Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.469
Cevap
97
Favori
374.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce 2014 model arabama kasko yaptırdım.anadolu sigorta..genişletilmiş kasko yazıyor..sonrasında arabamın ön tamponunda hasar oluştu sanayide 2 kez yaptırdım lakin hala sorun devam etmekte..tamponun braketlerinden biri kırıldığı için tamponu komple değiştirelim dediler..ben de 250 lira tamir parası verdim şu ana kadar bir işe yaramadı değiştirmeye karar verdim..ön tampon değişimi mini onarım kısmına dahil olur mu ? arabamın tek derdi ön tampon ve sürücü koltuğundaki yanık izi :D bunlar mini kaskoya dahil olur mu? 1250 lira kasko parası verdim bi daha da aldığım arabalara kasko yaptırmayı düşünmüyorum zaten..en azından şimdi yararalanabilsem ?? bi de yararlanabiliyorsam eğer yramer kaydına geçiyor mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: acrollam

arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce 2014 model arabama kasko yaptırdım.anadolu sigorta..genişletilmiş kasko yazıyor..sonrasında arabamın ön tamponunda hasar oluştu sanayide 2 kez yaptırdım lakin hala sorun devam etmekte..tamponun braketlerinden biri kırıldığı için tamponu komple değiştirelim dediler..ben de 250 lira tamir parası verdim şu ana kadar bir işe yaramadı değiştirmeye karar verdim..ön tampon değişimi mini onarım kısmına dahil olur mu ? arabamın tek derdi ön tampon ve sürücü koltuğundaki yanık izi :D bunlar mini kaskoya dahil olur mu? 1250 lira kasko parası verdim bi daha da aldığım arabalara kasko yaptırmayı düşünmüyorum zaten..en azından şimdi yararalanabilsem ?? bi de yararlanabiliyorsam eğer yramer kaydına geçiyor mu??

Tramer kaydına geçer , mini onarımdan tampon değişimi olmaz hocam.

Mini onarım çizik gibi şeyler içindir.

Bununla birlikte koltuktaki izi mini onarımdan yaparlar.

• Arkadaslar cok acil trafik sigortasi ici ziraat ten cok iyi fiyat aldim fakat sigorta icin kredi kartindan odeme yapmam gerekiyor acaba kredi kartiyla odeme aliyor mu ziraat bankasi?

Çok acil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracım ışık sigortadan kaskolu.
    Ben iptal ettirmek istiyorum.
    Yöntemi nedir?

• Merhaba.
    Şirket aracı ile ufak bir kaza yaptım. Kaza tutanağında benim ehliyet bilgileri yazıyor. Bu benim kendi sigortama etki eder mi? Sürprim vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matematik İçin Doğmuşum

Arkadaslar cok acil trafik sigortasi ici ziraat ten cok iyi fiyat aldim fakat sigorta icin kredi kartindan odeme yapmam gerekiyor acaba kredi kartiyla odeme aliyor mu ziraat bankasi?

Çok acil...

Bunu burada kimse bilmez arkadaşım.

Yarın mesai saatleri içerisinde herhangi bir Ziraat Bankası şubesine tel ile ulaşıp sorabilirsin.

Not :

444 00 00 veya 0850 220 00 00 Müşteri iletişim Merkezi

• Alır hocam neden almasın.

sonuçta para kazanıyorlar bu işte :)
  • zero01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

İsteğe bağlı olarak poliçenizi tanzim ettirdiğiniz acenteye başvurarak iptal ettirebilirsiniz,

365 gün üzerinden hesaplama yapılıp, kullandığınız gün kadar düşülüp geri kalan tutarı kk'nıza iade edilir.
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Hasarlar aynı zamanda sürücünün T.C. kimlik numarasına da işleniyor,

burada şirketin kararı önemli bazı şirketler uyguluyor diye biliyorum.
  • temmuz ayında aynı sigorta şirketinden 683 tl çıkan trafik sigortası 1 ağustos ta 605 tl ye düştü. sizde durum nedir acaba genel bir düşüş vardır umarim

• cmert kullanıcısına yanıt
    Ankara sigorta mı?
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    hayır, sompo japan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

temmuz ayında aynı sigorta şirketinden 683 tl çıkan trafik sigortası 1 ağustos ta 605 tl ye düştü. sizde durum nedir acaba genel bir düşüş vardır umarim

Ağustos ayında fiyatlara küçük de olsa indirim geleceğini daha önce yazmıştım.

Bu indirim Anadolu sigortanın kendi değerlendirmelerinde 900 lirayı buldu ama yine de sektöre göre yüksek kalıyor maalesef.
  • cmert kullanıcısına yanıt
    İndirim yapmışlar hocam,

Sigorta şirketleri satış pazarlama stratejileri gereği üstlenebileceği riskin altında müşterisi varsa dönem dönem fiyatını düşürüp
    piyasada müşteri toplar, hedeflediği rakama ulaşınca tekrardan zam yapar hocam.
  • Araba 1994 Tipo 1.6 SX
    İlk aracım, 3 yıldır kazasızım.
    Ziraat 821 TL fiyat çıkardı
    İlk gittiğim sigorta firması (axa'dan) 620 TL fiyat çıkardı
    Demek istediğim herkez Ziraat'ı en uygun fiyatı veriyor diyor, önce bir araştırın öyle kara verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 11 Ağustos 2016; 10:49:11 >
  • faydalı bir konu. emeği geçen müdavimlere teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terkene -- 15 Ağustos 2016; 11:23:28 >
  • terkene T kullanıcısına yanıt
    Eureko sigorta sürekli rekabet içerisinde değil, piyasada yaygın olmadığı ve çok müşterisi olmadığı için ara sıra rekabete giriyor müşteri toplayabilmek için,

2 ay sonra aynı kasko teklifi isteyin 1000 TL üzerinde fiyat çekeceklerdir, ayrıca kasko sigortaları trafik gibi değil içeriği ile oynayabiliyorsun.

- Muafiyet
    -Deprem ve Terör
    -İkame araç
    -Orjinal-Yan sanayi parça kullanımı
    -Manevi Tazminat
    -İMM Rakamı
    -Sadece Doğuş'un yetkili servislerinde onarım yapılabilmesi vs.

bu gibi etkenler ile oynayarak fiyatı düşürebilirsiniz hocam.
    Full kasko 1000 TL çıkıyorken yukarıda ki teminatlar ile oynayıp
    700-750 TL bandına düşürebilirsiniz kaskoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damneed

Eureko sigorta sürekli rekabet içerisinde değil, piyasada yaygın olmadığı ve çok müşterisi olmadığı için ara sıra rekabete giriyor müşteri toplayabilmek için,

2 ay sonra aynı kasko teklifi isteyin 1000 TL üzerinde fiyat çekeceklerdir, ayrıca kasko sigortaları trafik gibi değil içeriği ile oynayabiliyorsun.

- Muafiyet
    -Deprem ve Terör
    -İkame araç
    -Orjinal-Yan sanayi parça kullanımı
    -Manevi Tazminat
    -İMM Rakamı
    -Sadece Doğuş'un yetkili servislerinde onarım yapılabilmesi vs.

bu gibi etkenler ile oynayarak fiyatı düşürebilirsiniz hocam.
    Full kasko 1000 TL çıkıyorken yukarıda ki teminatlar ile oynayıp
    700-750 TL bandına düşürebilirsiniz kaskoyu.

teşekkürler cevabınız için. ,
    diğer topikte cevap verildiği için üstteki mesajımı değiştirdim.
    yine de teşekkürler

• Merhabalar , herkese iyi forumlar. Özel sağlık sigortası , trafik sigortası , kasko , dask , hayat gibi sigorta işlemlerinden teklif alanıp fiyat çalışabilirim. Geri dönüşlerinizi yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar aracıma kasko yaptıracağım

Fiyat verebilecek arkadaşlar bana pm atarsanız ayrıntıları konuşabiliriz. bu 4. kaskom olacak hiç hasar olmadı bu zamana kadar.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.