları yan yana koy bir kasa kalitesine bak sonra karar ver.

Hocam bundan onceki pc de casperdi bakimli kullaninca sikinti cikmiyor.Masadan dustu kirildi ben de sattim.Benim amacim marka degil ozelliklerine gore yorumlamaniz.Yorumunuzu bekliyorum :)

Özelliklerini sen kendine göre belirlersin ben bişey diyemem. Ama uzak durmanı tekrar tavsiye ediyorum. Çünkü ısınma sorunlarından dolayı en basit problem olarak verimli kullanamayacaksın!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Purewashington

quote:

Özelliklerini sen kendine göre belirlersin ben bişey diyemem. Ama uzak durmanı tekrar tavsiye ediyorum. Çünkü ısınma sorunlarından dolayı en basit problem olarak verimli kullanamayacaksın!

Yorumunuz icin tesekkurler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.