Şimdi Ara

Transferin Kolay Yolu:) (Taksitle Alım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
4.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunculara boşuna peşin para vermeyin rahat rahat taksitle transferlerinizi yapın

Arsenal'de ilk yılım olmasına ramen 67 milyon TL bütçe ile 411 milyon TL' lik transfer yaptım

(Tabi bu sadece ocak ayına kadar olan transfer dönemi devamı gelecek)

Yıl 2016 ve finans çizgim hep yukarı doğru tabi aldığım başarılarla orantılı olarak Sürekli batarsın mesajlarını boşuna yazanlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallBabun -- 12 Temmuz 2010; 16:16:16 >

• ve Tabi Bu Taksitlerin Ödeneceği gün gelince Takımın Borç batağından kurtalamıyacak Puanına Silecekler Benim Koskoca Chelsea'yi kurttum Abromvich Kızdı bana Ulan o kadar parayı ne yaptın diye birde Düşünün Abramovich.9Punaım gitmişti

• 5 tane transfer için 411.000.000 TL vermekte ayrı bi saçmalık. Taksik günleri gelince takım iflas etti transfere ambargo koyuldu puanlarım silindi oyuncularımı başkan kafasına göre serbest bıraktı vs. gibi sebeplerle üzülme sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

ve Tabi Bu Taksitlerin Ödeneceği gün gelince Takımın Borç batağından kurtalamıyacak Puanına Silecekler Benim Koskoca Chelsea'yi kurttum Abromvich Kızdı bana Ulan o kadar parayı ne yaptın diye birde Düşünün Abramovich.9Punaım gitmişti

7 yıl galatasarayı bu şekilde yönettim oyuncuları 48 ay taksitle alıyorum kulüp aksine zengileşiyor.

http://resim.donanimhaber.com/m_40166717/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40659976

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

5 tane transfer için 411.000.000 TL vermekte ayrı bi saçmalık. Taksik günleri gelince takım iflas etti transfere ambargo koyuldu puanlarım silindi oyuncularımı başkan kafasına göre serbest bıraktı vs. gibi sebeplerle üzülme sakın

Galatasaray'daki kadromu bu şekilde oluşturmuştum evet çok saçma bakın

http://resim.donanimhaber.com/m_40166717/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40659976

• Aynen balotelli'yi man.city'ye 2 yıl taksitle aldım.2 yıl sonra anca bitmiş olacak borcum.Balotelli coştu tabi bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Aynen balotelli'yi man.city'ye 2 yıl taksitle aldım.2 yıl sonra anca bitmiş olacak borcum.Balotelli coştu tabi bu arada

Oyunu yıllardır böyle oynuyorum hiç finans sorunu yaşamadım
  • Şimdi peşinat olarak 0 ve 12 ay taksitle 20€ ücret ödeyerek adam almaya çalıştığında yeteri kadar para olmadığından transfer ertelensin mi seçeneği çıkıyor.

Aceba Örn: Balotelliyi 20 ye alırken elinden hiç para çıkmayacak ama Transfer ücretide kulüpte bulunması mı gerekiyor. Yani elde 0 para varken sırf taksit ile adam alınamıyor sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Şimdi peşinat olarak 0 ve 12 ay taksitle 20€ ücret ödeyerek adam almaya çalıştığında yeteri kadar para olmadığından transfer ertelensin mi seçeneği çıkıyor.

Aceba Örn: Balotelliyi 20 ye alırken elinden hiç para çıkmayacak ama Transfer ücretide kulüpte bulunması mı gerekiyor. Yani elde 0 para varken sırf taksit ile adam alınamıyor sanırım ?

Elinizde oyuncuya sözleşme imzalarken verebileceğiniz peşin para olması yeterli. Yani imza bedeli Kasanızda tüm transferi karşılacak kadar para olması gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

ve Tabi Bu Taksitlerin Ödeneceği gün gelince Takımın Borç batağından kurtalamıyacak Puanına Silecekler Benim Koskoca Chelsea'yi kurttum Abromvich Kızdı bana Ulan o kadar parayı ne yaptın diye birde Düşünün Abramovich.9Punaım gitmişti

Chelsea'yi batırdıysan tebrik ediyorum

• FM'ye ilk başladığımda Cardozo'yu alacam diye 3 tane adam satmıştım. Taksiti öğrendikten sonra 200k lık adamı bile taksitle alıyorum.
  • quote:

Şimdi peşinat olarak 0 ve 12 ay taksitle 20€ ücret ödeyerek adam almaya çalıştığında yeteri kadar para olmadığından transfer ertelensin mi seçeneği çıkıyor.

mesela adam 20m euro fiyatı var 48 ay taksit yaptınmı bunun 4de 1ini peşin verisisn yani 5m nu.geriye kalanı 48 ayda ödersin..
  • quote:

5 tane transfer için 411.000.000 TL vermekte ayrı bi saçmalık. Taksik günleri gelince takım iflas etti transfere ambargo koyuldu puanlarım silindi oyuncularımı başkan kafasına göre serbest bıraktı vs. gibi sebeplerle üzülme sakın

valla bende bayağ oyuncu aldım galatasaraya hatta en son 60m a patoyu aldım ama zenginler listesinde 5.yim bi sorunda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sansayn

quote:

valla bende bayağ oyuncu aldım galatasaraya hatta en son 60m a patoyu aldım ama zenginler listesinde 5.yim bi sorunda yok

Evet dediğim gibi iyi oyuncu başarıyı getiriyor başarı da zenginliği

• quote:

Taksitle transfer yaparken paranın bir miktarı peşin olarak gidiyor.Mesela 15 m€ luk taksitle oyuncu aldın 3m € peşin olarak gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.F.B 1907

quote:

Taksitle transfer yaparken paranın bir miktarı peşin olarak gidiyor.Mesela 15 m€ luk taksitle oyuncu aldın 3m € peşin olarak gidiyor.

Arkadaşlar paranın bir kısmını peşin vermenize gerek yok başlangıçta seçebiliyorsunuz bonservis bedelini sıfır yapın sadece taksit seçeneğini ekleyin.

• quote:

quote:

60m verirken hiçmi için acımadı.

Ben milan'la aralarını bozup 34m'ye aldım şu an 50m değeri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: catres

quote:

quote:

60m verirken hiçmi için acımadı.

Ben milan'la aralarını bozup 34m'ye aldım şu an 50m değeri var.

ya 2011 de daha 2.senede gelmesi zordu 34 e zaten fyatı 22 di..milan bide kapıyı 100m dan açtı uzun uğraşlar sonucunda 60a aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ManagerCall

quote:

Orijinalden alıntı: G.F.B 1907

quote:

Arkadaşlar paranın bir kısmını peşin vermenize gerek yok başlangıçta seçebiliyorsunuz bonservis bedelini sıfır yapın sadece taksit seçeneğini ekleyin.

ya parayı peşin vermek değil..48 ay yaptın diyelim paranın 4te 1i peşin oalrak gider diğer kısmı taksite bağlanır..

• Ben bütün trasferleri böyle yapıyom hiç bir takımda bütçe sıkıntısı çekmiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.