Şimdi Ara

'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.378
Cevap
1
Favori
86.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması

Gerçek değil kale almayın bir hata

Ama bir gün gerçek olacak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Benim KZ2'nin platinumu için bir tek o onlineda %1'e girmek kalmıştı. Kassam mı acaba bi ara.
    khan_1903 baraj yüksek derken eskiye göre zor mu kolay mı?

DRODAKAN maili aldım bu arada sağol. inşallah işe yarar...

Hocam o madalyalarin hepsini nasil aldin helal olsun valla

• Eyvallah dostum pek sanmıyorum ama İnşallah işe yarar
    bu arada benim psn profil düzeldi 1 gün sonra
    zaman bulursam 3-4 platinum luk oyunlar var biraz yukarıya tırmanalım artık bu senin içinde geçerli çok geride kaldın

quote:

Benim KZ2'nin platinumu için bir tek o onlineda %1'e girmek kalmıştı. Kassam mı acaba bi ara.

• arkadaslar ben kz2 de weekly honor rank trophyleri almayı başardım, fakat sorun şu ki trophy listesinde bazı harita paketlerinde de yapmam gerekenler var, ve o haritalar bende yok şimdi ayrıyetten birsürü para verip (playstationstore dan 10 sterline) harita paketini mi alıcam :(((( yok mu bi çare acaba.

ucuza vermek isteyen olursa harita paketlerine talibim
  •  'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması

Eklerseniz sevinirim.
  • Save çalıştı ama trophy verecek mi bilmiyorum. Ben tüm yenekleri max upgrade yapma olayını yapmamıştım. Bitmek üzereyken oldu save kaybı. Senin save'de tüm upgradeler yapılmamış gözüküyor. İlk başta replay mission yapıp xp toplayarak onu deneyecem bakalım verecek mi trophy.

Bir de bişey soracam. Senin bu savede hard mod bitirilmişmiydi? Çünkü dün akşam son bölümü oynadım ve bitirdikten sonra hard mode unlocked diye bi yazı çıktı...

quote:

Orijinalden alıntı: DRODAKAN KAI

Eyvallah dostum pek sanmıyorum ama İnşallah işe yarar
    zaman bulursam 3-4 platinum luk oyunlar var biraz yukarıya tırmanalım artık bu senin içinde geçerli çok geride kaldın

quote:

• 12. Platin de gelmiş durumda :)
  • Uncharted 2 oyununu bitirdim sonra normalde tekrar oynamaya başladım.Ödülü alıyorum yukarda gözüküyor ve seste çıkıyor.Oyunların trophy yüzdelerin olduğu yere bakıyorum orda da gözüküyor ama gel görkü ps3de kendi profil kartımı tıklayınca artık kazandığım ödlülleri göstermiyor Başka oyunda daha denemedim.

Neden böyle oldu anlamadım.Sonra trophy karşılaştırması yapıyorum başka kişilerle orda da gözükmüyor.Oyunu yeniden başladığımdan beri böyle.Bu sorunla karşılaşan var mı ? Platin için kasıcaktım bu oyunu yaa en azından daha çok alacağım trophy vardı

• aytaç kardeşim, kz2 paketleri almana gerek yok platinum trophy için oyunun kendi trophylerini alman yeterli. versiyon ile geldi o trophyler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSleep__

Uncharted 2 oyununu bitirdim sonra normalde tekrar oynamaya başladım.Ödülü alıyorum yukarda gözüküyor ve seste çıkıyor.Oyunların trophy yüzdelerin olduğu yere bakıyorum orda da gözüküyor ama gel görkü ps3de kendi profil kartımı tıklayınca artık kazandığım ödlülleri göstermiyor Başka oyunda daha denemedim.

Neden böyle oldu anlamadım.Sonra trophy karşılaştırması yapıyorum başka kişilerle orda da gözükmüyor.Oyunu yeniden başladığımdan beri böyle.Bu sorunla karşılaşan var mı ? Platin için kasıcaktım bu oyunu yaa en azından daha çok alacağım trophy vardı

Aynı sorun bende de var dostum kaç gündür, hemen trophy'leri göstermiyor nedense.Ama bir süre sonra illa ki gösteriyor. Assasin's Creed 2 trophy'leri için de aynı sorun olmuştu, daha sonra gözüktü. Az önce killzone 2'de platin aldım yine gözükmedi, herhalde yine sonra gösterecek

• Ben de tam bunu soracaktim.Belki gene bir hotfix gibi bir patch yaparlar cabuk,duzeltirler
  • Bende korkmuştum bu sorun tek bende mi oluyor diye Umarım çabuk düzeltirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Uncharted 2 oyununu bitirdim sonra normalde tekrar oynamaya başladım.Ödülü alıyorum yukarda gözüküyor ve seste çıkıyor.Oyunların trophy yüzdelerin olduğu yere bakıyorum orda da gözüküyor ama gel görkü ps3de kendi profil kartımı tıklayınca artık kazandığım ödlülleri göstermiyor Başka oyunda daha denemedim.

Aynı sorun bende de var dostum kaç gündür, hemen trophy'leri göstermiyor nedense.Ama bir süre sonra illa ki gösteriyor. Assasin's Creed 2 trophy'leri için de aynı sorun olmuştu, daha sonra gözüktü. Az önce killzone 2'de platin aldım yine gözükmedi, herhalde yine sonra gösterecek

Bu bir sorun değil. Trophy'leri senkronize etmeniz gerekiyor. Yani internete göndermeniz. Bunun için oyunda değilken (Online hesabınıza giriş yapılmış bir şekilde) trophy bölümünde üçgene tıklayıp "Sync with Server" i seçmeniz yeterli. İşlem %100 olduğunda en son güncellemeden bu yana aldığınız Trophy'ler internete gitmiş olacak.

'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması

Bu arada eklenebilir mi listeye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesBurak -- 1 Ocak 2010; 2:23:31 >

• quote:

Save çalıştı ama trophy verecek mi bilmiyorum. Ben tüm yenekleri max upgrade yapma olayını yapmamıştım. Bitmek üzereyken oldu save kaybı. Senin save'de tüm upgradeler yapılmamış gözüküyor. İlk başta replay mission yapıp xp toplayarak onu deneyecem bakalım verecek mi trophy.

Bir de bişey soracam. Senin bu savede hard mod bitirilmişmiydi? Çünkü dün akşam son bölümü oynadım ve bitirdikten sonra hard mode unlocked diye bi yazı çıktı...

quote:

Orijinalden alıntı: DRODAKAN KAI

Eyvallah dostum pek sanmıyorum ama İnşallah işe yarar

quote:

dostum hatırladığım kadarıyla o hard mod
    şöyleki önce normalde bitirdim yanlış hatırlamıyorsam künyeler ve hard mod trophy si kalmıştı
    sonra hard a geçtim ve bu bitirdiğim save üstüne kaydettim
    böylece bütün geliştirmeler gitti ve ben sadece oyunu bitirdim platin i aldım
    yani sadece hard da bitirilmiş save normal mod olsaydı herşey açıktı

• http://ps3trophycard.com/profile/omercars

yeni başladım trophy kasmaya..çok yolum var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gta_Delisi

quote:

quote:

Bu bir sorun değil. Trophy'leri senkronize etmeniz gerekiyor. Yani internete göndermeniz. Bunun için oyunda değilken (Online hesabınıza giriş yapılmış bir şekilde) trophy bölümünde üçgene tıklayıp "Sync with Server" i seçmeniz yeterli. İşlem %100 olduğunda en son güncellemeden bu yana aldığınız Trophy'ler internete gitmiş olacak.

Senkronize etmemize rağmen göstermiyor, sorun orada işte Gerçi trophy'ler kaybolmadığı sürece bir problem yok, geç de olsa yansıyor profillere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gta_Delisi

quote:

quote:

Senkronize etmemize rağmen göstermiyor, sorun orada işte Gerçi trophy'ler kaybolmadığı sürece bir problem yok, geç de olsa yansıyor profillere

Hmm. O zaman bu bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanYalcin34

aytaç kardeşim, kz2 paketleri almana gerek yok platinum trophy için oyunun kendi trophylerini alman yeterli. versiyon ile geldi o trophyler,

hocam eminsin dimi eğerdedigin gibiyse kastırıcam online kısımları, harita paketlerine sahip degilim ve platinium trophy almak için killzone 2 harita packlerinin oldugu trophyleri almama gerek yok mu yani
  • arkadaşlar dirt 2 de With Great Honor trophy sini nasıl alabilirim deli olcam alan arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.