Şimdi Ara

TT Hattı 19TL 4GB 500dk 750sms

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar dolaşırken iyi bir pakete denk geldim sizle de paylaşmak isterim...

Bu paket hat taşımada geçerli eğer mevcut TT hattınız varsa (son otuz günde taşınmadıysa başka bir hattan 25TLye yararlanıyorsunuz)
    quote:

TT Hattı 19TL 4GB 500dk 750sms Türk Telekom Ailesi’ne Hoş geldiniz! Ahlan 19 Paketi’nde tam 4 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL! Üstelik tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.
    *******************Paket Bilgisi*******************
    Ahlan 19 Paketi ile tam 4GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 19 TL! Üstelik aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde Ahlan Tarifesinde geçerli tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi siz de faturasız Ahlan Tarifesine gelin, bu teklifi kaçırmayın!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

EDIT:Suriyeli paketi imiş galiba. En kötü ihtimal Turuncu S paketine kaydolabilirsiniz. 18-24 yaş arası TC kimlik no bukduktan sonra 3gb lık paket 19TL oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BartogPL -- 8 Mayıs 2018; 11:45:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gayet güzel anneme tarife arıyorduk buna geçirelim
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Ben de dedeme bakıyordum gayet kullanışlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahlan ne yaw suriyeli tarifesi gibi
  • Ahlan tarifesi süriyelilere özel

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/ahlan-tarifesi.aspx

quote:

Tarifeye göçmen belgesi, yabancı tanıtma belgesi veya pasaport ile kayıt olunabilecektir.
    Tarife bilgilendirme SMS'lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
    Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

• Ahlan 19 diyor Suriyeliler icin sanırım.Ahlan Hosgeldiniz mi demekti oyle biseydi

Edit

https://forum.donanimhaber.com/ahlan-19-paketi-4gb-500-dk-1000-sms-19-tl--126177866

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkral42 -- 8 Mayıs 2018; 11:34:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    İlk başta ben de tereddürit ettim fakat açıklamalarda öyle bir şey yok en azından göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Suriyelilere özel dostlar daha önce konuşuldu

• bimcelden geçilirmi

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Suri şubeden geçilir

• Bana az önce mesaj geldi. Faturalıya geç 1000 dk 1000 sms 4 gb 19 TL 12 faturalıda kalma sözüne.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6177DB52

Bu mesaj silindi.
    Bunu yeni dunya mi oyle birseye gecip alabiliiyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Bana az önce mesaj geldi. Faturalıya geç 1000 dk 1000 sms 4 gb 19 TL 12 faturalıda kalma sözüne.
    mesajla geçiş yapılıyorsa atsana mesajı bazen başka kişilerde yararlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

mesajla geçiş yapılıyorsa atsana mesajı bazen başka kişilerde yararlanabiliyor.

Alıntıları Göster
    4 GB internet, her yone 1000 DK ve 1000 SMS,12 fatura donemi faturali mobil hatta kalma sozune ayda 19 TL :) Bu cok avantajli faturali teklif icin EVET yaz 1320'ye gonder,detaylar icin arayalim.Avea tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsin B001

• bu zamanda faturalıya gecmıyeceksın mumkun oldugunca...kontorlu en kralı..kımseye eyvallahın yok..bı gfaturanı odemeyı unutsan dırek hacız...

• Yav devlete kızıyoruz şimdi de operatörler aynısını yapıyor .yav bu milletten alıp veremediğiniz nedir . Adamlara daha uygun fiyattan veriyorlar böyle bi dünya var mı ya .nasıl bi ülke olduk biz . Suriyelilere verilen önemi ben anlamadım anlamayacağım da .kendi halkını bu kadar düşürebilir bi ülke . Yazıklar olsun diyorum yazıklar olsun

• Bu tarifeye geçmek istedim fakat operatör tarafından aranıp bu tarifeden sadece arap uyruklu abonelerin geçiş yapılabileceği söylendi. Boşuna heves etmeyin derim
  • ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmeye başladık tabi devlet yaparsa özel şirket niye yapmasın
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Çok sorgulamana gerek yok. Olay önünde bak bakalım erken seçim tarihinin bitişine ve suriyelilere vatandaşlık verilme mevzusuna. Birazcık düşünmeyle çözebilirsin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.