Şimdi Ara

Trenle Gezmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eylül ayı gibi bi Tren turu yapmayı planlıyoruz arkadaşlarımla. Trene ilk bineceğimiz yer Erzincan. Oradan Sivasa gitmek istiyorum mesela. Sabah orada olacağım akşama kadar biraz gezip akşam tekrar trene binmek istiyorum. Böyle gezerek Samsun-Sivas-Ankara-Eskişehir-İzmir gibi bi tur atmak istiyorum. Daha önce deneyen var mı bu tarz bişey ? Ve ya bi fikri olan siz cevapladıkça sorularımı sorarım.

Edit: Şöyle bi plan diyim geceleri Trende olacağımız şekilde düşünün. Sabah şehirde olup trenden ineceğiz akşam bi dahaki trenle başka bi şehre gideceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cranekill -- 28 Haziran 2015; 4:04:04 >

• Erzincandan binince akşam yedi gibi sivas da gece 01:00 gibi kayseride sabah 07;00 gibi ankarada olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediğin Avrupa gibi demiryolu ağı gelişmiş yerlerde yapılması keyif veren bir şey ancak Türkiye'de,eski trenlerde,değişik insan tipleriyle yapılması aynı olmayacaktır Ben de bakmıştım bir ara,hatları çoğu kapalıydı pek düzgün bir yer bulamadım diye hatırlıyorum.
  • İrana giden tren var , araştırmanı öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.