Şimdi Ara

TT den gecis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba millet Tt ile sözlesmem bitince Vodafone gecmek istiyorum Bu isi nasıl yaprız nasıl Tt den Voda ya geceriz Bunları bilen biri bana anlatabilir mi lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biri bana anlqtsın lütfen

• Up

• Tt de 16 mbps 50 gb akk 52 Tl
    Vodafone da 32 mbps 60 akk 55 Tl

Resmen tt insanı soyuyor

Hattım 89 mbps hız destekliyormus fixnete sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahri1156 -- 3 Mart 2016; 16:36:10 >
  • Sabit hattiniz var mi yani telefon

• Var

• Ttnette VDSL ile kaç Mbps hız alabileceğinizi sorgulattiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

Merhaba millet Tt ile sözlesmem bitince Vodafone gecmek istiyorum Bu isi nasıl yaprız nasıl Tt den Voda ya geceriz Bunları bilen biri bana anlatabilir mi lütfen

Aynı süreci yaşadım. Telekoma gidip iptal vs işlemleri için uğraşmak istemiyorsanız vodafone müşteri hizmetlerini arayıp geçiş için talepte bulunuyorsunuz. Onlar size sözleşme ve sözleşmeye ek olarak Türk Telekom aboneliğinizi iptal yetkisi için imzalayacağınız bir muvafakatname gönderiyorlar. Onları imzalayıp işlemlerin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Bütün işlemler bittiğinde vodafone'dan size modeminize gireceğiniz kullanıcı adı ve şifresi kısa mesajla geliyor. Modem ayarlarınızı o doğrultuda güncelleyip bağlantı sağlıyorsunuz. Bu işlemler bende 15 gün sürdü. Daha kısa yolu yok mu derseniz, gözlemlediğim kadarıyla geçiş değil de sıfırdan abonelik talepleri 4-5 gün içinde sonuçlanıyor. Yani, ben Telekoma gider ıslak imza vererek 2-3 gün içinde aboneliğimin iptalini sağlarım, sonra da vodafone'a yeni abonelik başvurusunda bulunurum derseniz bu süreci 7-8 güne indirme ihtimaliniz var. Ama uğraşmak istemezseniz en iyi ihtimalle 15 gün beklersiniz.

• Çok saol en iyisi 15 gün beklemek galiba tt ile ugrasmam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.