Şimdi Ara

TT Akn dolmadan hızımı düşürdü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buyrun arkadaşlar resim her şeyi anlatıyor. Daha akn zımbırtısı dolmadan (75 GB) hızımı düşürmüşler. Uydunet'e geçme kararı aldım.
     TT Akn dolmadan hızımı düşürdü!

• aynı durumdayız
  • Benim hızı 2 mbpsye çekmiş hakkımızı savunan tüketiyici koruyan kimse yok.
  • aynı sorun bendede var hocam. kota dolmamasına ragmen hızım 24 mbps olması gerekirken, max 4ü görüyor.
  • arayıp durumu bildirdiniz mi ? teknik bir hata olabilir.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    İletişim de bulundum buna rağmen "Gerekli kontroller yapılıp işlemler tamamlanmıştır. Bağlantınız da sorun gözükmemektedir" diye geri dönüş yaptılar. Hiç bir şeyi hallettikleri yok papağan gibi hep aynı şeyler.
  • valla imkanınız varsa uydunete geçmek son derece mantıklı bir seçim olur. iptal süresinde sizi arayip neden iptal ediyorsunuz diye soracaklar bu durumu iyice anlatın ve vazgeçmeyin sakın.
  • 200gb kota var 40 gb daha doldu ama hız 3 mbit bile değil Allah belalarını versin arıyoz sorun yok diyolar. Dünyanın en dandik hizmetini verip deli gibi para alıyolar ya haram olsun..
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Merkeze gitti babam iptal ettirmek için(hat onun üstüne çünkü) görevli şöyle demiş "siz iptal ettirmeyin biz bir dahaki aya 10GB ekleyelim" demiş ne yapayım?
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi..
  • Uydunet varkan ttnet kullanmak saçmalık zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Faustus

Merkeze gitti babam iptal ettirmek için(hat onun üstüne çünkü) görevli şöyle demiş "siz iptal ettirmeyin biz bir dahaki aya 10GB ekleyelim" demiş ne yapayım?

siz 50 GB'da farketmişsiniz sanırım düştügünü aradaki fark 10 GB mı ki bunu teklif ediyor.

peki tamam o bir sonraki ay için. peki bu ay için neden yükseltilmiyor diye ısrar edin. çünki hakkınız olan kotayı kullanmadan hızınız düşürülüyor. bunun karşılıgı 1 sonraki ay için 10 GB olamaz. olmamalı. (ki bence bunun garantisi bile yok bence.)
  • Daha fazla çekemem bunları. Arkadaşlar uydunet'e geçme kararı aldık. Zaten apartmanda var uydunet dolabı geçmemem hataydı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 5 Mart 2016; 12:26:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Faustus

Daha fazla çekemem bunları. Arkadaşlar uydunet'e geçme kararı aldık. Zaten apartmanda var uydunet dolabı geçmemem hataydı zaten.

ee dostum madem alternatifiniz var niye bekliyorsunuz bugune kadar durmanız hata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.