Şimdi Ara

Tşkler AVEA !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 Tllik yükleme kartını fazla kazımaktan dolayı bir kaç numarası görünmez hale geldi. Haliyle yükleyemedim.
    Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttim..

Müşteri Hizmetlerinden aldığım cevaba güleyim mi, kızayım mı bilemedim..

Benden kimlik fotokopisi, tl kartın fotokopisiyle birlikte dilekçe yazıp, fax çekmemi istediler..

Ev mi alıyorum ?
    Arabamı alıyorum ?
    Nedir bu prosedür ?

3 gün önce donanımhaber'e ait avea bölümüne şikayet bıraktım. Dönen yok.. :)

Turkcell'den geçiş yaptım. Bu tip bir problemle karşılaştığımda kartın seri numrası ve okuyabildiğim 4 tane numayı okur, hattıma yüklerlerdi ?

İki operatör ve vermiş olduğu hizmet...

TŞKLER AVEA !!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 29 Haziran 2012; 14:41:56 >

• Turkcell'e parayı verince veriyor hizmeti.
    Diğerleri böyle değil işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne alakası var, git bayiye, eğer seri numarası duruyorsa ona bakarak yapar yüklemeyi, ben öyle yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ne alakası var, git bayiye, eğer seri numarası duruyorsa ona bakarak yapar yüklemeyi, ben öyle yapmıştım

Yahu bilip bilmeden atıp tutmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanenver

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ne alakası var, git bayiye, eğer seri numarası duruyorsa ona bakarak yapar yüklemeyi, ben öyle yapmıştım

Yahu bilip bilmeden atıp tutmayın...

aslanım, sana ben kendim gittim diyorum, inanmıyorsan senin bileceğin iş
  • Twitter'dan Turkcell Hizmet'e yazmıştım fazla kazıdım numaralar yok oldu diye. Tel. no, seri no ve önden arkadan görünen rakamları söyledim, yükleyiverin dedim; yüklediler.
  • Ya hemen yüklenmeyin.Bulmuşsunuz ucuz hattıGidin bol bol para ödeyin Turkcell'e o zaman

• quote:

Herkese Selamlar..

20 Tllik yükleme kartını fazla kazımaktan dolayı bir kaç numarası görünmez hale geldi. Haliyle yükleyemedim.
    Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttim..

Müşteri Hizmetlerinden aldığım cevaba güleyim mi, kızayım mı bilemedim..

Benden kimlik fotokopisi, tl kartın fotokopisiyle birlikte dilekçe yazıp, fax çekmemi istediler..

Ev mi alıyorum ?
    Arabamı alıyorum ?
    Nedir bu prosedür ?

3 gün önce donanımhaber'e ait avea bölümüne şikayet bıraktım. Dönen yok.. :)

Turkcell'den geçiş yaptım. Bu tip bir problemle karşılaştığımda kartın seri numrası ve okuyabildiğim 4 tane numayı okur, hattıma yüklerlerdi ?

İki operatör ve vermiş olduğu hizmet...

TŞKLER AVEA !!!!!!!!!!!!!

arkadaşım aynısı başıma geldi. bendende senin gibi aynı evrakları istediler. neyse hatalı kendimi gördüğüm için eyvallah dedim denilenleri yaptım.fakat buna rağmen iki gün boyunca ses seda çıkmayınca müşteri hizmetlerlnl aradım bana daha faxın gelmediğini(elimde iletim raporu olmasına rağmen)tekrar fax çekmem gerektiğini ve ellerini ulastıktan sonra bana dönüşlerinin 48 saat ile bir haftayı bulabileceğini söylediklerinde sanki o an çıldırdım.ve ağzımı bozmadan içimden geçen ne varsa kustum.oysa diğer operatörler de kartın arkasında ayrıca bulunan seri numarasını beyan ettiğinde hattıma yüklendiğini söyleyince yapacak birsey yok cevabını alınca. şu saatten itibaren yasal ne hakkım varsa yine yasal yollarla arıyacagımı ve sıkayet var com gibi ne kadar paylaşım ve şikayet siteleri varsa aynen yasadıklarımı.biraz daha sert usluble paylasacagımı söyleyince bir dakika hatta beklememi rica ederek dönüşünde ise kartın arkasındaki seri numarasını isteyerek hattımma gün içinde yuklenecegını söyledi ve söylediği gibide oldu.yani isteyince yapıyorlar.şimdi slzede aynı teraneleri yaparlarsa belki size yazdıklarım yardımcı olabilir diye düşündüm.umarım sıkıntısız bir şekilde halledersiniz. unutmadan birde size hafta sonu diyerek pazartesiden sonraya bile atabilirler nede olsa taktik .kolay gelsin iyi forumlar..

• @mahmut716, edebinle konuş. SEnin asker arkadaşın mıyım ?
    Yaşamış olduğum sıkıntıyı beyaz ettim ki, bu tip bir durumla karşı karşıya gelen olursa, bunların olacağını belirttim.

@bll975, bilgilendirme için tşkler..

Artık pazartesi arayıp, anladıkları dilden konuşuruz.. ;)
  • Atalarımız ne demiş: Ucuz etin yahnisi yavan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_th1903

Ya hemen yüklenmeyin.Bulmuşsunuz ucuz hattıGidin bol bol para ödeyin Turkcell'e o zaman

ne alaka be kardeşim Allah göstermesin kötü bir anında peşin para vereceksin kabul hata yapacaksın ve yanlıs kazıyacaksın ve son iki hanen veya dort hanenden dolayı senden bu evrakları(nüfus cüzdan fotokopisi,şansın varsa atmadıysan aldığın kontör kartı fotokopisi,ve birde dilekçe ) isteyecekler ve 48 saat ile bir hafta sonrası ancak hattına yüklenecek,eğer o da canları ister ve işlerine gelirse .kusura bakma ama sende galiba ya çok zenginisin yada başına gelmediği için gayet rahatsın.ucuz diye bizden bu kadar evrak istenmeside ne.diğer operatörler arkadaki seri no ile işi hallederken avea bu kadar yokuşa sürüyor ve sen hala buna normal diyorsan diyecek birsey yok.yanlış anlama amacım senle polemiğe girmek değil ama bizi yolan bu operatörleri ucuz pahallı diye ayırarak aslında haklı bulunduğumuz konularda bile aciz kalmamız.yukarıda yazdığımı okursan ne demek istediglm gayet açık.o kadar evrak ve bekletilmeye demekki gerek yokmuş.hadi evrak prosedür eyvallah ama 48 saat veya 7 iş günü aralığıda ne.... saygılar

• daha onceden mt lerin bu yetkisi vardı frauda karsı onlem aldılar fax cekiliyo artık adam senin yalan soyleyip soylemediğini nerden bilecek ? yoksa bizim milletimiz sallar bi seri no bedavadan yukler
  • hocam madem prosedür eyvallah o zaman avea bayiileri ne işe yarıyor. hadi orasınıda anladık yıl 2012 elektronik ortamda halledilebilecek bir is ve hani 12 veya 24 saat olsa neysede 48 saat ve ya 7 iş günü sizcede mantıklı mı.dolandırıcılık diyorsunuz diğer operatörlerde neden böyle uygulama yok...ve iş yasal yollardan halletme boyutuna gelince aynı seri no ile yüklenip kendi koyduğu kuralları çiğneyerek kendileri ile çelismiyormu sizce .tekrar ediyorum prosedür eyvallah saygı duyarım. amaaaa avea bayiileri varken veya kısa zamanda halledilmesi gereken işi sizi ugrastırarak çözmeye kalkmak bence dolandırıcılığın taaaa kendisi....ha işin dolandırıcılık boyutu varsada telefonda zaten ananızın kızlık soyadından tutun bir sürü şey soruyorlar teyit amaçlı üstelik telefon numarası alelen ortada......dolandırıcı olsa zaten yine bir kimlik bulur birde kazınmış avea kartı birde dilekçe geriye verdikleri noya fax çekmek kalıyor.....neyse sonuçta prosedüru değil dönüş süreleri ve sacmalamaları..

• Bayi konusunda haklısınız ama bayideki adan bi halttan anlamıyokı o bile dara geldiml mh ı arayın diyo

• arkadaşlar avea ile ilgili bir konuda yardımcı olabilecek var mı ? Konuyu buraya yazarsam mesaj silinir o yüzden msn : sharkgroove1@hotmail.com lütfen.
  • yukarı
  • Seri numarası verilip olay halledilebilirdi seri numarasından kontor kartın kullanılıp kullanılmadığıda öğrenilir bunlar basit şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Seri numarası verilip olay halledilebilirdi seri numarasından kontor kartın kullanılıp kullanılmadığıda öğrenilir bunlar basit şeyler.

ne kadar da çok bilenimiz var..
    Bir tek siz akıl ediyorsunuz. Biz bilmiyoruz..

Vah bize !!!

Bu durum başına gelen arkadaşların yapacağı tek birşey var..

Kimlik fotokopisi
    kartın fotokpisi
    Altına da durumu beyan edip, aveanın vermiş olduğu adrese faxlayacaksınız..
    Avea da başka çözüm yok..

çözüm yolu, Turkcell ve vodafone gibi değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Seri numarası verilip olay halledilebilirdi seri numarasından kontor kartın kullanılıp kullanılmadığıda öğrenilir bunlar basit şeyler.

ne kadar da çok bilenimiz var..
    Bir tek siz akıl ediyorsunuz. Biz bilmiyoruz..

Vah bize !!!

Bu durum başına gelen arkadaşların yapacağı tek birşey var..

Kimlik fotokopisi
    kartın fotokpisi
    Altına da durumu beyan edip, aveanın vermiş olduğu adrese faxlayacaksınız..
    Avea da başka çözüm yok..

çözüm yolu, Turkcell ve vodafone gibi değil

O zaman turkcell ve vodafone gibi olsun. Ayak uydursunlar cok mu zor bir durum ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• zor değil tabiki. İşi yokuşa sürmekten başka birşey değil..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.