Şimdi Ara

TT NET'in hizmet aşkı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün TT Net'ten aradılar telefonla. Çok kibar bir bayan sesi vardı ve bana bazı bilgiler aktardı..

Kullandığım modem çok eski model olduğundan (Airties RT205) sinyal almakta zorlandığını, internet hızımın bundan dolayı yavaşladığını, zaten kısa bir zaman sonra bu tip modemlere sinyal verilemiyeceğini söyledi. Ayrıca yeni bir model teklif ederek ki, bu modemin piyasa fiyatı 650 lira imiş, çok daha yüksek hızlarda internet erişimim olabilirmiş. Bunun ödemesini de, ayağımız alışması açısından, ayda belirli bir taksitle benim faturama yansıtacaklarını, tabii bu arada imzalanacak sözleşme gereği iki yıl (Rakamla 2) boyunca TT Net'in şefkatli kollarında himaye altında olacağımı öğrendim. Allah'ım dedim kendi kendime, görev aşığı ne kuruluşlarımız var memlekette, sana hamdü senalar olsun..

İçinde bulunduğum mutluluğun verdiği sevinç ve heyecanla, durumu bir arkadaşıma anlattım. Arkadaşım da bana böyle birşey olmadığını, modem satışlarını artırmak için net hızını kendilerinin yavaşlattığını, aslında bütün amaçlarının vatandaşı iki yıl boyunca kendilerine bağlıyarak kastırmak olduğundan (Çok afedersiniz) bahsetti.

Sözde yakında 3G falan çıkacakmış, başka servis sağlayıcılar daha cazip teklifler sunacakmış, tabii iki yıl boyunca ben bunların hiçbirinden faydalanamıyacakmışım TT Net'in kucağına oturduğumdan dolayı.. (Tekrar afedersiniz)

Böyle birşey olabilir mi arkadaşlar, soruyorum sizlere..
    Bütün maksadı bizlere kaliteli hizmet sağlamaya çalışmak olan bir kuruluşa böyle iftira atılabilir mi?
    Arkadaşıma teessüf ediyorum buradan.. Ayıp yani..
    Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMFİBİ -- 15 Haziran 2009; 17:33:10 >

• bende 4mbit var zoom x4 kullaniyorum dop gibi ve memnunum :D
    ki senin 205 ten cok cok eski bir modem :d
  • Arkadasina ben de musaadenle teessuf ediyorum. Gercekten ayip etmis hizmet aski olan bir firma olan TT NET hakkinda boyle bir yorumla.
  • allah onları ...
  • Cnm abim biz alışkınız bu olaylara.
    Örnek:
    Askerden önce yaklaşık 7 sene önce USR9108 Modemi mi çok büyük bir hevesle zar zor da olsa distribütörne getirttim. Biraz şanşa dayalı 1 sene 2 ay hiç sorunsuz kullandım. Ansızın gece saat 2 de sinyalim gitti.Arıza kayıt sistemi henüz yeniydi inan arıyan adam bu forumdaki hiç bilmeyenden bile daha cahildir... Bana modemimin problemli olduğunu uyumsuz bir modem aldığımı söyledi. Bende peki dedim bu kanıyo nerden vardınız. Ekranımda yazıyo dedi; ne yazıdığını sordum size bunu söyliyemem ama uyumsuz dedi. Benim anladığım kadarıyla modemimin marka modelini bile sormadan uyumsuz yorumunu getiren bi arıza uzmanı... Ertesi gün Bütün KONAK tt ayağa kaldırınca sinyalim düzeldi. 5 senedir sorunum yok çok şükür ama modemim uyumsuz. Uzun lafın kısası bu olaydan 5-6 sene geçti umarım kendilerini biraz geliştirmişlerdir. Ama anlatığına hiç şaşırmadım. 3G geliyo gelcek ama 2mbit sınır insanlarımız onunla pek tatmin olabileceğini sanmıyorum. Daha iyilerine layığız toplum olarak. Saygılar.

• Tamamen Kandırmaca Herzamanki gibi Sakın ha kanmayın bunların Oyunlarına, benim RT-103 bile Canavar gibi çalışıyor kaç yıldır

• sinyal almakta zorlanan modem ? bunlar çok yaratıcı insanlar ya . Cem yılmaz la çalışa çalışa espirikçi oldular galiba :D :D
  • rt205 kullanıyorum. bana telefon açıp öyle deseler o telefonuda modemide yedirtirim onlara terbiyesiz telekom hizmet vermekte zorlanmıyorda rt205 almaktamı zorlanıyor...
  • Şu an rt205 ile aramda 2 duvar ve 300metre açık alan var hız 100kb sn
  • Ben hiçbir ttnet personelinin böyle birşey söyleyeceğini sanmıyorum ayrıca ttnetin bahsedildiği gibi bir kampanyası yok. şu anda verdiği modemlerin piyasa değeri en fazla 60 tl dir. TTneti karalama amaçlı tamamen asparagas bi konu bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: getright_21

Ben hiçbir ttnet personelinin böyle birşey söyleyeceğini sanmıyorum ayrıca ttnetin bahsedildiği gibi bir kampanyası yok. şu anda verdiği modemlerin piyasa değeri en fazla 60 tl dir. TTneti karalama amaçlı tamamen asparagas bi konu bence

TTnet zaten kendini karalıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: getright_21

Ben hiçbir ttnet personelinin böyle birşey söyleyeceğini sanmıyorum ayrıca ttnetin bahsedildiği gibi bir kampanyası yok. şu anda verdiği modemlerin piyasa değeri en fazla 60 tl dir. TTneti karalama amaçlı tamamen asparagas bi konu bence

Ben de onu diyorum işte, bizim milletimiz iyilikten anlamıyor malesef.. Vatandaş TT Net'in milleti sövüşleme pardon hizmet aşkını yanlış yorumluyor..

@ getright_21, TT Net'in güzide bir çalışanını aramızda görmekten ne kadar mutluyum, tarif edemem..Hürmetler sunarım..
  • 650 milyonluk modemmiş,ohaa canımmm,yalın adsl kararını iptal için mahkemeye başvurmuşlar,milleti biraz daha kerteliim diye,şu forumda bile arada sırada, ttnet şakşakçılarını görmüyommu,deliresim geliyor
  • Böyle bir şey bana denk gelmiyor galiba cep telefonunu aramadıkları için arasalar küfürü basarım.
  • Abi sende buldunda bunuyorsun,Adamlar ne güzel hoş sesli bir bayanla seni muhatap alıp telefon açmışlar çağın getirdiği yeni teknoloji hakkında seni bilgilendirmişler üstüne birde ödemede kolaylık sağlayıp taksitlendireceklerini söylemişler sen burun kıvırıyorsun aslında ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin forumda sor bakalım kaç kişiyi böyle arayıp bilgilendirip kolaylık sağlamışlar,Sen bana göre seçilmiş İnsansın iyi düşün bu fırsatı kaçırma..

• TTNET demeyin bana sancı giriyor artık.
    2 aydır Ankarada ne rezillik çektiğimi ben bilirim.

Aramadık 444 0 375, gitmedik Telekom Arıza bırakmadım.
    Hiçbiri çözmüyor çözmüyor. Adamların yurtdışı çıkışlarını geçtim Ankara- İstanbul arası altyapısı bile yetmiyor adam akıllı.

Ben daha napıyım, ha 1Mbit internet vermiş, ha 16Mbit internet vermiş, Türkiye içi 60 ping , 5 loss olduktan sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 15 Haziran 2009; 23:24:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AMFİBİ
    Ayrıca yeni bir model teklif ederek ki, bu modemin piyasa fiyatı 650 lira imiş, çok daha yüksek hızlarda internet erişimim olabilirmiş. olabilirmiş hmmmmmmmmm
    Bunun ödemesini de, ayağımız alışması açısından, ayda belirli bir taksitle benim faturama yansıtacaklarını, 2 sene
    tabii bu arada imzalanacak sözleşme gereği iki yıl (Rakamla 2) boyunca değil ama sakın değil Allah korusun 20 yıl ttnetin kucağından kurtulamassın demedi deme İbrahim TT Net'in şefkatli kollarında himaye altında olacağımı öğrendim.

hocam size çok özür dileyerek şu kelimeyi kullanmak istiyorum ve cezama razıyım!

ttnet herkesde olduğu gibi sizi de kucağa çekmeyi planlıyor! aman dikkat et kendine mukayet ol !

• BU TTN,in ben .......................................................................................................................................................................................................
  • Ezik ttnet
  • bende bügün aradım 4mb sınırsıza geçtim fakat upload değeri 1024 yerine 800 olduğunu söyledim kadın ne desin olur böyle şeyler modem yanlış gösterebilir dedi.(ampul hala yanıyo benim).nası yani dedim.ordan girdi burdan çıktı en sonunda 3mb altına inmediğiniz sürece bir şey olmaz dedi.nasıl hizmet bu.en basiti yapılan konuşmalar kayıt altında deniliyor.hep beraber dava açalm ve konuşmaları dinletelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.