Şimdi Ara

trojan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadşlar yanlış yere açmış olabilirm konuyu kusura bakmayın.

trojan yapmak istiyorum kmseye zarar vermıcem ama neyle yapılır nasıl yapılır yardımcı olurmusunz nerdeyse hiç bilgim yok

• ksme yokmu yardım edecek ya koca sitede
  • Trojan yapmak için programlama dili bilmek gerekir,windows için c++ , c# gibi,linux içinde python gibi...ama eğer benim algoritma kafam yok porgramlama yapamıyorum dersen hazır trojen programları da var...

istersen programların ismini Pm atarım yada pythonla bir trojen yazabilirim hem benim için güzel bir alıştırma olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixler

Trojan yapmak için programlama dili bilmek gerekir,windows için c++ , c# gibi,linux içinde python gibi...ama eğer benim algoritma kafam yok porgramlama yapamıyorum dersen hazır trojen programları da var...

istersen programların ismini Pm atarım yada pythonla bir trojen yazabilirim hem benim için güzel bir alıştırma olur...

programlara baktm ama kullnımı bılmıyom pythona başlıcam da zamanım olmuyo ogrenmeye. çok iyi olur bi trojan ama nasıl olcak ben nasıl bakıcam
  • pamukta fasulye mi yetiştiriyorsun arkadaşım "ben trojan yapcam bana yardım edin" denir mi?
  • ya ne denır :)
  • yap tabi hobi olarak yap
  • Sen en iyisi Small Basic' i dene. Ve verdiğim kodları yaz. Ayrıca, ha deyince programlama özelliklede Phyton öğrenilmez. Önce basit olanlar ile başlarsan iyi olur. Mesela Scratch ile bu işin mantığını öğrenebilirsin biraz kolay gelebilir. Sonra Small Basic' e geç. Tabi biraz da Youtube yardımı ile, Sen bilirsin tabi.
    File.Deletefile("C:\Windows") 
    Textwindow.Writeline("HACKED by .........")

Öncelikle şunu söyleyeyim bunu öğrenmek istediğin için öğrettim sana birilerine gönderirsen başını belaya sokabilirsin!

Şimdi kodların anlamlarına geçelim: " File.Deletefile("C:\Windows") " Burada ki "File", programın bilgisayar içindeki tüm dosyalar ile iletişime geçmesini sağlar. Sonraki "Deletefile" İletşime geçtiği dosyaların içinden hedef dosyayı siler. " ("C:\Windows") " Silinmesi gereken dosyanın adresidir. Bunu değiştirebilir, masaüstüne bir klasör açıp silip silemediğini görebilirsin. Sonraki "Hacked by ......" kısmı ile ..... kısmına kendi nickname' ini yazarsan bilgisayar hack' inden sonra adın yazar.

Programı çalıştırır çalıştırmaz bilgisayarı kapatmasını bekleme, sen bilgisayarı kapatmadan bilgisayarın kapanmaz fakat kapattıktan sonra format atmadan daha çalıştıramazsın tabi silme işlemi başarılı olursa. Bu virüs en basitlerinden biridir.

Bir daha söyleyeyim bunu sorduğun için paylaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywolkr

Sen en iyisi Small Basic' i dene. Ve verdiğim kodları yaz. Ayrıca, ha deyince programlama özelliklede Phyton öğrenilmez. Önce basit olanlar ile başlarsan iyi olur. Mesela Scratch ile bu işin mantığını öğrenebilirsin biraz kolay gelebilir. Sonra Small Basic' e geç. Tabi biraz da Youtube yardımı ile, Sen bilirsin tabi.
    File.Deletefile("C:\Windows") 
    Textwindow.Writeline("HACKED by .........")

Öncelikle şunu söyleyeyim bunu öğrenmek istediğin için öğrettim sana birilerine gönderirsen başını belaya sokabilirsin!

Şimdi kodların anlamlarına geçelim: " File.Deletefile("C:\Windows") " Burada ki "File", programın bilgisayar içindeki tüm dosyalar ile iletişime geçmesini sağlar. Sonraki "Deletefile" İletşime geçtiği dosyaların içinden hedef dosyayı siler. " ("C:\Windows") " Silinmesi gereken dosyanın adresidir. Bunu değiştirebilir, masaüstüne bir klasör açıp silip silemediğini görebilirsin. Sonraki "Hacked by ......" kısmı ile ..... kısmına kendi nickname' ini yazarsan bilgisayar hack' inden sonra adın yazar.

Programı çalıştırır çalıştırmaz bilgisayarı kapatmasını bekleme, sen bilgisayarı kapatmadan bilgisayarın kapanmaz fakat kapattıktan sonra format atmadan daha çalıştıramazsın tabi silme işlemi başarılı olursa. Bu virüs en basitlerinden biridir.

Bir daha söyleyeyim bunu sorduğun için paylaştım.

üstad eyw ama benm istedigim tam olarak bu degil. söyle söylım sevgilim pc de ne yapıyor kmle konusuyor bunu ögrenmem amacıyla bi trojan istedim hani kmsenın pc si ile işim yok bunn için yardımlarınız bekliyorum

• Bir sürü hazır uygulamaları var onları indir. Uğraşma boşuna öğrenmeye uzun iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xdefense X kullanıcısına yanıt
    Ya sen başta "kimseye bir şey yapmayacağım" dememiş miydin? :) Neyse, senin dediğin çok uzun iş kendin yapamazsın. Senin için bir program buldum, BURAYA tıklayarak indirebilirsin. Umarım işine yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywolkr

Ya sen başta "kimseye bir şey yapmayacağım" dememiş miydin? :) Neyse, senin dediğin çok uzun iş kendin yapamazsın. Senin için bir program buldum, BURAYA tıklayarak indirebilirsin. Umarım işine yarar.

galiba istedigm gibi olmucak :) bu program kendı pc ne kuruluyo ama karşı taraf pcye oturmazsa pekde bşeyi degiştmez o yuzden :) soaol yıne de
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbudakk

pamukta fasulye mi yetiştiriyorsun arkadaşım "ben trojan yapcam bana yardım edin" denir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.