Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi oyunculuklara kapılıp konudan kopuyorum ya !
  • 6.bölümü yeni izleyebildim.

Rust güzel bitirdi işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarrou

şöyle bir ayrıntı yakaladım bu dizide:

hani marty'nin yakasına yapışıp, beraber olan, telefonuna resim gönderen ve karısından ayrılmasına sebep olan kız var ya; ha, işte o kız daha önce de dizi de görülmüş meğersem. zaten hatırlarsanız marty'yle ilk tanıştığında"seni daha önce bir yerde görmüştüm, bir kızı arıyordun." minvalinde bir şeyler söylemişti. 2. bölümde marty dora lange'in çalıştığı genelev gibi bir yere gitmişti. orada yaşı küçük bir kız vardı hani, kıza para verip başka bir iş yap demişti. işte o kız bu kız:

True Detective (2014 - )

farkedince helal olsun dedim. bayılıyorum böyle ayrıntıları olan dizilere. ha bir de "bu kız nasıl marty'e bakar lan?" diye düşünmüştüm. sorumun cevabını almış oldum.

Böyle bişeyi nasıl kaçırdım aklım almıyor diziyi bitince baştan mutlaka bi daha izlicem.

SS çok iyimiş hocam

Ed Wood sana bişey sorucam
    Bu Marty nin kızları karısı vs ile bu cinayetlerin bir bağlantısı olabilir mi ? Şahsi fikrin nedir ? Paylaştığın SS çoğunlukla Marty ve ailesi ile alakalı büyük kızı, evdeki resimler vs ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 4 Mart 2014; 21:23:19 >

• 1*07

Güzel bölümdü.

Sır perdesini yavaş yavaş araladılar, bakalım son bölümde neler olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 4 Mart 2014; 21:23:26 >
  • insan izlerken tüyleri diken diken oluyor o sondaki müzik ayrıntılar neysi yaw..inananılmaz gercektende..
  • Ben kişisel tahminimi yazayım hocam;

Audrey, Yellow King'e kurban olarak seçilmiş bir kız. Tuttle'ın okulunda da çeşitli çizimler yapıyor ayinleri içeren. Bundan sonra gördüklerini gerek çizimler üzerinde gerek oyuncakları üzerinde gösterdi. Akıl hastanesinin duvarında ve Marty'nin evinde zaten çiçekli resimler bulunuyor. Audrey belli bir yaşa geldikten sonra cinsel eğilimlerinde sapmalar meydana geliyor. Kendinden yaşça büyük çocuklarla ilişkiye girmesi vs.. Zaten defterine çizdiği resmin birinde sakallı adam var, Yellow King.

Kısaca Marty'nin kızı da seçilmiş birisi. Fakat herhangi bir öldürülmeye maruz kalmadı. Maggie'nin babasının ben bu işin içinde olduğunu düşünüyorum.

• Beyler bence Rust katili bulduktan sonra kendini öldürecek. ''Yaşlı kadın umarım haksızdır ölüm konusunda'' ve ''Başka bir işten önce yarım kalmış bir işi tamamlamak için döndüm'' sözlerinden ben bunu çıkardım.

Bu sezon her 6 ayda bir düzenli olarak izleyeceğim bir sezon oldu. Matthew reyiz çıtayı çok yükseltti inşallah 2.sezon iyi bir senaryo ve oyuncu seçimi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Orijinalden alıntı: tarrou

şöyle bir ayrıntı yakaladım bu dizide:

hani marty'nin yakasına yapışıp, beraber olan, telefonuna resim gönderen ve karısından ayrılmasına sebep olan kız var ya; ha, işte o kız daha önce de dizi de görülmüş meğersem. zaten hatırlarsanız marty'yle ilk tanıştığında"seni daha önce bir yerde görmüştüm, bir kızı arıyordun." minvalinde bir şeyler söylemişti. 2. bölümde marty dora lange'in çalıştığı genelev gibi bir yere gitmişti. orada yaşı küçük bir kız vardı hani, kıza para verip başka bir iş yap demişti. işte o kız bu kız:

True Detective (2014 - )

farkedince helal olsun dedim. bayılıyorum böyle ayrıntıları olan dizilere. ha bir de "bu kız nasıl marty'e bakar lan?" diye düşünmüştüm. sorumun cevabını almış oldum.

Böyle bişeyi nasıl kaçırdım aklım almıyor diziyi bitince baştan mutlaka bi daha izlicem.

SS çok iyimiş hocam

Ed Wood sana bişey sorucam
    Bu Marty nin kızları karısı vs ile bu cinayetlerin bir bağlantısı olabilir mi ? Şahsi fikrin nedir ? Paylaştığın SS çoğunlukla Marty ve ailesi ile alakalı büyük kızı, evdeki resimler vs ?

Bunu zaten dizide Beth Marty'e söylüyordu barda tanıştıklarında. Farkedilecek bir olay yok yani.

Dizide güncele geldim. Rust karakterinin oyunculuğu ve dizide onun hayata dair kendi düşünceleri, iç sorgulayışı dışında bir şey yok. Polisiye öge çok az. Senaryo akıcı değil, daha çok hikayeyi dramatize etme çabası var. Bu da insanı sıkıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zaten o bölümde herkes çelişkiye giriyor, MArty kızı gibi öğüt verdiği kızla yatoyor, Rust Marty'nin karısıyla, kendi kişilikleri ile kavgaları başlıyor, o kadar dava olay yaşıyorsun sonra aynı şeyi sen yapıyorsun gibi .
    Son bölümde Marty'in oyunculuğu da zirve yapmış, özellikle Sheriff'in yanında döktürüyor. Olaylarda Marty'nn kaeısı Maggie'nin de parmağı olabileceğini düşünmeye başlattı son bölüm ama nerden nası bilemiyorum, ayrılıklarındaki temel sebep de o zaten, acaba diyorum..

Dizi hiç bitmesin, Rust Maggie'ye aşık olsun, gizli sevgili hayatları olsun, Marty çok zengin olsun kızlarla çıksın, kızları büyüsün Rust'ın bir yerlerden bir çocuğu olmuş olup dönsün Marty'nin kızına aşık olsun, herkes birbirine aşık olsun hep sürsün, 15 sezon izlerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Zaten o bölümde herkes çelişkiye giriyor, MArty kızı gibi öğüt verdiği kızla yatoyor, Rust Marty'nin karısıyla, kendi kişilikleri ile kavgaları başlıyor, o kadar dava olay yaşıyorsun sonra aynı şeyi sen yapıyorsun gibi .
    Son bölümde Marty'in oyunculuğu da zirve yapmış, özellikle Sheriff'in yanında döktürüyor. Olaylarda Marty'nn kaeısı Maggie'nin de parmağı olabileceğini düşünmeye başlattı son bölüm ama nerden nası bilemiyorum, ayrılıklarındaki temel sebep de o zaten, acaba diyorum..

Dizi hiç bitmesin, Rust Maggie'ye aşık olsun, gizli sevgili hayatları olsun, Marty çok zengin olsun kızlarla çıksın, kızları büyüsün Rust'ın bir yerlerden bir çocuğu olmuş olup dönsün Marty'nin kızına aşık olsun, herkes birbirine aşık olsun hep sürsün, 15 sezon izlerim..

• quote:

Zaten o bölümde herkes çelişkiye giriyor, MArty kızı gibi öğüt verdiği kızla yatoyor, Rust Marty'nin karısıyla, kendi kişilikleri ile kavgaları başlıyor, o kadar dava olay yaşıyorsun sonra aynı şeyi sen yapıyorsun gibi .

Hacı sen çok yanlış gelmişsin :D.

• Diziyi izlemden önce kurt reis mi ne çıktı yeni onun reklamlarıa takıldım, bıkmadılar usanmadılar dizilerde milleti birbirine aşık etmeye, bir de bakıyorum bizim toplum gerçekten aşkı nasıl yaşıyor diye, sonra tv'yi ve beynimi kapatıp diiye geçyiorum :)
  • Rust diğer sezon olmaz sa bu dizi biter açık ve net söylüyorum.Diziyi tek başına,bakın altını çizerek söylüyorum ''tek başına''ayakta tutuyor.
  • 1x7'nin sonu güzeldi , çalan şarkılar bir baska güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

quote:

Hacı sen çok yanlış gelmişsin :D.

kardeş ne içtin diziyi izlerken

• quote:

Sayın Winter ,

Aşk ı memnu bölümünden çağrılıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizide ki konu ile ilgili ayrıntıları yönetmen gözümüze sokmasa daha güzel, daha merak uyandırıcı olacak sanki. Final tahminim şimdiden belli ama hadi bakalım.

• Rust'ın olayın peşini bırakmamasındaki sebep bence ölen kızı ile ilgili, Yellow King'in yaptığını düşünüyor, olay için kaza demişti ama sanmıyorum tüm hayatını buna adaması pek normal bir iş ahlakı değil.

• Katil belli oldu.

True Detective (2014 - )

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.