Şimdi Ara

Trafikte yaşadıklarımı Vlog halinde yüklüyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlettiriyor videolar sıkmıyor ama kanalınız biraz karışık videolar barındırıyor sanırım vloglarınızı, vlog oynatma listelerine ekleyip paylaşırsanız daha düzenli olur bence. Aboneniz oldum
  • tepkiler fix yalnız

Allahım yarabbim yeaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

tepkiler fix yalnız

Allahım yarabbim yeaa

Icimde bir Firat yatiyor sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

İzlettiriyor videolar sıkmıyor ama kanalınız biraz karışık videolar barındırıyor sanırım vloglarınızı, vlog oynatma listelerine ekleyip paylaşırsanız daha düzenli olur bence. Aboneniz oldum

Biseyler yapicam daha zaten yeni yeni biseyler ortaya koyuyirum. Ozgun olmayan veya cok eski olanlari silme duzenleme filan yaparim. Bir de basliklarin uzerinden gecmek lazim. Taa lise zamanimda cektigim video bile var

• kötü arac kullanıyorsunuz.cok stres yapıyorsunuz.kalbinize zarar .iyi günler.
  • doblo tam dayaklıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

O şekilde kaynak yapmaya çalışanların aracına direk sürtüyorum ben ön tamponumu. Ön tamponun burnunu kapıya sürtünce hasar diğer araca geçiyor, öneririm. Eski model araç kullanmanın en güzel yanı bu, acımıyorsunuz.

Dingil bir fluence'ci kırmızı ışıkta kaldırıma çıkıp inerek en öne yanıma kadar geldi en az 10 aracı geçip, yeşil yanınca da önüme geçmeye çalıştı. Hiç acımadım direk sürttüm.

allah insallah aracına kader kıymet bilen insanlardan sizi uzak tutar.ve saglam bir kayaya bir gün carpar dünya kac bucak görürsünüz.bilerek sürtmekde nedir ya.30 sn bekle.ayip bisey iyi bir ceza yersiniz insallah.
  • Tepkileriniz hep aynı Allahım yarabbim yeaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

O şekilde kaynak yapmaya çalışanların aracına direk sürtüyorum ben ön tamponumu. Ön tamponun burnunu kapıya sürtünce hasar diğer araca geçiyor, öneririm. Eski model araç kullanmanın en güzel yanı bu, acımıyorsunuz.

Dingil bir fluence'ci kırmızı ışıkta kaldırıma çıkıp inerek en öne yanıma kadar geldi en az 10 aracı geçip, yeşil yanınca da önüme geçmeye çalıştı. Hiç acımadım direk sürttüm.

allah insallah aracına kader kıymet bilen insanlardan sizi uzak tutar.ve saglam bir kayaya bir gün carpar dünya kac bucak görürsünüz.bilerek sürtmekde nedir ya.30 sn bekle.ayip bisey iyi bir ceza yersiniz insallah.

aracinin kiymetini bilen zaten sacma sapan hareketlerde bulunmaz. Kaldirimdan gidip en one gecmeye calismak nedir Allah askina? sonuna kadar haketmis surtunmeyi.

zaten aracinin kiymetini bilse kurallara insan gibi uyup sirasini bekler, oyle kendini dunyanin en uyanigi zannetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

quote:

quote:

aracinin kiymetini bilen zaten sacma sapan hareketlerde bulunmaz. Kaldirimdan gidip en one gecmeye calismak nedir Allah askina? sonuna kadar haketmis surtunmeyi.

zaten aracinin kiymetini bilse kurallara insan gibi uyup sirasini bekler, oyle kendini dunyanin en uyanigi zannetmez.

Sürtmesimi gerekiyor.bildigin mala zarar verme ,veya suc islesin diyorsunuz.videolarda yanlisiniz var.sizi sukunete sakin olmaya akli selim davranmaya davet ediyorum .yayalardan onemli bisey yok.varicaginiz yere 1 dk gec varin.sakin kullanin.saygi gosterin baskalarina.inanin siz kazancaksiniz.vebasiniz kazayla belayla ugrasmayacak.

• 1, 2, ve 4. videoları yayınlamakta haklısınız, trafikteki psikopatları gözler önüne sermişsiniz. ancak 3, 5 ve 6. videoda yaşananlar hepimizin başına gelebilecek dalgınlıklar, hatalar. Bunları mazur görüp es geçmeniz gerekirdi. Buraya paylaşmanız gereksiz olmuş.
  • quote:

kötü arac kullanıyorsunuz.cok stres yapıyorsunuz.kalbinize zarar .iyi günler.

kötü mü ? siz iyimser bir yorum yapmışsınız. Bu sürüşe kötü bile denemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

quote:

kötü arac kullanıyorsunuz.cok stres yapıyorsunuz.kalbinize zarar .iyi günler.

kötü mü ? siz iyimser bir yorum yapmışsınız. Bu sürüşe kötü bile denemez.

iyi ve dikkatli bir sofor icin cerez bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

İntihara meyilli yaya videosunda önünüzdeki chevrolet araç size sis farıyla uyarıda bulunuyor.Aracınızın farları karşı tarafı rahatsız ediyor bariz bir şekilde videoda bile farkedebiliyoruz.Öncelikle o farınızı bir düzeltin size zahmet uzunları mı yakmışsınız bilmiyorum ama karşı taraf yol boyunca size söver,kavgada edebilir.

Ayrıca geçiş hakkı oraya kadar gelmiş olan diğer araçtaydı siz onun tereddütünden faydalanayım geçeyim demişsiniz bu nedenden dolayıda yaya sizi görememiş.Eğer o tereddüt yaşadığınız araçla kaza yapsaydınız 8/8 siz kusurlu olacaktınız.Biraz daha sakin olun.

far çizgisi gayet normal seviyede hatta düşük bile, o yanan arka sis lambası değil geri vites lambası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 5 Aralık 2015; 12:06:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

1, 2, ve 4. videoları yayınlamakta haklısınız, trafikteki psikopatları gözler önüne sermişsiniz. ancak 3, 5 ve 6. videoda yaşananlar hepimizin başına gelebilecek dalgınlıklar, hatalar. Bunları mazur görüp es geçmeniz gerekirdi. Buraya paylaşmanız gereksiz olmuş.

en başta yazdığım gibi herkesin başına gelen ama benim ilgimi çeken ilgi çektirdiğini umduğum şeyleri ekleme gereği hissettim.
  • Genç arkadaşlara benden tavsiye. Böyle önünüze gelene trafikte gider yapıp posta koymayın. Sinirinizi atacaksanız da kendi kendinize söylenin. Yaşlı başlı savunmasız gördüğünüz adama da haklı bile olsanız öyle bir yerlerinizi yırtıp bağırmayın. Bir gün sakin ve kendi halinde görünen rahatsızın birine denk gelirseniz, arabadan inip aracınızın camlarını indirmekle kalmaz size de zarar verebilir. Yanınızda eşiniz veya çocuğunuz olsa bile. Yaşanmış olaydan bahsediyorum.

Şimdi böyle kendinizi posta koymaya alıştırırsanız yarın bir gün trafiğin yoğun olduğu yerlerde minibüs, taksi veya otobüs şoförlerine de aynı tepkiyi verirseniz başınız belaya girmesin. Sen 2 saat araba kullanıp çileden çıkıyorsun, bu adamlar gece gündüz trafiğin içinde direksiyon sallıyor artı yolcularla uğraşıyor bunu unutmayın.

Kırmızı ışıkta beklerken, daha yeşil yanmadan önümdeki sucu deli gibi kornaya basmaya başladı. onun öndeki araçtan adam inip belindeki silahı çıkarıp camdan içeri soktu. sucu kafasını eğip bağırmaya başladı adamda bir şeyler söyleyip beline silahı sokup arabasına bindi. Bundan 7 8 sene önce Bakırköy Ataköy ün oralarda yaşanmış bire bir şahit olduğum bir olay. Bir de bu adama trafikte küfür edip bağırdığını düşün. O yüzden İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar trafikte ya sabır deyip devam edin kimseyle atışmayın. Çevremde tanıdıklarımın yaşadıkları, karakolluk oldukları ve benim yaşadığın daha onlarca olay var fazla detaya girmek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

Genç arkadaşlara benden tavsiye. Böyle önünüze gelene trafikte gider yapıp posta koymayın. Sinirinizi atacaksanız da kendi kendinize söylenin. Yaşlı başlı savunmasız gördüğünüz adama da haklı bile olsanız öyle bir yerlerinizi yırtıp bağırmayın. Bir gün sakin ve kendi halinde görünen rahatsızın birine denk gelirseniz, arabadan inip aracınızın camlarını indirmekle kalmaz size de zarar verebilir. Yanınızda eşiniz veya çocuğunuz olsa bile. Yaşanmış olaydan bahsediyorum.

Şimdi böyle kendinizi posta koymaya alıştırırsanız yarın bir gün trafiğin yoğun olduğu yerlerde minibüs, taksi veya otobüs şoförlerine de aynı tepkiyi verirseniz başınız belaya girmesin. Sen 2 saat araba kullanıp çileden çıkıyorsun, bu adamlar gece gündüz trafiğin içinde direksiyon sallıyor artı yolcularla uğraşıyor bunu unutmayın.

Kırmızı ışıkta beklerken, daha yeşil yanmadan önümdeki sucu deli gibi kornaya basmaya başladı. onun öndeki araçtan adam inip belindeki silahı çıkarıp camdan içeri soktu. sucu kafasını eğip bağırmaya başladı adamda bir şeyler söyleyip beline silahı sokup arabasına bindi. Bundan 7 8 sene önce Bakırköy Ataköy ün oralarda yaşanmış bire bir şahit olduğum bir olay. Bir de bu adama trafikte küfür edip bağırdığını düşün. O yüzden İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar trafikte ya sabır deyip devam edin kimseyle atışmayın. Çevremde tanıdıklarımın yaşadıkları, karakolluk oldukları ve benim yaşadığın daha onlarca olay var fazla detaya girmek istemiyorum.

İçinde olduğum minibüsün şoförü Viaport'un önünde nakliye tarzı iş yapan başka bir minibüs şöförüyle yol verme tartışmasına girdi.
    Sonrasında öteki minibüs bizi yolda yakalayıp yanımızda gitmeye başladı. Tabi bağırmalar çağırmalar ...

Bizim şöför ön camın sol direğine takılı kocaman bir tornavidayı kapıp kolunu dışarda sallamaya başladı, "çek sağa... çek sağa !! " diye bağırarak.

İçerdeki birkaç yolcu sakinleştirmeye çalıştı ama herkes korktu. Adam hırsını yolcudan da çıkarabilirdi. Kadının biri korkarak beni indirin diye bağırdı filan.

Neyseki diğer minibüs (belki de) tornavidayı görünce ilerden döndü de olay büyümedi.

Bunlardan, bir keresinde de arkadan sirenleriyle yol isteyen bir ambulansa yol vermediği gibi şoförüyle ağız dalaşı yaptığını bile görmüşlüğüm vardır.
    (Olay İstanbul'un neresinde geçiyor tahmin edin bakalım !)

Aman dikkat !

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.