Şimdi Ara

Trafikte ceza yağacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
4.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gelişmiş bir ülkede kırmızı ışıkta geçmeyi alışkanlık haine getiren bir zengine dudak uçuklatacak bir ceza vermişti hakim. caydırıcılığı olmadığına kanat getirilen kiişi-ceza için ceza miktarı neden değiştirilmesin ki? maksat burda zengin düşmanlığı değil, kuralsız düşmanlığıdır. zengin olanlarımız alınmamalı, hatta desteklemeliler bence.
  • Bas vergiyi bas cezayı anasını satıyım
    Sandıkta veriyorlar oyu,sonra da ağlıyorlar,mustehak bu halka herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 20 Ekim 2014; 16:30:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam koluna 700.000 tl lik saat takıyor eee biyerden çıkacak bunun parası..nerden çıkartacak senin benim sırtımdan..
  • Daha çok oy verin.

• bundan sonra trafik polisi görünce hayırlı işler memur bey diyoruz.
  • hedefte hep vatandaş

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Siz ona malzeme(kanıt) vermedikçe itiraz edersini olay çözülür.

• Gelecekte genclerimiz bu fıkrayı anlatıp anlatıp halimize gülecekler.

Bir gün ankara kara yolundan bir şahin geçer. Ve polis onu durdurur.

-Merhabalar, ehliyet ruhsat lütfen.
    +Buyrun memur bey
    -Pekala temiz.. Peki niye camları açık araba sürüyorsunuz? Sırf bu yüzden size 400 lira ceza
    +WUT ?!!!1!?!?

Ve hemen arkasından 190 basan bir porsche gelir. Polis onuda durdurur.

+Merhabalar, iyi akşamlar ehliyet ruhsat lütfen .
    -Afedersiniz ben mülteciyim, ehliyet ruhsatım yok.
    +Pekala buyrun size 400 lira gidin arabanızın camları kirlenmiş temizletin gelin.
  • lan çok kolay koy 1 rer tane sivil trafik her yaya geçidine sadece antalyadan ben 15 adamla o getirinin yarısını toplarım size :D
  • Amaç üzüm yemek değil ,amac bağcı yı dövmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL-D -- 20 Ekim 2014; 17:13:33 >
  • Binmeyin abi arabalara, almayın sıfır araç herkes burda tepki göstermiş ama deli gibi arabaya binmeye devam ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Bas vergiyi bas cezayı anasını satıyım
    Sandıkta veriyorlar oyu,sonra da ağlıyorlar,mustehak bu halka herşey.

Ben oy vermedim ben ceza yediğimde ben size oy vermedim haydi gorusuruz deme hakkım var mı ?

Zam gelince , ona buna ceza gelince benimde basım yanıyor , oy vereninde hepimiz aynı yerde yasıyoruz sonucta .

Yakında komik cezalar konusu açılır forumda bu kadar ceza kime nasıl yazılacak ?

• Ahhahahahaha ulan devlete bak , degnekcilige başlamış

• Bari istikamet verseler de hep beraber domalsak.
  • Sen trafik cezasını bütçeye aktarırsan olacağı bu, ne bekliyordunuz ki? Trafik cezalarından toplanan para yine trafiğin iyileştirilmesi için kullanılması zorunlu tutulmalı o zaman böyle hedefli çalışma olmaz.
  • Bu tür başlıkların seçim zamanı hortladığını görmek ümidiyle.
  • Hedefe gelin.

• Özelleştirmeden elde edilen paralar, vergiler, ekstra çıkartılan sağlık vergileri, insanlardan zorla alınan gss, benzine vb. yapılan zamlar. Paralar suyunu çekiyor tabi.

Asfalt, park, piknik yapacak alan yapınca çalışıyor sıfatını yapıştırıyoruz. neyse daha çok söylenecek şey varda söylesek neye fayda. Ben ne partilere ne hükümete kızıyorum asıl suç halktadır. Ülkemizde kimse fırsatını bulmasın hemen uyanıklık peşinde koşmada, birbirimize kazık atmada üzerimize yok. Eşi dostu kayırdama keza öyle. Sonra birileri torpil ile bir yerlere girince basıyoruz yaygarayı. ama kendimiz yaparsak sorun yok...
  • Vay arkadaş..

Kuralsızlığın dibine vurulduğu trafiğimiz için sürekli "nerde bu devlet nerde bu trafik polisleri, hiç mi görmez böylelerini!" dedik durduk, adamlar asayişi düzeni çoktan sallamışlar bir de kota koymuşlar resmen, bizde kimden ne bekliyormuşuz!
  • Ağlanacak halimize kahkaha attım hedef koydu ne demek ya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.