Şimdi Ara

TT Mobil 20 lira civarına tarife tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, telefonla çok az konuşan ve çok az sms atan biriyim. Ayda en fazla 30 dakika, taş çatlasa 1 saat konuşurum. Beni okulda ve dışarıdayken idare edebilecek 3-4 gb'lık bir internet yeterli. İncelediğimde bana en mantıklı gelen "3 Ay Rahat" tarifesi geldi. 3 ay boyunca 10 gb internet + 1000 dakika + 1000 sms 59 lira. Aylık 20 liraya denk geliyor. Forumdaki konusuna baktığımda herkes kazık demiş ama ben bundan daha mantıklı bir tarife bulamadım. Kıyıda köşede bilmediğim bir tarife falan mı var acaba?

• Zaten onun dengi olarak

1. Coşturan Taraftar 3GB tarifesi 19 TL

2. Selfy'nin Mavi Medium tarifesi 23 TL

Eğer zaten bu ikisi de size mantıklı gelmemişse doğru tarifeyi seçtiğiniz belli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Zaten onun dengi olarak

1. Coşturan Taraftar 3GB tarifesi 19 TL

2. Selfy'nin Mavi Medium tarifesi 23 TL

Eğer zaten bu ikisi de size mantıklı gelmemişse doğru tarifeyi seçtiğiniz belli oluyor
    teşekkürler hocam. yalnız ilki 25 lira:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/costuran-3gb-paketi-mevcut.aspx ikincisi de faturalı olarak görünüyor:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/selfynin-mavi-medium-kampanyasi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Ahlan 19 var tam istediğin gibi :
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/ahlan-19-paketi-yeni.aspx

TT Mobil 20 lira civarına tarife tavsiyesi
    hocam bu yeni müşteriler için 19 lira, mevcut müşteriler için 25 lira. bir de bu tarife suriyeliler için değil miydi?

• Suriyeliler içinde herkes geçebiliyor. Tek kötü tarafı operatörden gelen bilgilendirme mesajları Arapça oluyor.
  • Hocam ben başta yazdığınız tarifeyi faturalı sanmıştım kusuruma bakmayın.
    1. Selfy'nin Turuncu Medium 500 paketi 23 TL sonrasında (6 ay) 25 TL oluyor. Aynı içeriğe sahip Mavi Medium ile aşağı yukarı.
    2. Selfy'nin Sarı Paketi 29 TL (10 GB)
    Ahlan Suriyeli vatandaşlar için hazırlanmış paket doğru biliyorsunuz.
    Ben hala sorduğunuz tarifenin gayet de avantajlı olduğunu düşünüyorum kullanım stilinize göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Suriyeliler içinde herkes geçebiliyor. Tek kötü tarafı operatörden gelen bilgilendirme mesajları Arapça oluyor.
    aman eksik kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam ben başta yazdığınız tarifeyi faturalı sanmıştım kusuruma bakmayın.
    1. Selfy'nin Turuncu Medium 500 paketi 23 TL sonrasında (6 ay) 25 TL oluyor. Aynı içeriğe sahip Mavi Medium ile aşağı yukarı.
    2. Selfy'nin Sarı Paketi 29 TL (10 GB)
    Ahlan Suriyeli vatandaşlar için hazırlanmış paket doğru biliyorsunuz.
    Ben hala sorduğunuz tarifenin gayet de avantajlı olduğunu düşünüyorum kullanım stilinize göre.
    Çok teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi ben en iyisi 3 aylık tarifeyi kullanayım.
  • tivibu 1tl icin no tasıdım 500dk 1000sms 3gb 19tl konyaspor tarifesymis
  • 25 e 1000dk 1000sms 10gb aldım kazıkmı yedim acaba 1 yıllık
  • blackdread kullanıcısına yanıt
    12 gb alanlara göre kazık yemişin onu bulamayanlarda var kıymetini bil
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

25 e 1000dk 1000sms 10gb aldım kazıkmı yedim acaba 1 yıllık
    kampanya çok iyi. Taahhüt bu ay bitiyor. Bana da tüyo verinde bende geçiş yapıyım.
    böyle bir tarife var mı gerçekten,nasıl aldığını da yazar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

25 e 1000dk 1000sms 10gb aldım kazıkmı yedim acaba 1 yıllık
    Bu hangi pakettir acaba? Bilgi verebilirsen..
    Hocam benim faturalı taahhüt yakın zamanda bitecek. arayıp duruyorlar pek pas vermiyorum sizin paket isminiz nedir? ne şekilde geçiş sağladınız ?

Aktif: 1.000 Dakika, 1.000 SMS, 2 GB 20 TL veriyorum, arayıp aynısı 19 TL'ye yaparız diyorlar. Cevabınızı bekliyorum.
  • pardon 10 yazmışım 8gb benim mh den teklif istedim bunu sundu aldım
    teklif nasıl isteniyor acaba,uygulama üzerinden mi?bir de ne zaman istediniz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 14 Ekim 2018; 11:40:15 >
    yardımcı olur musunuz ? nasıl gelişti ne dediniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.